Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » III. kerületben Csillaghegy és környékén gyerekorvosokról szeretnék érdeklődni fórum

III. kerületben Csillaghegy és környékén gyerekorvosokról szeretnék érdeklődni (beszélgetős fórum)


6. torkos (válaszként erre: 5. - H.H.)
2012. jún. 4. 18:43

akit ajanlottam, ahhoz nyugodtan mehettek! nekunk a koltozesek miatt volt mar jopar orvosunk. igazan komoly panaszom egyikre sem volt, de ez a doktorno a legjobb, akivel valaha talalkoztam! Nagyon sajnalom, hogy ott kellett hagynunk!

Nagyon lelkiismeretes, amikor bent vagyunk nem erzem, hogy surgetne, pedig sok "gyereke" van.

es az, hogy fulesz, kulon jo! ha esetleg barmi gond lenne a gyerek fulevel nem kell menni fuleszetre, mert eleg hozza elmenni.

nem antibiotikum parti, a gyerekek sokkal hamarabb kigyogyultak barmibol amikor hozza jartunk, neha ma is felhivom, hogy milyen homeopatiat javasol. Bar a telefont azonnal ritkan tudja felvenni, de visszahiv mindig!

En tenyleg csak jot tudok mondani rola!

5. H.H. (válaszként erre: 4. - Torkos)
2012. jún. 3. 16:54
Azt tudom, hogy szabad orvos választás van, csak szeretnék jót találni. Több ismerős is a költözésük során kifogott egykét nem túl jó gyerekorvost, és a mostani rendelőbe is ahová járunk az egyik nagyon nem szimpi.... igaz csak úgy voltunk nála, hogy a mienk éppen nem volt..... ezt szeretném elkerülni
4. torkos (válaszként erre: 3. - H.H.)
2012. jún. 3. 13:55
mindegy kit valasztasz, ahoz mentek, akihez akartok! szabad orvosvalasztas van!
3. H.H.
2012. jún. 2. 21:54
Elvileg oda tartozunk körzetileg, de nem hozzá. Köszönöm a tanácsot, remélem jönnek még vélemények a témával kapcsolatban.
2. torkos (válaszként erre: 1. - H.H.)
2012. máj. 31. 21:12

Nem tudom mennyire esik kozelnektek, de az anyos utcai rendeloben van egy nagyon jo doktorno!

Kahulits Katalinnak hivjak. Nagyon szerettem, vegtelenul kedves, kozvetlen no, es fulesz is. minden alkalommal tovirol hegyire megvizsgalta a gyereket, a fulet is!

Ha nincs messze hozzatok akkor melegen ajanlom Ot!

1. H.H.
2012. máj. 31. 21:06

Sziasztok,


III. kerületbe, Csillaghegy és környékén szeretnék tapasztalatokat, véleményeket kérni gyerekorvosokról. Kit ajánlanátok esetleg, kit nem? Milyen tapasztalatok vannak???

Nem túl régen költöztünk Csillaghegyre (dunai oldal) és egyelőre a 3,5 éves kislányunkkal még a régi gyerekorvoshoz járunk a pesti oldalra, de jön a kistesó.... A mostani doktor nénivel tökéletesen meg vagyunk elégedve, kislányunk is imádja és én is nagyon szeretem. A váltás gondolata egyedül a kistesó érkezése miatt merült fel.


Előre is köszönöm a véleményeket, válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook