Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik barna hajfestéket válasszam a felsoroltak közül? fórum

Melyik barna hajfestéket válasszam a felsoroltak közül? (beszélgetős fórum)


2012. máj. 30. 22:46
A Loreál Casting-ot, mert az ammónia mentes:)
2012. máj. 30. 22:20
Ha költséget akarsz csökkenteni, akkor menj be egy fodrászkellékbe, és vegyél profi fodrászfestéket ott, meg oxigentát hozzá. Ilyen helyeken ált. értenek hozzá, és segítenek olyat választani, amitől nem lesz vörös a hajad. Ha van pénzed, akkor fodrász. Drogériás hajfestéknél sose lehet tudni, mi sül ki belőle. Fodrászkellékesnél meg látják a mostani hajszínedet is, és sokkal jobban tudnak segíteni. Nekem az igora royal a kedvencem, igaz, az nem olcsó, de attól sose lett sárga a szőke festéktől, vagy vörös a barna festéktől a hajam. Persze ott is ésszel választottunk árnyalatot, és én mentem be, és elmondtam, hogy mi van. A másik előnye, hogy színkód alapján tudod venni, nem vonják ki a forgalomból, és nem rizikózol.
4. da33d8ee16 (válaszként erre: 1. - Mia08)
2012. máj. 30. 14:33

Egyiket sem! Nem lesz soha olyan, mint a dobozon!


Irány a fodrász! :-)


Világos csokoládébarnát választanám egyébként!

3. 8de751c033 (válaszként erre: 1. - Mia08)
2012. máj. 30. 14:31
Perfect mouse 500 középbarna. A csokoládébarnában van vöröses árnyalat, és a világos barnában is
2012. máj. 30. 14:31
a csokibarnának van egy kis vöröses árnyalata
2012. máj. 30. 14:28

Fontos,hogy ne legyen vöröses.

Syoss ProNature 5-21 világos csokoládébarna ,Perfect mousse 500 középpbarna,Loreal casting creme gloss,Garnier color naturals 5 világosbarna,

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook