Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ezek is lehetnek a fogzás tünetei? fórum

Ezek is lehetnek a fogzás tünetei? (beszélgetős fórum)


9. Moribana (válaszként erre: 8. - Ági05)
2012. máj. 31. 11:08
köszönöm!
8. Ági05 (válaszként erre: 1. - Moribana)
2012. máj. 30. 14:42

Nálunk is minden fogacskánál jóformán csak az anytej,majd később a tápszer ment.A szemfogak és a kis örlőknél (még a nagyok nem jöttek ki)az éjszakai alvás is csak úgy ment,ha velünk aludt.Barátnőm órákat üldögélt a fiával az ölében éjszaka fogzásnál.Viszont a "nehéz szelelés" inkább pocakgond.

Kérdezd meg a gyerekorvost,védőnőt,hátha jobban megnyugszol.

7. Moribana (válaszként erre: 6. - Kisj)
2012. máj. 30. 11:56
sokszor rágcsál mindenfélét de most ahhoz sincs kedve...
6. kisj (válaszként erre: 5. - Kisj)
2012. máj. 30. 11:37

Jut eszembe!

A fiamnak is 6 hónapos korában jött ki az első foga. Valamikor előtte kapott egy nagy és gyönyörűséges "rongy" nyuszit, hatalmas és szépséges orral. Nos, azon megoldotta az összes fogzási problémáját.

Legalábbis gondolom, mert sosem volt ilyen jellegű gondjaink. Vagy talán én nem csináltam belőle problémát?

A nyúl ugyan nem élte túl, mert mára már csak egy maroknyi anyag maradt belőle, de nagy becsben tartás mellett nyugdíjba vonult.

5. kisj
2012. máj. 30. 11:29

:) ja!


adjál neki valamit amit rágcsálhat

4. pidiko (válaszként erre: 1. - Moribana)
2012. máj. 30. 11:28
szerintem lehet bár ha nehezen pukizik akkor a pocakkal is gondja van adj neki valami pocakra jó szert espumisan vagy infacol.
2012. máj. 30. 11:27
Pukizik:)
2. kisj (válaszként erre: 1. - Moribana)
2012. máj. 30. 11:26
bocsi, de mi az, hogy "nehezen szelel"?
2012. máj. 30. 11:25
Sziasztok! 8 hónapos babám 4 napja nem fogad el szilárd ételt, nyugtalan nem lehet lerakni üvöltve mászik utánam. Éjjel csak rajtam alszik feszeng, mászik fel rajtam, nehezen szelel.Sokszor a tarkóját vakargatja. 1 foga kint van máj 2.-a óta azóta semmi.Szerintetek...?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook