Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van valakinek egy bevált zabpelyhes keksz/süti receptje? fórum

Van valakinek egy bevált zabpelyhes keksz/süti receptje? (tudásbázis kérdés)


2013. okt. 14. 16:15

Ez nem zabpelyhes, hanem zabkorpás keksz, de isteni finom, lányom szerint a győri édes ízvilágát idézi. A neten találtam. Egy próbát megér, szerintem:


Zabos keksz


Hozzávalók 30 db-hoz: 15 dkg vaj (ennek a fele lehet kókuszzsír is), 15 dkg cukor, 1 mk vanília esszencia, 1 nagy tojás, 20 dkg zabkorpa, 15 dkg teljes kiőrlésű liszt (pl. tönköly), ½ tk sütőpor, 1/2 mk só,, ½ tk őrölt fahéj, 15 dkg aszalt áfonya

Egy keverőtálban keverjük össze a száraz elemeket, és az áfonyát.

Egy másik tálban habosítsuk fehéredésig a vajat (kókuszzsírt) a porított cukorral.

Majd a vajkrémhez keverjük a tojást, és az esszenciát is.

A vajkrémet dolgozzuk bele a lisztes, zabos keverékbe, és 15 percet pihentessük ezt követően a hűtőben.

Béleljünk ki két sütőlemezt sütőpapírral, a sütőt melegítsük elő 180 fokra.

A tésztából formázzunk diónyi golyókat, és először lapítsuk ki a tenyereink között.

Egymástól 3-4 cm távolságra helyezzük el őket a sütőfelületen.

Majd vegyünk egy evőkanalat, vizezzük meg a hátlapját, és így lapítsuk, formázzuk tovább a kekszet.

(Én annyit szoktam változtatni, hogy az egész masszából rudat formálok, alufóliába tekerem, fél órára hűtőbe teszem. Ezután éles késsel ujjnyi korongokat vágok belőle, és ezeket teszem a tepsibe.)

2013. okt. 14. 12:10
Már rengeteg féle zpkekszet próbáltam csinálni, de sosem sikerült.
10. 117b1693d0 (válaszként erre: 9. - Enigma.)
2013. okt. 14. 11:59

Azt a mindenit, de egyszerű! Még egy kis ovist is be lehet gond nélkül vonni.


Mondjuk a többi zabkeksz se bonyolult, de ez tényleg olyan, ami egy pici gyereknek is sikerülhet tökéletesen és mekkora sikerélmény, amikor a saját sütijét kínálgathatja a vendégeknek :)

2013. okt. 13. 23:50
Villával összetört banánhoz annyi zabpelyhet kell keverni, amennyit felvesz, utána a masszából diónyi gömböket kell formálni, tenyérrel ellapítani, és sütőpapíron lassú tűzön kisütni. Kókuszreszelékkel és gyümölcslével (ananászlé vagy narancslé) lehet az ízesítésen variálni. Állati finom és gyorsan megvan.
8. hangya68 (válaszként erre: 7. - Hangya68)
2013. jún. 9. 17:56
A hozzávalóknál: 10 dkg puha vaj, 5 dkg vaj = 15 dkg puha vaj (eredetileg itt az 5 dkg az margarin volt, de én vajjal sütök csak, elbénáztam a javítást).
7. hangya68 (válaszként erre: 1. - _telihold_)
2013. jún. 9. 17:52

Szia! Ha még nem akadtál rá az igazira, akkor ezt érdemes kipróbálni. Nálam ez a nyerő zabos keksz:

Hozzávalók:

10 dkg puha vaj

5 dkg vaj

6 dkg barna cukor

6 dkg méz

1 tojás

15 dkg zabpehely

10 dkg finomliszt

1 lapos evőkanál őrölt fahéj

½ kávéskanál szódabikarbóna

1 csipet só

10 dkg étcsokoládé, apróra vágva


Előmelegítem a sütőt 175 fokra (gázsütőn 4-es fokozat) és egy nagy tepsibe sütőpapírt teszek.

Egy nagy tálba kimérem a zabpelyhet, rá a lisztet, majd jöhet egy kis szódabikarbóna, egy csipet só és a fahéj is. A csokit felaprítom, a lisztes keverékhez szórom és jól összekeverem.

A vajat robotgéppel habosra keverem a kétféle cukorral, majd hozzádolgozom a tojást.

Ezután a kétféle keveréket egy fakanállal jól összedolgozom.

A tésztából diónyi adagokat teszek egymás mellé 5 centire az előkészített tepsire, majd ezeket nedves ujjal kicsit ellapítom. Egyszerre nem fér rá az összes tészta a tepsire, ezért miután megsütöttem az első adagot, elkészítem a többi tallért is.

A zabpelyhes tallérokat 15 perc alatt megsütöm a meleg sütőben. Amikor készen vannak, még puhák, de ahogy kihűlnek, megszilárdulnak és ropogósak lesznek.

Kb. 30 tallér lesz belőle.

2012. jún. 2. 20:12

de itt van boven, valogathatsz

[link]

2012. jún. 2. 20:11

vagy ez.

[link]


szerintem az elsovel kisse nehez boldogunk, en legalabbis vacakoltam vele, mert ragad

2012. jún. 2. 20:11

vagy:

[link]

2012. jún. 2. 20:09

Szia!Tessék:

[link]

Jó étvágyat:)

2012. jún. 2. 20:09
2012. jún. 2. 20:04
Van valakinek egy bevált zabpelyhes keksz/süti receptje?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook