Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet újra kezdeni a csalódottságból? fórum

Lehet újra kezdeni a csalódottságból? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lehet újra kezdeni a csalódottságból?

1 2 3 4 5
2012. aug. 1. 17:23
Véget lehet vetni így egy 4 és fél éves kapcsolatnak, nekem is sikerült. Az én helyem sem hűlt még ki, mikor már ott volt az új, épp ezért gondolom azt, hogy az egyik legjobb döntésem volt sietősen távozni. Mi biztos, hogy nem kezdjük újra, ha csak rágondolok, felfordul a gyomrom. :)
125. Beautykiss (válaszként erre: 124. - Udoka85)
2012. júl. 19. 23:31
Mármint újrakezdené a kapcsolatot? Csak nem engedi a büszkesége? Ilyen nincs tapasztalatból mondom..Aki szeret valakit az félreteszi a büszkeségét..ha Te kezdeményeznél lehet,hogy újraösszejönnétek de ha igazán szeret akkor ezt nem várja meg. Én szerintem felejtsd őt el..nem lenne már a régi. felmelegítve csak a tudod mi jó...
124. Udoka85
2012. júl. 19. 09:27
Létezik olyan eset,, hogy az illető annyira megbánja a tetteit, hogy legszívesebben visszacsinálná az egészet, de a büszkesége nem engedi? Inkább azt a látszatot kelti, hogy minden rendben van, minden happy?
123. virus2008 (válaszként erre: 1. - Udoka85)
2012. júl. 17. 17:27

Hát lehet újrakezdeni, de nem biztos hogy jó lenne.

Szerintem mivel a bizalom elúszott, (mert valjuk be két vas volt a tűzben kérdés mióta?)nem lenne ugyanolyan.


Szerintem próbálj raálisan gondolkodni az eszeddel,bár a szíved nem fogja hagyni egyelőre.


Ne légy balek, hogy újrakezd.

122. Beautykiss (válaszként erre: 106. - Udoka85)
2012. júl. 9. 23:26
Szia! Nagyon sajnálom ami Veled történt de ne bánkódj nem érdemli meg az a lány.Tudom,h közhely de az idő minden sebet begyógyít nem múlik el a fájdalom és a csalódás de idővel enyhül és nem fog mélyen érinteni ha rá gondolsz. Én is nagyon hasonló cipőben járok,jártam , velem 1éve szakítottak egyik napról a másikra,és az a rossz érzés még meg van,soha nem csalódtam ekkorát de azt mondják,hogy amibe nem halunk bele az csak megerősít, és ez így van:) Csak a jóra emlékezz,néha jó egy kicsit egyedül lenni,hogy rendberakjuk magunkat. Én hiszek abban,hogy minden okkal történik ahogy egy szakítás is mindenből tanulunk.Hidd el,hogy Te is megtalálod majd azt ki megérdemel és őszinte lesz Veled!
121. 8e9170fe09 (válaszként erre: 120. - Enicica17)
2012. júl. 9. 22:58
Ha nem tudja mit akar, akkor csak egy dolog a biztos: nem Téged akar.
2012. júl. 9. 22:27
Szia, szerelmi csalodasom van, es nagyon szenvedek, lassan 8 honapja, heti 3x meg mindig talalkozunk, de o csak nem akar bekulni, mert nem tudja h mit akar, de en ebbe beleorulok, mert nagyon szeretem, es nem tudom h mar mit tegyek. . . harcoljak meg erte, vagy engedjem el?! mar az ongyilkossag is megfordult a fejembe, mert ugy erzem nelkule nem erdemes elnem. Mit tegyek? kerlek segitsetek. .
2012. jún. 27. 19:27

durva....mintha az en story-mat olvastam volna....velem is ez tortent(hasonlo kepen)na de egyet meg tanultam h ha egy iljen szitu utan meg mindig aszt mongya a parod(ex-ed)h nincs mijert agodni...s van benned egy meg erzes....akkor tuti kell agodni.

szar ez igy de tovab kell menni fel emelt fejel...amugy is ami nem ol meg az meg erosit.....!.gratulalok a diplomadhoz.

118. Udoka85
2012. jún. 27. 08:05

Négyesre diplomáztam, de valahogy nem érzem azt a felhőtlen boldogságot. Nagyon sokat tanultam és örülök annak, hogy túl vagyok a fősulin, de valahogy

még nem jutott el az agyamig az egész. Most kell majd lefoglalnom magam valamivel.

117. Udoka85
2012. jún. 21. 08:45
Tudod, hogy együtt vannak, nem keres, és tudod, hogy mit tett veled az utolsó három hónapban, ezek után mérlegelsz, és tudod a helyes választ!
2012. jún. 20. 21:58
Gondolom azt, hogy újra lehet kezdeni. Lehet. :)
115. Udoka85 (válaszként erre: 114. - Hűtlen78)
2012. jún. 20. 19:37
Miben hittél eddig?
2012. jún. 19. 14:01
Eddig hittem....
2012. jún. 19. 10:34
ahogy olvasgatom, már jobban vagy lelkileg. :) ne nézz a múltba, Te egy jó pasi vagy, élj a jövőbeni lehetőségeiddel. :)
2012. jún. 18. 20:54

SZUPER! Elfogadás... Abból van a legkevesebb az egész világon!

Szerintem természetes. Most nyílik ki a szemed. És hamarosan hálás leszel azért, hogy vége. Megtalál egy igazi szereteten alapuló szerelem és boldog leszel. :)

111. Udoka85
2012. jún. 18. 12:32
Érdekes érzések kavarodnak bennem, melyekről nem tudom eldönteni, hogy jók vagy sem. Jelenleg úgy érzem magam, mintha a négy és fél éves kapcsolatom meg sem történt volna. Három hónap telt el a szakítás óta és azt mondhatom, hogy jól vagyok. Már sokkal kevesebbet gondolok rá, mint azelőtt. Beletörődtem, elfogadtam, és mintha egy kis szánalmat is éreznék. Normális dolgok történnek velem?
110. 7636c30290 (válaszként erre: 108. - Udoka85)
2012. jún. 12. 19:03
Nyugi,idő és idő majd meglátod,már 2-3-hét múlva is jobb lesz! :)
2012. jún. 12. 18:57
Véletlenek nincsenek. :) Remélem, hogy a gyógyulási folytamat útját járod. A lány meg, had kepesszen...
108. Udoka85
2012. jún. 12. 08:23
Hétvégén a szórakozóhelyen "találkoztunk". Úgy viselkedett, mintha nem vett volna észre, de nyilvánvaló, hogy csak megjátszotta magát, mivel elkerülhetetlen volt 1 méterről hogy ne vegyen észre. Láttam, hogy tisztában van azzal, hogy én is ott vagyok. Kerülte a tekintetemet. Elég furcsa érzés volt így látnom őt! Vasárnap pedig mit ad Isten, reggel a körmeneten találkoztunk megint. Az egész család ott volt. Azt mondjuk furcsálltam, hogy az exem is jelen volt, mert egyáltalán nem szokott ilyen helyekre menni, főleg reggel fél nyolckor. Viszont, akkor már az egész család mosolyogva, hangosan köszönt! Még az exem is. Szar érzés volt őket megint látni, de gondolom ez is a "gyógyulási folyamat" elkerülhetetlen része.
107. syria (válaszként erre: 106. - Udoka85)
2012. jún. 8. 20:56
Jót súg az eszed, hallgass rá! :)
106. Udoka85 (válaszként erre: 104. - Syria)
2012. jún. 7. 22:04
Én is hasonlóképpen gondoltam, bár szerintem az ilyen viselkedést egy adott szituációra nem nagyon lehet előre megtervezni. Viszont abból kell táplálkoznom, hogy mi mindent tett ellenem az utolsó három hónapban. Nagyon csúnya dolgokat. Újrakezdeni nem lehet egy ilyen helyzetben! Legalábbis az eszem ezt súgja!
2012. jún. 7. 19:34
En nem vagyok bene biztos, hogy nem.
104. syria (válaszként erre: 102. - Udoka85)
2012. jún. 7. 19:11

Köszönni, s utána úgy viselkedni, mintha soha nem lett volna viszonyotok.

Egyébként minden azon múlik, hogy te mit akarsz; annak megfelelően viselkedj.

Én a helyedben az újrakezdésnek a leghalványabb esélyt sem adnám.

103. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 102. - Udoka85)
2012. jún. 7. 13:40

Persze.Csak anyira figyelj, hogy ne tegyel olyat amit nem szeretnel.Ha ugy erzed, hogy kozeledik es te elutasitanad, lovagias modon elutasitod.

1)Ne menj belle semibe amit nem szeretnel , csak azert, hogy ne bantsd meg.Semikep ne piszkalj olyan parazsat amibol nem szeretnel tuzet csinalni, meg akor sem, ha a kezedbe nyomjak a piszka vasat.

2) Ha lany nem kozledik, de bened ujra gyul a lang, nagyon vigyaz arra, hogy ne alazd ne alazd meg magad. Legyen neked tobb eszed mind nekem volt.Egyszer harcoltam vallakiert es szegyelem a naiv viselkedesem.

3) Ha mind 2 szeretnetek ujra kezdeni es biztos vagy bene, de csak ha biztos vagy, hogy nem csak megbocsajtasz, de meg is tudsz bene bizni, ne hagyd elmeni a buszkeseged miat.

102. Udoka85
2012. jún. 7. 12:47
Van egy kérdésem , amiben tudnátok segíteni. Mit tegyek, ha véletlenül egy szórakozóhelyen esetleg találkozok az exemmel? Én nem nagyon szeretnék vele beszélni. Amennyiben összetalálkozik a tekintetünk ráköszönök és ennyi. Ha ő szeretne nekem valamit mondani, akkor majd ő odajön hozzám. Vagy a helyzet úgy is kialakítja a helyes viselkedést?
101. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 100. - Udoka85)
2012. jún. 6. 10:09

Tudod mindig ugy gondolkoztam, hogy barmit teszek, mondok, sot meg anak is ahogy nezek( es ez nem csak a masik nem iranti erdejklodesi pillantasra gondolok) kovetkezmenye van.

Ezert gondolom azt is amit a szexrol. Nagyon sokat hibaztam ebben az eletben es minden hibamert megkapttam(mndjuk ugy hogy az eletol) az erte jaro "pofont".

100. Udoka85 (válaszként erre: 99. - 2f661e7cc5)
2012. jún. 6. 09:55
Van benne igazság!
99. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 97. - Syria)
2012. jún. 6. 09:22
Megbocsajtani konyebb mint megbizni meg egyszer. Akarmenyire korekt lesz 5 percet ha kesik ott lesz a bizonytalnsag es masodjara angyon valoszinu, hogy a bizonytalansag miat menek szet a felek.Termeszetesen ez csak elmelet reszemrol.
98. Udoka85 (válaszként erre: 3. - B4ca0947f4)
2012. jún. 6. 08:23
Voltak jelek, ebben természetesen igazad van, és barátaim és a szüleim is beszéltek velem. Ők próbáltak engem - ha szabad ezzel a kifejezéssel élni- felkészíteni a szakításra, de én akkor a struccpolitikát részesítettem előnyben. A szerelem annyira elvakított, hogy nem akartam semmi negatívról tudomást szerezni, holott éreztem, hogy ez lesz a vége.
97. syria (válaszként erre: 90. - Udoka85)
2012. jún. 5. 20:16

Szerintem semmi garancia nincs arra, hogy mégegyszer nem fogja megtenni.

Ilyen ügyekben nálam nincs pardon, a bizalmamat elég egyszer eljátszani.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook