Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kérdésem lenne tanulással kapcsolatban! fórum

Kérdésem lenne tanulással kapcsolatban! (beszélgetős fórum)


2015. dec. 20. 23:31
Nekem meg kérdésem van.
2015. dec. 20. 23:30
Kérdezz!!
2012. máj. 30. 08:31

Igazából nem tudom :(

Ápolónő vagyok, imádom is, de egyszerűen annyira gáz a helyzet az eü-ben, hogy nem hiszem, hogy megéri majd visszamenni dolgozni. :(

Így abszolút tanácstalan vagyok, mert meg van az a a szakma,amiről álmodtam, ami nekem hivatás. Mégis váltanom kell.

2012. máj. 30. 08:23

Nem olyan sok ám az a 20 többletpont,bár pár jelentkezőnek mégis sokat jelent... meg függ attól, mikor, és milyen eredménnyel végeztél.


Írd be a google-ba, hogy továbbtanulás kismamáknak, vagy kismama kedvezmény tanulás - ki fog dobni pár lehetőséget. Mit szeretnél tanulni?

2012. máj. 30. 08:17

Nagyon szépen köszönöm a választ!

20 többletpont?? :O Az azért nem kevés :)


Megkérdezhetem, neten milyen oldalakon(ha esetleg tudsz web címet mondani) tudok ez ügyben tájékozódni?

Köszi!

2012. máj. 30. 07:43
ÚGy tudom, nincs GYED alatt támogatás AFSz képzés keretében. Önktg-en viszont elmehetsz tanulni, és jár is kedvezmény. Vannak OKJ tanfolyamok, amelyeknél van kismama kedvezmény (beleértve gyed, gyes, csak kell az igazolás, szla kivonat, bármi). Főiskolán meg + 20 többletpont, ha GYED jár neked.
2012. máj. 30. 07:12

Sziasztok!


Szeretném megkérdezni, hogy GYED alatt munkaügyin keresztül lehet-e tanulni, illetve, ha magam megyek el egy tanfolyamra, kedvezményes-e?

Illetve egyáltalán hogyan működik ez az egész?

Nagyon szeretnék tanulni, egy teljesen más vonalon, mint amit eddig tanultam.


A válaszokat nagyon szépen köszönöm!

Szép napot!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook