Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért lehet az, hogy a 3 hónapos babám szopizásnál 1 perc után kiköpi a cicit? fórum

Miért lehet az, hogy a 3 hónapos babám szopizásnál 1 perc után kiköpi a cicit? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 1. 14:34
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
16. kicsinikol (válaszként erre: 14. - Babeck)
2012. jún. 1. 14:08
Remélem, hogy "csak" erről van szó...
15. aniju
2012. jún. 1. 14:08

ismerős...


vagy tényleg megjönni készül, vagy a világ érdekesebb (ikreimmel ez volt a fő gond, most is a lábukat rázva esznek, mintha nyűg lenne, h néha enni is kell... :)és még mindig csak 5 hónaposak... ),esetleg babuci lustul.....


Meg az is baj, ha túl sok jön egyszerre az elején. Ilyenkor előfejni kell kicsit.

14. Babeck (válaszként erre: 8. - Kicsinikol)
2012. jún. 1. 14:05

Szerintem simán kinyílt neki a világ, ahogy írtam is, minden fontosabb, mint a szopi.

Én nem találtam megoldást rá, csak a türelmet... Felveszem büfizni, visszateszem, ha nem kell, akkor játszunk kicsit, és így tovább.

2012. jún. 1. 14:05
Este nem:-( Este kevesebb van mint napközben.Én meg pont azértz szenvedek inkább mert a lányomnál anno elrontottam, nem voltam kitartó mert sokat kínlódtunk és feladtam.Most NEM szeretném.Nem, nem jött meg még...
2012. jún. 1. 14:03

Szia!

LEhet meg fog jönni a menstruációd, és ekkor kicsit megváltozik a tej íze. Ne add fel, tedd töbször mellre. Ha kellően éhes lesz, akkor úgy is elfogadja majd.

Nekem is 3 hónaposak voltak a gyerkőceim, mikor megjött elsőnek, és ezt játszották le.

Kitartás!

2012. jún. 1. 14:02
Arra én is gondoltam, hogy csak szomjas...De a reggeli első ébredésnél is előfordul....Akkor meg biztos éhes is:-( Cumisüveget nem szeretnék semmiképp:-((
10. Szilvita (válaszként erre: 8. - Kicsinikol)
2012. jún. 1. 14:02

Este is fröcsköl? Akkor az is lehet a baj, hogy túl intenzíven jön. Picit fejj le belőle, és próbáld meg úgy adni neki.

Én is rengeteget kínlódtam, mint itt az előttem szóló, a végén 8 hónapig szopizott, de legközelebb nem kínlódnék ennyit...

2012. jún. 1. 14:01

Nem jött meg a menszeszed? Más az ize a tejnek menszesz alatt, az én kisfiam is finnyáskodott hónapról hónapra, mert abban az időszakban nem izlett neki, mig előtte és utána alig lehetett lerobbantani a ciciről...

Remélem megoldódik hamar!

2012. jún. 1. 13:59
:-( Hát... ha megnyomom fröcskől ugyhogy nem hiszem, hogy az a baj, hogy nem jön belőle...Nagyon szeretek szopiztatni és nem szeretném, hogy leszokjon róla ilyen hamar:-(((
2012. jún. 1. 13:58

Lehet, hogy nem éhes, csak szomjas, azért elég neki annyi.

Próbáltad már előfejni neki? Lehet, hogy nem jön úgy, ahogy ő szeretné. Vagy próbáld még ki esetleg, hogy lefejed, és üvegből kapja. Nálunk az vált be, igaz más miatt kellett így csinálni, de megérte!:)

2012. jún. 1. 13:57
Szerintem estére elfogy a tejed és azért csinálja. Én is így jártam, aztán ahogy elkezdtük tápszerrel pótolni megszűnt, egyértelmű volt, hogy éhes de nincs elég tej.
2012. jún. 1. 13:55
Védőnőt kérdezz, szerintem!:)
2012. jún. 1. 13:55

Istenem!!!

Mennyit kínlódtam én is a szopival:((((

Számomra nem volt még ilyen nehéz feladat, pedig a világ legjobb, legegyszerűbb dolgának képzeltem.

Sajnos csak 4 hónapi "bírtuk".


Nem lehet, hogy nem jön belőle tejcsi?

Kitartást kívánok neked!

2012. jún. 1. 13:47
Éhes, cicire is rakom ráröppen azonnal de mégis 1 perc után kiköpi és nézelődik vagy engem néz és "magyaráz" az is előfordúl, hogy ordít aztán megint nagyon keres jár keze lába és kezdődik elölről:-( Eddig sosem csinálta ezt mindíg evett rendesen fél órát 40 percet is cicin volt 2 óránként.Főleg esténként fordúl ez elő, de van amikor napközben is.Miért lehet ez?
2. Babeck (válaszként erre: 1. - Kicsinikol)
2012. jún. 1. 13:47
Nálunk is van ilyen, szerintem (tippek): nem jön belőle olyan intenzitással, mint ő szeretné, vagy jön a "minden érdekesebb, mint a szopi" korszak.
2012. jún. 1. 13:45
Mért lehet az, hogy 3 hónapos babám szopizásnál 1 perc után kiköpi a cicit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook