Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyit kereshet? fórum

Mennyit kereshet? (beszélgetős fórum)

11. asszonyka (válaszként erre: 6. - F1e23b97ee)
2012. jún. 2. 18:37
Köszönöm! Nagyon kedves vagy!
10. asszonyka (válaszként erre: 9. - T_marcsi)
2012. jún. 2. 14:32
Hát szélmalom harcot az egészséges gyermekek szüleivel is nagyon sokszor kell vívni. Vannak nálunk is gyógypedagógusi fejlesztésre szoruló gyermekek, és hidd el nekem hálásabbak ezek a gyerekek, mint egészséges társaik. Sokkal több szeretetet kap tőlük az ember mint a többitől. Persze a szülőktöl nem!!!!!
9. t_marcsi (válaszként erre: 8. - T_marcsi)
2012. jún. 2. 14:04
Közben látom, hogy óvónő vagy. Pedig nagyon szép hivatás. Nekem pl minden vágyam, hogy gyógypedagógus legyek, csak a természetemből kifolyólag nem biztos hogy nekem való némely szülővel való szélmalomharc :(
8. t_marcsi (válaszként erre: 7. - Asszonyka)
2012. jún. 2. 14:03
Tippelnék... egészségügyben dolgozol?
7. asszonyka (válaszként erre: 5. - T_marcsi)
2012. jún. 2. 13:40
Nem a gyerekem kérésére kérdezem, én ettől a munkától nagyon távol álló hivatással rendelkezem, amit imádok csinálni, bár nem sok megbecsülést kapunk érte.Sem anyagilag, sem erkölcsileg.
6. f1e23b97ee (válaszként erre: 3. - Asszonyka)
2012. jún. 2. 09:03
Egészségedre! :-)))
2012. jún. 2. 08:55

Hát konkrétumot nem fogok Neked tudni írni, mert tanultam ugyan minőségbiztosítási rendszerekről, és a szakdogámat is abból írtam, de végül könyvelőként helyezkedtem el.


A bérezés mindig nagyban múlik a munkatapasztalaton, a különböző egyéb képességeken, amiket a cég a munkavállalóban keres, a cég hozzáállásán, a régión... szóval sokmindentől függ. Azt szerintem ne várd, hogy bárki leírja Neked, hogy mennyit keres, és azt meg is adják, mert ez sajnos nem így működik. Személyes interjún mikor a béralkura kerül sor, látni fogod, meddig mehetsz el...


Azért kérded, mert fizetési igényt kell megadnod a jelentkezésben?

2012. jún. 1. 20:56
Tehát a kérdés: Mennyit keres egy HACCP szaktanácsadó?
3. asszonyka (válaszként erre: 2. - T_marcsi)
2012. jún. 1. 20:23
Bocsánat elírtam, igen HACCP!
2012. jún. 1. 20:08
HACCP?
2012. jún. 1. 20:05
Mennyit keres egy hccp szaktanácsadó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook