Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kispesten melyik gyermekorvost ajánlanád és miért? fórum

Kispesten melyik gyermekorvost ajánlanád és miért? (beszélgetős fórum)


6. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 4. - Pumuklics)
2012. máj. 31. 09:20
Akkor sejtem ki a dokitok :(
5. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 3. - Pumuklics)
2012. máj. 31. 09:20
Megírod melyik doki volt ez?(akár priviben)Mert nagyon ismerős a hozzáállása.Én csak a Berzsenyiseket ismerem,mi is oda tartozunk,ott vannak nagyon jó és kedves orvosok :)
2012. máj. 31. 09:19
a berzsenyibe járunk, sztem ahhoz az egyhez tartozunk...
2012. máj. 31. 09:17

A mostani gyerekorvosunk nem tartja tiszteletben a döntésem, miszerint nem szeretném a szabadon választható oltásokat beadatni a gyereknek, csak a kötelezőket. Minden alkalommal, amikor tanácsadásra megyünk, vagy ha náthával felkeressük kritizál, megjegyzéseket tesz, kezdem úgy érezni, hogy a legkisebb nátha miatt is engem tesz felelőssé, mintha szánt szándékkal tenném ki a gyerekem a fertőzéseknek. A teljesen egészséges gyereknek írt fel hörgőtágítót (6 hónaposan!!), mert úgy hallotta, hogy egy-két lélegzetvételnél sípol a levegővétel, azt mondta, bármikor befulladhat, annak ellenére, hogy elmondtam neki, hogy az égvilágon semmi jelét nem tapasztaltam semminek az elmúlt időszakban. Elvittem pulmonológiára is, mert a gyerekorvos azt mondta, hogy mindenképp mutassam meg a gyereket, teljesen alaptalan volt a gyanú... Most egy letapadt, sűrű orrváladék miatt hallgattam ismét, hogy milyen felelőtlen is vagyok, mert nem oltattam be a gyereket pneumococcus ellen..... Elegem van, szertném valaki máshoz vinni, de nem tudom, hogy ki normális és elérhető napi szinten a Wekerléről, illetve hogy egyáltalán van-e lehetőség az átjelentkezésre.

Köszönöm a segítséget!

2012. máj. 31. 09:10
Attól függ melyik rendelőre gondolsz :) A Berzsenyiben pl egy kivételével mind fantasztikus orvos és ember :)
2012. máj. 31. 09:08
Kispesten melyik gyermekorvost ajánlanád és miért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook