Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen tartjátok Korfut? fórum

Milyen tartjátok Korfut? (beszélgetős fórum)


8. frutty (válaszként erre: 4. - Mamoca1234)
2010. jan. 3. 20:43
kivánom,hogy sikerüljön...
2010. jan. 3. 19:50

Volt valaki autóval Korfun? Tudom, hogy rohadt messze van, de esetleg útközben megaludnánk valahol. Erre is várom a tippeket, hogy hol. Ez egyrészt spórolás (kocsibérlés, kaja, pia, stb.) másrészt az utazás is élmény(a fáradtság mellett), sok mindent láthatunk. Minden vélemény, tapasztalat érdekelne. Voltunk már Görögországban kocsival - igaz Sartiban - , nem volt gond.

Köszi a tanácsokat!

6. frutty (válaszként erre: 1. - Niobe27)
2009. nov. 22. 19:53

Korfu mi 1999-ben voltunk,nagyon szép volt!

Repülövel menntünk 14órakor indultunk és 21,30 kor

érkeztünk korfura nagyon szép volt az,az egyhét.

nagyon szeretnén,mégegyszer de,már 3-ba vissza menni.

2008. júl. 29. 17:44

Én hajnalban érkeztem meg, egy hetet nyaraltunk ott. Igazából nekem maga a sziget tetszett, a görögöket már régebbről is ismerem, hisz' nem ez volt az első görögországi utam. Talán az árak voltak azok, amikkel kicsit elégedetlen voltam, ugyanis mindenki beharangozta, hogy olcsó, és nem. De ugye ez relatív...

Az autó ill. motorbérlés megéri, érdemes a szigetet körbejárni, nekünk is sikerült nagyjából.

Összességébe véve nekem tetszett. Talán annyi kifogás van még vele, hogy ugyebár Görögországban nem lehet a wc-be beledobni a papírt, és hát szerintem az elég gusztustalan...na de ez van, tiszteletben kell tartani az ő szokásukat.

2008. márc. 22. 19:40
JÓ LENNE ELMENNI!
2008. febr. 9. 21:38
imádom, bármikor visszamennék!! de miért kérdezed ha már voltál???
2008. jan. 10. 14:38
Bocs, már a címet elrontottam! Szóval: Milyennek tartjátok Korfut?
2008. jan. 10. 14:36
Idén voltam Korfun, nekem nagyon tetszett. Megvoltam elégedve mindennel! Nektek miylen tapasztalaitok vannak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook