Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Hogy tudom beállítani az SMS hosszát a telefonomon?

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Minden más

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

3. BRITNEY SPEARS2012-06-02 17:12
Közben rákerestem...ékezet nélküli-re kell rakni a beállításnál..és akkor is lesz ékezet, csak akkor sokkal több karakter fér egy üzibe. Megoldottam! Köszi azért! :-)

2. EsztyMorgan2012-06-02 17:03
Szerintem üzenet beállítások/egyszerű szöveg.
(válasz BRITNEY SPEARS 1. hozzászólására)

1. BRITNEY SPEARS2012-06-02 17:01
Sziasztok!!! :-)

Segítségeteket szeretném kérni, ugyanis eddig Nokia 6300 telóm volt, most meg Samsung GT-S5230 -ast vettem.
Sms írásnál a Nokián be lehetett állitani, hogy egy sms-be hány betű férjen bele. A samsungnál is be lehet??? Mert nem találom azt a funkciót. Míg a Nokiámmal 1 sms-t írok, ugyanaz a szöveg a samsungban 3 sms-be jön ki. Tudna valaki segiteni, hogy hogyan tudnám rajta beállitani, hogy ne csak egy mondatocska férjen az 1 sms-be a samsungon????
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM ELŐRE IS!!!!!!