Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Használt már valaki Colief cseppet? Mi a véleményetek róla? fórum

Használt már valaki Colief cseppet? Mi a véleményetek róla? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 2. 16:01
Én közvetlenül a szájába cseppentek, anyatejes baba, és tökéletesen elmúlt a hasfájás, pedig elég durva volt. Elkezdtem az előírás szerint adni először, de annyira sírt, mire cicit kapott, hogy már levegőt alig vett, ezért, hogy kidobni ne kelljen a 4e forintos cuccot, hát adtam a szájába és láss csodát, működik még így is! Csók a kezére annak, aki piacra dobta ezt a szert! Az első babánál infacolt használtunk, de az nem volt ilyen hatékony.
5. laurka85 (válaszként erre: 4. - Zebra25)
2012. aug. 12. 21:29

Hát végül én nem tudom nálunk használt-e, mert nagyon hasfájós volt. Most hogy már nem fáj neki, leálltunk róla, addig viszont folyamatosan adtam.


Asszem a gripe water egyértelműen jobban használt:)

2012. aug. 12. 11:28

szia

mi már túl vagyunk ezen a korszakon, már 8 hósak leszünk, vagy fél éve használtuk ezt a cseppet

talán 4 cseppet kapott szopi előtt? már nem emlékszem rá

talán 21 csepp volt a max naponta

2012. aug. 1. 14:24

Nem tudom, nem akarok ünneprontó lenni de Nekünk nem használt.

Eleinte mintha valamiféle változást észleltünk volna de aztán folytatódott minden ugyan úgy.

2012. júl. 11. 14:46

Szia!


Kiprobltunk minden amit lehet, elköltöttünk sok pénzt és szenvedtünk sok éjszakát és nappalt!

Majd utolsónak rászántuk magunkat a Coliefre, az elsö héten nem hasznélt.Vissza mentem az orvoshoz hogy ez sem működik, aztán rájöttünk hogy rosszul használjuk.

Ahogy betarttotuk a használati utasítást úgy szűnt meg a probléma is!


Csak ajánlani tudom, a pénz kidobáshelyet! :)

2012. máj. 29. 13:47
Használt már valaki Colief cseppet? Mi a véleményetek róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook