Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 100-on túl! Csináljuk meg! fórum

100-on túl! Csináljuk meg! (beszélgetős fórum)


2012. jún. 2. 11:06

Sziasztok!


Ajánlom figyelmetekbe Zsola ( [link] és Gergő történetét ( [link] és [link] akik 170 illetve 124 kilóról indultak.

7. 8e9170fe09 (válaszként erre: 5. - Schybie)
2012. jún. 2. 11:01
Nem pszichózis kell, hanem inkább el kell felejteni a konyhát!
6. bogrács52 (válaszként erre: 4. - 8e9170fe09)
2012. jún. 2. 10:54

Szerintem is!

Nem érzem,hogy csapatban gyorsabban fogynék mint ha magam csinálom végig a harcot!

2012. jún. 2. 10:50

Hát rosszul gondolod. Vannak emberek akiknek könnyebben megy, ha megosztják gondolataikat a másikkal.

Abban igazad van hogy mindenki a saját "harcát" vívja, saját kg-jával, vagyis saját magával küzd.


Gondolom hallottál a tömegpszichózusról?! Na ez is valami olyan.

De ha Neked ez nem jelent semmit, akkor nem kell se olvasnod, se írnod, se értened!

2012. jún. 2. 10:46

Soha nem értettem miért jobb azt csapatban, úgy hogy közben folyton a zabálásról esik szó.

Ez egy magányos harc...szerintem.

2012. jún. 2. 10:25

Rendben, köszönöm!

:)

2012. jún. 2. 09:46

Szia! Ha nem jönne össze a csapat, gyere át hozzánk!

Fogyjunk együtt 2012. január 1-től!!

Bármikor jöhetsz!:)))

2012. jún. 2. 09:38

Sziasztok!


Várom azok jelentkezését akik szintén életmódváltás előtt állnak és úgy gondolják együtt könnyebb.

Én már évekkel ezelőtt egy nagyon jó kis csapattal lefogytam, de sajnos visszajöttek a kg-k. Okát tudom, de az ellenszere nehéz.


Én 90 napost fogok csinálni, egy kis átalakítással, de az évek alatt sok minden kipróbáltam. Ha úgy nézem összesen már: 100 kg-tól megszabadultam, de ismét mázsa felett vagyok. A fogyás általában megy, a megtartással vannak gondok egy idő után. Egyenlőre ismét fogynom kell, aki szeretne támogatást, illetve támogatni az jöjjön!


Együk magunkat karcsúra! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook