Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjemre hajt vajon a kolléganője vagy csak barátok? fórum

A férjemre hajt vajon a kolléganője vagy csak barátok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
311. júliusi (válaszként erre: 310. - Globus)
2022. dec. 13. 07:15
En is,de hatha benez meg ide egyszer.
310. globus
2015. aug. 18. 21:59
Húú, de kíváncsi lennék a fejleményekre. Kár, hogy nem tudjuk meg.
309. sour (válaszként erre: 297. - Céda)
2012. jún. 15. 18:28
Pontosan...
308. 4c1a787e8f (válaszként erre: 286. - Céda)
2012. jún. 12. 15:03

[link]


Már bocs, de pl. az a pénz hol van, amit ekkor kerestél? Meg volt egy másik fórum is arról amit Te írtál ki, hogy jaj de unod a svájci falucskát, de a jó lóvé miatt maradnál..


Közben az imádott gyerek meg itthon A NAGYSZÜLŐKNÉL, legalább 2 hónapja. Én ilyet nem vállalnék, esetleg csak annyi pénzért, amiből utána egész életünkben megélünk... Te a semmiért hagytad itt a gyerekedet??


(Bár az pozitívum, ha megoldottad, hogy most legalább veled van.)


Ha nekem olyan nagyszülők lennének, akik ennyi ideig vigyáznak a gyerekre, (megjegyzem nem hagynám rájuk, csak ha beteg, vagy ilyesmi), akkor azért itthon se lenne gond annyit keresni, hogy megéljünk...


Nagyon szét vagy Te zuhanva, a véleményem szerint..

Először a lelki dolgokat kéne rendbetenni: házasság, gyerek normális nevelése, utána kéne a vállalkozáson agyalni, máskülönben futóhomokra építesz, pláne egy ilyen emberrel..

307. verem (válaszként erre: 286. - Céda)
2012. jún. 5. 11:38
Egyáltalán nem csodálkozom rajta. Én sem szívesen szórakoztatnálak.
306. Noarashi (válaszként erre: 305. - 34c48a3825)
2012. jún. 4. 11:20
Oké, látom. Igazad van.
305. 34c48a3825 (válaszként erre: 304. - Noarashi)
2012. jún. 4. 11:18
286, 291.
304. Noarashi (válaszként erre: 303. - 34c48a3825)
2012. jún. 4. 11:15
Undor? Bocs erről lemaradtam.
303. 34c48a3825 (válaszként erre: 301. - Noarashi)
2012. jún. 4. 11:10
Nem szerelemből, hanem undorból, hogy pontosítsunk. Ez miért baj? Hm...
302. gkreka (válaszként erre: 301. - Noarashi)
2012. jún. 4. 11:01
nem baj. mindenesetre, így kevésbé vált ki empátiát a panaszkodása az önző férjről.
301. Noarashi (válaszként erre: 299. - Gkreka)
2012. jún. 4. 10:53
Miért baj, hogyha nem szerelemből ment férjhez?
300. 34c48a3825 (válaszként erre: 297. - Céda)
2012. jún. 4. 10:45

Ez annyit jelent, hogy azért akarsz továbbra is házasságban élni, mert kényelmetlen lenne elköltözni.

Eddig azt írtad, hogy nem szereted, a gyerek csak úgy lett, már a házasságkötéskor sem voltál vele boldog, annyira nem találtad már az elején sem vonzónak, hogy nem akartad az érintését elviselni, mindenen balhéztok, a házasságkötés lakcímelhagyási céllal történt kizárólag és a férjed más nők társaságát keresi önfeledten, összesen 4 év kapcsolat után stb.


Biztos vagy abban, hogy arra akarod szocializálni a gyereked, hogy EZ egy házasság?

299. gkreka (válaszként erre: 297. - Céda)
2012. jún. 4. 10:42
és mikor szeretted meg? mert feleségül nem szerelemből mentél hozzá...
298. csgybzs (válaszként erre: 296. - Céda)
2012. jún. 4. 10:38
Most így végigolvasva az utolsó hozzászólásaidat végképp nem értelek... Családot alapítottál egy olyan emberrel, akit sosem szerettél, most sem szereted, de az ő hűségét, odafigyelését elvárod? Hazugságokra építettek fel egy jövőt.... :(
297. Céda
2012. jún. 4. 10:37

Most ha azt mondanám, hogy nem akarom látni többet a férjem, akkor is azt diktálná az ész, hogy maradjak itt. Na de azért itt nem tartok, szeretem a férjem, csak több figyelmet, több nyugalmat várok tőle.


De egyébként, ha belegondolunk, egy gyerekkel egy szingli nő Magyarországon??? Nyomor és kilátástalan jövő nekem is és a gyerekemnek is! Semmink sincs.

Tudom van sok ilyen és van aki boldogul. Le a kalappal előttük, de a többség...

296. Céda (válaszként erre: 295. - 34c48a3825)
2012. jún. 4. 10:33

Nem tudom mi a tervem a férjemmel az elkövetkezendő 10 évre :(


Jobban mondva mindketten azon dolgozunk, ezért dolgozunk, hogy egy saját vállalkozást, majd otthont teremtsünk magunknak és egy kis jövőt a lányunknak.


Csak jó lenne ha zökkenőmentesebben érnénk el a céljainkat és nem kiidegelnénk egymást a célhoz vezető úton.

295. 34c48a3825 (válaszként erre: 294. - Céda)
2012. jún. 4. 10:28
Nem. A férjeddel kapcsolatosan mi a terved 10 évre előre?
294. Céda
2012. jún. 4. 10:27
A köv. 10 évre a tervem: anyagilag rendbe jönni és a kislányom érdekeit szem előtt tartani.
293. Noarashi (válaszként erre: 288. - Céda)
2012. jún. 4. 10:27

Szerintem is az a legjobb, ha munkát keresel, elfoglalod magad.

A férjed meg csak "élvezze" a latin kultúrát. Majd megnézi milyen is a latin virtus egy felszarvazott férj esetében!

292. gkreka (válaszként erre: 286. - Céda)
2012. jún. 4. 10:27
Eddig sajnáltalak. Értettem, miért nem lépsz, mert én is húztam-halasztottam a döntést sokáig, hiába voltam boldogtalan a férjemmel. De ez a kommented?! Nagyon számítónak tűnsz ezek alapján.
291. Céda (válaszként erre: 287. - 34c48a3825)
2012. jún. 4. 10:26

Az az igazság, már az esküvőn sem voltam biztos az érzéseimben, de kellett a papír, hogy külföldre jöhessünk és együtt lehessen a család. Különben nem tudtunk volna a férjem után jönni.

Valahogy nem éreztem azt, hogy sírok örömömben, hogy összeházasodunk. Igaz, csak 1 éve vagyunk házasok, és előtt már 4 éve együtt voltunk és sokindenen átmentünk...

290. csgybzs (válaszként erre: 288. - Céda)
2012. jún. 4. 10:25
Akkor ne költözz! Ha tudsz önállósodni és van lehetőséged, akkor csináld meg ott a szerencsédet! Nem kell mindenáron hazajönni, maradhatsz külföldön! Csak legyél boldog!
289. csgybzs (válaszként erre: 286. - Céda)
2012. jún. 4. 10:23
Ez még a leírásomnál is rosszabb... :D
288. Céda (válaszként erre: 285. - Csgybzs)
2012. jún. 4. 10:23

Pontosan, ahogy leírtad! A legvégével nem értek csak egyet, nem tartom xar embernek magam (max. az ő szemében már lehet az vagyok).


Átgondoltam sokmindent : most kicsit nem a férjemra akarok koncentrálni, hanem a munkakeresésre és pénzt félretenni. Télen dolgoztam 4 hónapot, sikerült sokat félretennem. Abból most egy kiskocsit vettem, hogy eltudjak járni dolgozni.


Megdolgozom a függetlenségemért meg a jobb anyagi helyzetünkért.


Nem akarok a gyerkőccel kettesben hazaköltözni Magyarországra, a legrosszabb döntés lenne, anyagilag. Az meg nem célom, hogy valami gazdag pasit igyekezzek fogni...

287. 34c48a3825 (válaszként erre: 286. - Céda)
2012. jún. 4. 10:23
Értem. Kérdezek még: akkor mi az, ami miatt házasságnak nevezed ezt a kapcsolatot és mi a terved mondjuk a következő 10 évre?
286. Céda (válaszként erre: 281. - 34c48a3825)
2012. jún. 4. 10:19

Jók a kérdéseid:


1. A gyerek egy meggondolatlanul együtt töltött éjszaka és a kezdeti szerelem gyümölcse. (Imádom a kislányomat!) Még akkoriban én nem akartam megtartani, mert minden olyan friss volt, de a férjem foggal körömmel harcolt a gyerekért, ezért megtartottuk. Naphosszat sírt rítt, hogy ő akarja és velünk akarja leélni az életét.


A kapcsolatunk elején úgy érztem, nem vagyok szerelmes ebbe a férfiba, rondának is láttam (ekkor már terhes voltam) Még akkor az exem járt a fejemben akibe fülig szerelmes voltam és hónapokig depiztem...Valaki azt mondja, hogy a hirtelen hormonváltozás miatt voltam ilyen. A férjem hozzám sem tudott érni hetekig, kirázott tőle a hideg. A nőgyógyászom beszélt rá a dolgokra: ezt mondta: nézze, már 26éves, a magzat egészségesnek tűnik, az apuka akarja a gyereket (ami ritka a becsúszott terhességeknél), tartsa meg! Felírt mindenféle vitaminokat, és miután meghoztam a döntést, hogy megtartom és nem tépődtem, jobban is lettem. Aztán idővel kialakkultak a dolgok a férjemmel..bár azóta sem tudom ez szerelem vagy csak megszerettem, vagy megszoktam őt.



2. Igaz, hogy külön kasszán vagyunk, de pont azt számoltuk, hogy közösen lennénk, nekem kevesebb pénzem lenne mint most, ha a férjem költségeinek a felét bevállalnám. Így nekem jobb :-)


Azt látom a férjem valószínűleg bárkit szívesebben szórakoztat mint minket (legyen az a kolléganője vagy bárki más)

285. csgybzs (válaszként erre: 284. - Céda)
2012. jún. 4. 10:11

Igen, ismerem. Az első fél év csodás kb...aztán elkezded látni a negatív tulajdonságokat, hirtelen feltűnően sokat, de betudod az időnek és annak, hogy te sem vagy tökéletes.... aztán szépen lassan egyre mélyebbre csúszol.. minden nappal jobban alá van ásva a nőiességed, az önbizalmad, az önbecsülésed, aztán egy nap azon kapod magad, hogy függsz tőle anyagilag, érzelmileg, úgy érzed egyedül semmire sem vagy képes és úgy sem kellenél senkinek, mert egy szar ember vagy aki mindent szarul csinál.....

Már végigjártam ezt, borzalmas. Minden ember többet érdemel ennél Céda, mert ez nem élet, csak vegetálás.....

284. Céda (válaszként erre: 278. - Csgybzs)
2012. jún. 4. 10:04

Nem így ismertem meg a férjem : ő volt a leghumorosabb ember a világon, annyira megnevettetett!!! Ezért szerettem vele tölteni az időmet. A kapcsolatunk elején legalábbis.


Aztán már évek óta egyre többet veszekszünk. A romantika totál kiveszett belőle.


Nem érzem magam jól a férjemmel, nem érzem úgy hogy egy megértő lelki társ, aki támaszt nyújt. Olyan katonásan bánik velem, érzelmileg nem nyújt nekem támaszt. :-(


Mint írtam ezekről a nehéz időkről pl. itt magányosan a hegyekben...nem bírja elviselni, ha rosszul érzem, magam, egyszerűen felidegesítem a bánatommal és elege van belőlem!


Nem tudom hová tegyem, ő magától mondja mindig hogy "szeretlek" mondjuk ezt az elején is mondta, naponta 10-szer. Lehet nekem nem kéne ettől bekábulni és a sarkamrra állni...

283. Noarashi (válaszként erre: 279. - Céda)
2012. jún. 4. 10:02
Érdekes az is, hogy akkor nem találkoznak, amikor itt a férj. Miért nem? Tehát a férjtől nem várják el ,hogy tolerálja a fene nagy barátságukat, de tőled meg simán.
282. csgybzs (válaszként erre: 279. - Céda)
2012. jún. 4. 10:01
Jukio 281. hsz-e a tuti... Céda Te ebben a házasságban SOHA NEM LESZEL BOLDOG! És nem a pincérnők miatt, hanem a férjed miatt... :(
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook