Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyomorballon, ballonterápia fórum

Gyomorballon, ballonterápia (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2021. júl. 19. 14:23

Szervusztok Túlsúlyos Sorstársak!

Szerdán megyek ballon betételre. Hozzátok képest extra eset vagyok a másfél mázsás súlyommal. Remélem a kezdeti halálközeli állapotot legyűröm infúzió és kórház nélkül. A blogban elég negatív hangulat az uralkodó, remélem csak azért, mert elégedetten kevésbé ragadunk pennát, mint elégedetlenül. Nem vagyok sem hős, sem életúnt, inkább szeretnék visszakapni a korábbi magamból valamit. Meglátjuk. 😃

2021. júl. 19. 12:40

Sziasztok!

Szeretném én is megosztani a tapasztalataimat. Első körben magamról: Férfi, 105 kiló, 176cm. Egyszer sikerült már lefogynom 72 kilóra, aztán évek alatt visszaszedtem. Azóta sikertelen fogyókúrák sora. Sosem tudtam betartani, pár nap után bezabáltam mindig. Végső elkeseredésemben döntöttem a ballon mellett. Kb 2-3 hete van bennem. Maga a beültetés gyors egy egyszerű. Rövid altatás, semmi fájdalom. Hazafelé semmi gond nem volt. Este már jött ez a "savas, nyomásos" érzés. Amikor az ember tele van és égeti a sav a gyomorszáját. Refluxos vagyok szóval közrejátszhatott. Aznap még úgy-ahogy tudtam aludni. Volt olyan póz amikor nem fájt. Na de másnap! Ellenségemnek nem kívánom a műtét utána 2-3 napot. Folyamatos nyomó fájdalom, hányinger. Se ülni se feküdni nem tudsz, nincs olyan póz amibe ne fájna. Enni nem bírtam semmit, aludni sem. A végén már csak feküdni volt kedvem mert annyira nem volt energiám, de a fekvés is fájt és aludni is alig tudtam. Ördögi kör. Írtam is a dokinak hogy vegye ki mert nem bírom. Ha ott lett volna kivetetem. 2. nap semmit nem aludtam szinte. Harmadik nap már annyira gyenge voltam és ki voltam száradva hogy be kellett mennem sürgősségire. Ott kaptam infúziót az rendbe rakott. Aznap is még nehezen aludtam. De másnap már jobb lett, tudtam dolgozni is már. De ott volt a nyomó érzés, kicsi hányinger. De már túlvoltam azon a ponton hogy kiszedetem. Aztán fokozatosan kezdett minden elmúlni. 4-5 nap után már mondhattam hogy észre sem veszem hogy bennem van. Node! Szó szerint észre sem veszem! Konkrétan szinten ugyan annyit meg tudok enni mint eddig. Na jó a "nagyzabálás"-okat meg tudja akadályozni, de így is meg tudok annyit ennyit amennyit eddig általában megettem. Így 2-3 hét alatt egy dekát nem fogytam. Sőt, híztam is. Szóval szumma szummárum. SEMMIT SEM ÉR. Fogyni nem fogsz tőle "csak úgy", ugyan úgy kell tartani egy diétát. Max abban segít hogy ne hízzál tovább a nagyzabálásoktól. Pénzkidobás. A gyomor ugyan úgy kitágul mellette. Szóval aki komolyan műtéti úton akar fogyni az inkább bypass vagy gyűrű. Bár utóbbi szerintem ugyan úgy "átverhető", mert kisebb nem lesz a gyomrod. Én most az amfetamin felé fordulok.

2021. febr. 27. 21:29
Sziasztok! Szeretném megosztani én is a tapasztalataimat. Nekem 3 éve vették ki a gyomorballonomat, 95 kilóról -15 kilót fogytam a segítségével az első 6 hónapban. Ez adta a löketet, hogy tovább dolgozzak kilóim leadásán. Mindaddig nem hittem hogy ez valaha is sikerülhet! Önbizalmat adott, hogy képes vagyok rá. Persze nem spóroltam, a legjobbat választottam és tényleg komplikációmentesen zajlott le a terápia. A leadott kilók nem jöttek vissza, én úgy éreztem magam, mint akit kicseréltek és a gyb terápia során megszokott étkezési szokásaim, rutinjaim megváltoztatásával további 16 kiló is leolvadt rólam. Itt vagyok 46 évesen, 60 kilósan, kiegyensúlyozottan. Minden nap beveszem a multivitamin adagomat, turmixot reggelizek, napközbe sok rostot, zöldséget gyümölcsöt, mozgok amennyit csak tudok. Mindenkinek ajánlom 💜 Ne adjátok fel az álmaitokat, kitartással minden sikerülhet! Én visszakaptam az életemet, nekem segített!!! Dagika3 inspirált rá, hogy megosszam én is a történetemet, igenis működik, én nem bántam meg cseppet sem.
2021. jan. 22. 21:39
Még valami! Az azért érdekes, hogy azok, akik annyira kiálltak a ballon mellett végül úgy eltűntek, hogy ennyi év alatt sem írták meg a jó tapasztalataikat...
2021. jan. 22. 21:36
Nos, hogy miért nem vált be a ballon... mert a kaja iránti oldhatatlan vágyamat semmi, de semmi nem csillapítja!! Hiába nem esik jól csak zabálok!!! A ballon miatt nem tudok annyit enni, amit képes lennék nélküle, így tökéletesen tartom a leadott 15 kilót. Tartom a leadott kilókat 3 hőnapja, mert a ballon tartja... van még két hónap... el tudom képzelni, hogy akinek nincs ilyen farkaséhsége annak működik, de nekem mindig ez volt a problémám, mindig csak az evés, az evés, pedig van hobbim, sok munkám, nem vagyok depressziós sem (még), de imádok enni, imádom az ízeket, az édeset, a sóst.. és igen az egyik örömforrás nekem az evés, és nem tudtam sohasem a mértéket.. így hát sajnos nem tudtam semmi mást kitalálni, mint azt, amit az orvos a beültetés előtt mondott, hogy talán inkább a gyógyszeres kezelés kéne... majd megírom mi lett.
2021. jan. 22. 21:23
A csoport már nem pörög majd 5 éve, nem baj azért megosztom a tapasztalataimat. Négy hónapja ültették be a fél éves ballont, ami 625 ezerbe fájt... elcsesztem ennyi pénzt egy olyan dologra, ami nem nekem való!!! 15 kg fogytam, mindet az első hónapban, sőőt 12 kilót egyenesen az első két hétben. Sokan azt írták itt is és másik fórumon is, hogy nem nagy ügy a beültetés 1-2 nap kicsit megvisel aztán haligali... hát én egy hétig csak okádtam, felkelni sem tudtam, iszonyatos volt... nemhogy enni, de inni sem tudtam, két hétig alig tudtam valamit magamhoz venni, annyira legyengültem, hogy nem bírtak el a lábaim. Azért büszke vagyok magamra, mert infúzióra nem kerültem... kibírtam. Az orvos mondta a beültetés előtt, hogy minden fejben dől el és, hogy be lehet csapni a ballont, és ezt olvastam a fórumokon is, hogy: mekkora átverés, mert azt tudnak enni, amit csak akarnak, semmi hatása a ballonnak. Na kérem ez nem igaz.. a kaja egyszerűen nem esik jól, be lehet csapni, de nincs meg az evés öröme a sok sav miatt, lehet enni, de sokkal kevesebbet és az is szar! És akkor miért mondom, hogy nekem nem vált be? Leírom a következő kommentbe.
2015. júl. 3. 12:03

Hol van anni panni

vajon mennyit fogyott !?

Elötte utánna FOTOT igért!!!!!!!!

üdv zsuzsi

90. JJnew
2015. jún. 14. 19:12
Angliaban egy dologra hasznaljak a ballont hogy vkit a veszelyes 300 kilojarol lefogyasszanak 270-re meg mielott elvegzik rajta a gyomorbypasszt. Ennyi
89. zsuzsi135 (válaszként erre: 85. - Violavirag76)
2015. jún. 7. 16:18
Jo volna valamit hallani rolad hogy vagy mi van a savadddddal?!
88. zsuzsi135 (válaszként erre: 87. - Anni Panni)
2015. máj. 22. 18:13

Igen Tisztelt Anni Panni!

Honnan veszed azt hogy nem fogytam le !??

Csak NEM evvel a HIPER -SUPPPPPPPPPPPER

egyáltalán semmi gond nincs MÁSNAP megyek haza modszerrel!!!!

Ugye nem várod azt hogy azt irjam le AMI NEM IGAZ!!!

SOKAN itt REKLÁMOZNAK valamit amiröl TUDOM hogy NEM igaz!!!!!

TE MEG ARROL IRTÁL AMIRÖL FOGALMAD SINCS


IDÉZEK TÖLED!

hajhullás, álmatlanság, olyan szintű fogyás, ami nem normális. Pár hónap alatt 30-40 kg-ok. Na nehogy már ezt tudja követni a bőröd. Úgy fogsz kinézni, mint egy rákos. Életed végéig maréknyi ételt ehetsz. Én már nem akarok zabálni, mint korábban, jó úton haladok úgy érzem, de néha azért bele fog férni egy kis bűnözés.


idézet VÉGE


NA EZT TARTOTTAM-TARTOM máig is BUTASÁGNAK

SOK SOK sikert a FOGYÁS TARTÁSÁHOZ

KÍVÁN NEKED

zsuzsi 135

87. Anni Panni (válaszként erre: 84. - Zsuzsi135)
2015. máj. 21. 13:01

Kedves Zsuzsi135!

A butaság nem rám jellemző, hiszen nem én kesergek még 8 év után is egy olyan dologért, amiben kudarcom volt.

Én nem vádaskodni és pocskondiázni írok ide, hanem a tapasztalataimat.

Azt te tudod, hogy te miért nyalogatod még mindig itt a sebeidet.

Violavirág76!

Ha ennyire borzalmas a helyzet, akkor jó, hogy leírod, hiszen tanulhatunk belőle.

De biztos segítenek neked, ahol betették. Hol csinálták?

A hajhullás attól lehet, hogy vitamin és ásványi anyag hiányod van. Nekem javasolták a multivitaminokat. Esetleg próbáld meg.

Egyébként szerintem is szuper az 5 kg fogyás két hét alatt! Biztos jobban leszel, csak kérdés, akarsz-e jobban lenni!

2015. máj. 18. 18:48

Kedves Violavirág76!

2 hét alatt 5 kg,az egy hónap alatt 10kg!! Az szuper. Azt kell mondjam,már sok is,mert nagyon kinyúlik a bőröd. Később lassul a fogyás, utolsó időkben csak havi 2-3 kiló ment le,és volt,hogy megállt a fogyás.Valóban nehéz ballonnal az élet, sok a hányás, de valamit valamiért. Ne keseredj el, örülj az 5 kiló fogyásnak!

85. violavirag76 (válaszként erre: 83. - Anni Panni)
2015. máj. 15. 13:49
Na az a fénykép engem is érdekelne!!!Mert mesebeszéd az amit sokan itt leírtak.Tudom, hogy üzleti érdekeket sértek azzal, hogy leírom, de ez a ballon egy NAGY ÁTVERÉS!Egyébként -5 kg 2 hét alatt.De ennyi szenvedéssel, és ennyi pénzért keressetek valamilyen másmilyen módszert!Fáj a fejem állandóan, hullik a hajam, és úszok a gyomorsavban.Nem csak olyan kis csip-csup beavatkozás ez, ahogy sokan beállítják.Hogy egyik nap berakják, és még aznap este a kedves páciens az otthonába távozhat...Na hogy ez mekkora szívás....Egyébként azt gondoltam én vagyok ilyen hiperérzékeny, de ma találkoztam két sorstársammal, és Ők is nagyon csalódottak.Az egyiknek kb 15 kg feleslege volt, és 1 kg ment le, de állandóan jár be még infúzióra, mert tök rossszul van.2 Hete!!!
84. zsuzsi135 (válaszként erre: 83. - Anni Panni)
2015. máj. 14. 09:59

Továbra is tartom magam ahoz amit irtam


NEM TUDÁS nem ment fel a BUTASÁG vádja alol !!!!!!!!

OLVASS-és ne csak a pletykalapokat MIELÖTT SZOLSZ

83. Anni Panni (válaszként erre: 82. - Violavirag76)
2015. máj. 13. 11:45

Kedves violavirag76!

Ugye, azért majd azt is leírod, hogy mennyit fogytál? Mert az biztos meglesz. Az elején én is hánytam jó sokat. Aztán egy hét után már "csak" azt, amivel többet ettem, mint kellett volna. Ez még most is így van. Ha túleszem magam - van azért 1-1 alkalommal ilyen is:)- akkor futás van a WC felé. De ez is a célja ennek az egésznek. Néha kell egy pofon, hogy helyreigazítson.

zsuzsi135: én nem írok le valótlan dolgot, olyan előfordulhat, hogy nem teljes az infóm valamiről, hát nem vagyok orvos, de nem is ez a cél itt.

Zsuzska70: Neked meg csak annyit, hogy le a kalappal! Azt hiszem, vagyunk sokan, akik tanulhatunk Tőled! Egy előtte-utána fotó meggyőző lenne a hitetlenkedőknek. Mit szólsz? Akár arc nélkül...

82. violavirag76 (válaszként erre: 79. - Anni Panni)
2015. máj. 12. 15:51
Kedves Anni Panni!Én nem állítható ballont kértem.Így tudtommal nem is azt raktak be.De most aztán nem nyugtattál meg.:( A ballon biztos bent van, mert érzem.Konkrétan el sem tudom képzelni, hogy fogok így sportolni.Örömmel olvasom, hogy vannak pozitív tapasztalatok is, én verem a fejem a falba.Gyomorsav katasztrófa.Eddig soha nem volt gondom a gyomrommal, remélhetőleg nem most fogja tönkretenni a rengeteg sav.Ülve alszom, hogy kibírjam.Most már látom, hogy kb hogy működik az egész.Fél évig nem hogy nem fogok enni sokat, HANEM egy jóízű kicsit sem.Eddig főtt krumpli, és rizs, amit magamhoz tudtam venni.Inni nem tudok eleget, mert rögtön diszkomfort érzésem lesz, dehidratált vagyok.És igen itt a sok finom zöldség gyümölcs.Pici görög salit ettem, kijött, pár szem eper szintén....És 10 nap után elkezdett hullani a hajam.Sajnálom, ha energiavámpír vagyok, de akkor is leírom ide minden héten egyszer, hogy érzem magam.Remélem igazatok lesz, és javulni fog a dolog.De ha nem, akkor ne legyen más ilyen tökelütött hülye mint én, hogy információ hiányában belevág, és aztán nagyon megbánja.Ödönke ne vágj bele!Én nem ajánlom!
81. zsuzsi135 (válaszként erre: 79. - Anni Panni)
2015. máj. 12. 12:49

Ne HARAGUDJ!!!!!


DE ennyi BUTASÁGOT egyszerre már régen olvastam

TÖREDÉKE igaz annak amit irtál

BOCS!!!!

80. Zsuzska70 (válaszként erre: 79. - Anni Panni)
2015. máj. 12. 09:33
Szia! De jó hogy írtál!!! Egy hete kivették a ballonomat, és eddig minden rendben. Nem kívánok többet enni,és tartom az 55 kg. Én vasárnap szoktam enni egy sütit,annyi belefér. Már nagyon várom a dinnyeszezont, meg a sok tavaszi friss gyümölcsöt /eper,málna/ minimális kalóriát tartalmaz,meg az almát unom egy kicsit. Csak gyűjtöm a bókokat! Amikor kivették a ballont,akkor a műtőben a doki elmondta,hogy volt olyan,aki egy grammot sem fogyott hat hónap alatt,igaz csokiturmixon élt. Tehát fejben dől el!!!! Csak így tovább Anni-Panni!! Az energiavámpírokkal nem kell törődni. Igen,meg kell hallgatni a negatív tapasztalatokat is,de azért van a fórum/szerintem/ hogy segítsük egymást. pusziiii
2015. máj. 12. 09:19

Sziasztok!

Már egy hónapja nem jártam erre, de látom, vannak események.

Violavirág76: az a kis csőféle, amit kihánytál, nem külső borítás, hanem a ballonod állításához szükséges cső. Valószínűleg gáz, hogy ezt kihánytad, gondolhatod, hogy nincsenek felesleges dolgok egy ilyen "szerkezeten", ami ha kijön fent vagy lent, akkor az "nem baj", ha leválik. Picit gondolj bele. Ezt csak onnan tudom, mert én is jártam ennél az orvosnál és elmondta, hogy működik ez a ballon. Tudja tölteni ezen a csövön keresztül. Ami azért sem jó, mert a gyomrot már tágítja. Hát kinek kell ez?

A ballon nem valószínű, hogy távozott, ezt azért csak éreznéd!

zsuzsi135: a savad, ha megmaradt, annak nincs köze a ballonhoz. Hiszen a szervezet küzd a gyomorsavtermeléssel a ballon ellen, mert idegen anyag. Emiatt az idegen anyag miatt van az, hogy teltségérzet van. Az ételt a gyomorsav emészti, eltűnik a gyomrodból. A ballont viszont nem emészted fel (bár Te azt is megtetted), ezért van, hogy a savat folyamatosan termeli a szervezet. Tehát, ha már nincs meg a ballonond, akkor miért termelődik még mindig a savad? Lehet, hogy többet eszel, mint kellene, nem?

Viola, egy hozzáértő orvost kérdezd, milyen savlekötőt ajánl. Általában a sarki fűszeresnél kapható nem elég erős ebben az esetben.

Én is szedtem egy savlekötőt az elején, ami nem vált be (a neve most be sem ugrik). Aztán a Controlloc-ot írta fel a házidokim. Semmi gondom a savval azóta. Ettől függetlenül nem mondom, hogy ezt szedd, mert neked nem biztos, hogy beválik. A dr-t kérdezd.

Bypass? Ödönke! Ennyire rossz a helyzet? Innen nincs visszaút! A ballont kiveszik fél év után. Megtanulsz változtatni. HIszen ez itt a lényeg, hogy valamit nem jól csinálsz és nincs akaraterőd változtatni. Nekem lassan két hónapja van ballonom. Ebben a hónapban már kevesebb ment le, 3 kg. Így most járok 10 kg-nál. Keveset eszek, kb fél adagot a korábbihoz képest. Sok dolgon változtattam. Életem legjobb döntése volt. De ha nem jön be mégsem, még 4 hónap és kiveszik.

Bypassnál mi van, ha mégsem jön be?

Pár hónapja én is körbejártam a lehetséges módszereket. A bypassról borzalmakat lehet olvasni: hajhullás, álmatlanság, olyan szintű fogyás, ami nem normális. Pár hónap alatt 30-40 kg-ok. Na nehogy már ezt tudja követni a bőröd. Úgy fogsz kinézni, mint egy rákos. Életed végéig maréknyi ételt ehetsz. Én már nem akarok zabálni, mint korábban, jó úton haladok úgy érzem, de néha azért bele fog férni egy kis bűnözés.

Jó lenne, ha többen írnának ide, akiknek bevált ez a ballon. Az a gond, hogy akinek minden rendben van, az nem nézi a fórumokat. Örül a sikerének, mint Zsuzska70 (aki nekem példakép, mert szerencsére leírta őszintén a tapasztalatait), és nincs szüksége a kesergésre és arra, hogy hasonlókat keressen, akiknek ez nem jött be. Nem kell az önigazolás, hogy: na mégsem velem van a baj, hanem a ballonnal. Mert én mindent jól csinálok, de hát valamire fogni kell, a kudarcot.

2015. máj. 5. 19:30

ha valami ez segít

[link]

mikor ÉN benn voltam Volt egy lány hasonlo "dolgai " Voltak mint neked

azota 40 kg ot fogyot mesélte hogy poklok poklát átjárta most veri a felyét a falba MIERT IS NEM ELÖBB?????

160-rol Indult

mindez 4 honapja


péterfiben -Volt kurán

Ballonja Volt

diétátol már rossszul Volt


Ödönke jol rágd meg mielött BÁRMIBE is belevágsz!!!!

Eggyik Sem leányálom

CSAK

az eggyik SEGÍT

A MÁSIK NEM TARTOS

77. Ödönke (válaszként erre: 76. - Zsuzsi135)
2015. máj. 5. 18:43
Kedves vagy! Köszönöm, hogy írtál! Értem, hogy mire gondolsz, de annyira szörnyen érzem már magam, hogy türelmetlenül próbálok mindent, hogy kimásszak ebből. Azt gondoltam, több fronton indítok támadást, és minnél előbb rendbe akarom tenni az életem, mert időnként már a befejezésén gondolkozom.
2015. máj. 5. 17:51

2007 ben mikor nekem Volt nem támogadta

ma nem tudom

DE ne vágj bele ha "egyébb "gondjaid is vannak Ödönke EZ NEM A JOMEGOLDÁS

BOCSI DE EZ VAN!!!

Ez nem huz ki a bajbol engem Sem tett ...

2015. máj. 5. 12:56

Sziasztok!

Ödönke vagyok, de lány.

Tegnap találtam rá erre a módszerre, előtte csak a gyomorgyűrűről hallottam.

Egyéb problémák, és főleg a testalkatom miatt már komoly pszichér problémáim vannak. Jelenleg is rendszeresen járok pszichiáterhez, és pszichológushoz is. A Lakásból képtelen vagyok kimenni, hogy ne is lássanak az emberek. Nagyon megörültem, amikor rábukkantam erre a módszerre. Itt olvastam hideget-meleget. Azt hiszem, a jelenlegi helyzetnél rosszabb már nem lehet, ezért szeretnék belevágni. Szeretném a tanácsotokat kérni, a tapasztalataitokat! Hova érdemes menni, OEP támogatja-e és milyen mértékben? Általában mennyit kellett várnotok, mire elvégezték a beavatkozást? Nagyon köszi!

74. Zsuzska70 (válaszként erre: 70. - Violavirag76)
2015. máj. 5. 09:04
Szia! Én végigpróbáltam a savcsökkentőket,nekem a Gelbra vált be. Egy hónapig én is hánytam, elég vacak volt. De fogytam!!!!Holnap veszik ki a ballonomat. A ballon tapintható,érezhető a hasban,ugyan egy kicsit tud vándorolni. Ha eltűnt,akkor éreznéd.
73. zsuzsi135 (válaszként erre: 72. - Violavirag76)
2015. máj. 4. 20:12

ki fogod birni más is kibirta

de olvass csak nyugodtan utánna akár itt is hogy milyen "piti"ügynek irják itt sokan

Nézd biztos van aki jobban birja

De az biztos hogy sava mindenkinek van mert ez egy idegen test a gyomornak amit ki akar "lökni" magábol ....

elöbb utobb megnyugszik a gyomor

Nézd az elönyét most fogysz igazán!!!!!

Nekem 3 honapja Volt Bypass hidd el ha sok a kilod mint nállam majd 70 kg- más nem segít 20 év diäta ELÉG VOLT


kívánok csak a legjobbakat KÉRLEK NÉHA "szolíts meg"hol tartasz

szorítok nagyon

üdv zsuzsi135

72. violavirag76 (válaszként erre: 71. - Zsuzsi135)
2015. máj. 4. 16:04
Kedves Zsuzsi!Köszi a jótanácsot,reggel grasztottam a férjemet a DM-be.Azóta csak fekszem mint egy darab fa, úszom a gyomorsavban, és szidom a tökkelütött fejemet.Most már értem, hogy a kórházban egy kedves kis nővérke miért próbált lebeszélni....Mert már látott egy pár ilyen szerencsétlen hülyét mint én.Ma lement már egy Abonett.Én is azt látom, hogy elég nagy a parasztvakítás a ballon körül.Pedig én két helyre is elmentem konzultálni.Mind a két helyen úgy állították be, hogy egy kis csip csup ügy.A pár napos kórházi tartózkodás az alap.El se tudom képzelni, hogy nem szárad ki valaki infúzió nélkül.Nem tudom így meddig bírom ...
2015. máj. 2. 21:26

ha peched van mint nekem

SOHA

nem elég hogy a balon idö elött távozott

emléknek a baromságomra emlékeztettni

a MAI NAPIG megvan

ma lebeszélnék mindenkit erröl

majd 13 kilot fogytam

utánna 4kg PLUSSZAL vissza

savam mai napig megvan

normális embereket 2 nap után haza engedtek

én 10 napig voltam bent mire

kitették a bundám

ha a sav csökkentö nem segít rá segíthetsz

DM-BEN kaphato

BULLRICH SALZ 4-6 db egyszerre

illetve elég nagy egymás után

ezt 2x ismételheted tehát összességében 10-12 szem

+ a savlekötöd

nekem orvos ajánlotta igaza lett

elég Sos ize van

ne "nyalogasd" LE VELE

csak mellékesen irom hogy A MESESZERÜEK

vagy nem irnak igazat

vagy NEM IRNAK IGAZAT

nekem a mai napig van kapcsolatom 2 csajjal meg egy sráccal közel egy idöben voltunk ott

mind a 4-ünk nem hasonlo problémái vannak

a savval

SÖT az eggyik csajnak ki kellett venni mert nem tudta a gyomor elfogadni 14 nap után kivették neki

hogy is mondják....MESSZIRÖL JÖTT EMBER AZT MOND AMIT AKAR

AZ biztos nem egy leányálom

interneten statisztika

13-16 kg minusz 6 honap alatt

VANNAK akik álítják 30 kg lement

csak az az érdekes hogy fotot nem látsz roluk

remélem nállad minden jo lessz

SOK SIKERT sorstárs

2015. máj. 2. 15:49
Még egy kérdés.A Noacid savcsökkentő használt valakinek?Mert én hiába szedegetem, és Deadalon kúp, még mindig hányok.Az első nap óránként.Infúzióra kötöttek annyira kiszáradtam.Ma már csak 3 óránként.De csak ámuldozok, hogy mások milyen meseszerűen írták le a tapasztalataikat.Ez NAGYON ROSSZ!Szinte kibírhatatlan.Pedig a terhességeim alatt is hánytam eleget, de ez túlmegy mindenen.Mikortól lesz jobb?Ha így folytatódik, hétfőn könyörögni fogok, hogy vegyék ki...
2015. máj. 2. 15:43
Mázlid,hogy nem akadt el.Mert akkor műtét.
2015. máj. 2. 13:28

semmi

nekem 2007 ben a sok savtol kilyukadt a ballon

kikakiltam ennyi


nem Volt "egyszerü" de tul voltam rajta

1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook