Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férfi, ha csalt fórum

A férfi, ha csalt (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
194. f3fd88393e (válaszként erre: 193. - Virus2008)
2012. aug. 30. 21:09

igazad van ,érzem ,hogy szánalmas vagyok ,nem is tartom magam sokra ,főleg most nem.

Nincs kihez "kullognom",elköltözött a nejem

193. virus2008 (válaszként erre: 190. - F3fd88393e)
2012. aug. 30. 10:56

Meg a másik nem hajlandó kimosni a gatyáidat... :)

Te is olyan szánalmas pali vagy mint a többség, visszakullogsz mint egy kivert kutya...

192. virus2008 (válaszként erre: 1. - 4d0ce25f7c)
2012. aug. 30. 10:53

Nem kell hozzá egyeseknek, se házasság, se hosszú együttlét...és nő férfi egykutya.Bár a nők alattomosabbak...


Egyszerűen vannak emberek akik a szerelembe és kémiai vonzalomba szerelmesek,és nem tudnak a valagukon ellenni.


A bizalom soha nem állítható vissza szerintem.

191. 74f8c12b8e (válaszként erre: 190. - F3fd88393e)
2012. aug. 30. 10:49
pár percért? lentebb nem azt írtad,h évekig tartott??
2012. aug. 30. 00:35

ezt a topikot a nejem indította,nem értette ,hogy miért csaltam meg.

elhiszi valaki ,hogy igazából én sem tudom?

30 év után talán az új izgalom,a bizonyítás ,a kíváncsiság hogy másnál mit tudok.

de nem érte meg!pár percért odadobtam mindent

2012. júl. 16. 11:24

Erre akkor jöttél rá, amikor kiderült, hogy éveken át megcsaltad??

Amikor megtetted, nem szeretted, vagy hogyan van ez nálatok?

Amúgy tegyél is meg mindent, hogy ne hagyjon el! Drukkolok nektek!:)

188. f3fd88393e (válaszként erre: 122. - Júliusi)
2012. júl. 16. 08:27

Szia! Remélem nálunk bejön és marad a feleségem velem .Én csaltam meg ót ,10 éve és evekig tartott.Nemrég derült ki ,amikor én már azt hittem sose fog.De a feleségem okos nő és rájött.

Most ,hogy már mindenemet adnám ,ha maradna.Mert rájöttem hogy a legkülönb nő akit ismerek.Hogy szeretem.

Aljas voltam vele éveken át ,és ő mégis próbál velem maradni .Mindent meg akarok tenni ,hogy megmutassam megéri.

187. ea56324114 (válaszként erre: 185. - 4c1a787e8f)
2012. jún. 1. 18:33
Nem értem, miért beszélsz úgy velem, mintha szellemi fogyatékos lennék. Elolvastam a fórumot, fel is fogtam. Nem is kíséreltem meg belefolyni a személyeskedésetekbe, úgyhogy ha az eredeti téma vonalán nem kívánsz többet hozzászólni, akkor ezt a fölényeskedő helyretételt befejezheted velem szemben.
186. 4c1a787e8f (válaszként erre: 184. - Ea56324114)
2012. jún. 1. 15:46

Egy pici elvi kérdésről beszélgettünk csak, jelesül arról, ha valakinek megtetszik más (csak a tetszés szintjén), az feltétlenül jelenti-e azt, hogy van baj a házassággal, vagy elég-e hozzá a másik lehengerlő valamilyensége...


Csgybzs azt mondta van baj, én meg azt, nem feltétlenül... Ez volt kb. az, ami itt midenkire tartozik, a többi magán...

185. 4c1a787e8f (válaszként erre: 184. - Ea56324114)
2012. jún. 1. 15:43

Bocs, de nem sok fogalmad lehet, hogy itt miről beszélgettünk csgybzs-vel, ahhoz nagyon jól kellett volna ismerjed az utolsó 1 év hsz-eit mindkettőnk részéről.


Elnézést, egy kicsit offoltunk, illetve magamra vállalom ennek bűnét..


A témáról a véleményem ott a 152-155-ös hsz. körül van, és nagyjából azonos egyébként előbbi beszélgetőpartneremmel, legfeljebb más szempontból látjuk a kérdést. Neki is jó párkapcsolata van, meg nekem is.. Úgyhogy talán megengedhetünk egy kis évődést..

184. ea56324114 (válaszként erre: 175. - 4c1a787e8f)
2012. jún. 1. 14:07

Sok mindennek nevezném a házasságot, de versenynek semmiképp. A társunkkal egy csapatban vagyunk, mások kapcsolatához meg mi értelme lenne mérni magunkat? Általános mérce sincs, mert igen eltérnek az igények. Ha csak azért jó a szemünkben a házasságunk, mert másoké szerintünk rosszabb, akkor nem sokat ér. A szerelem, a házasság l’art pour l’art műfaj.

Ezért tűnik nekem kicsit nevetségesnek, hogy azt méregeted, hogy majd' minden ember olyan kapcsolatot szeretne, mint a tiéd (vagyis 10 százalékot hagysz, hogy osztozzanak azok, akik szintén ilyennel rendelkeznek, és akik másként gondolkodnak). Bennem beképzelt és csőlátású ember benyomását kelted ezzel a nagy felállított aránnyal.

183. csgybzs (válaszként erre: 181. - 4c1a787e8f)
2012. máj. 31. 13:35
:D Pedig tényleg nem! :D
182. csgybzs (válaszként erre: 180. - 4c1a787e8f)
2012. máj. 31. 13:34

Pont ezért volt fura tőled, hogy ennyire félre akarsz ismerni... Sajnos nem sajnos, én élek így, ezek az én szabályaim, és bármennyire riasztónak is tűnnek, nekem így jó.. különben változtatnék rajta.. :)


Nem tudom. Én nem vagyok az a "beleesős" fajta, engem a külső nem tud megfogni, kell valami plusz. Viszont az meg csak akkor ér el a tudatomig, ha nem érzem a helyemen magam és "keresgélek", akár tudat alatt... akkor persze, én is észrevettem más férfiakat, tulajdonságokat, amik nagyon imponáltak.. akár az illatokat, gesztusokat, mindent. Még azt is megértem, hogy 15 évig nehéz fenntartani ugyanúgy az érdeklődést. Nem mondom, hogy nem értelek meg. Én csak azt mondtam, hogy én nem tartom elkülöníthetőnek valamilyen párkapcsolati problémától, akár olyantól, amire az ember még nem is gondol, csak tudat alatt munkálkodik..... ha érted mire akarok kilyukadni.....Lehet, hogy te tudtál szuper kapcsolatban is szerelmes lenni másba, én csak úgy tudom elképzelni, ha a meglévő már nem adja azt, amire az embernek szüksége van.

181. 4c1a787e8f (válaszként erre: 179. - Csgybzs)
2012. máj. 31. 13:31

Ezt ti tudjátok. Nekem tényleg mindegy. De én akkor is inkább mint nőt "féltelek".


Le ne írd nekem, hogy nem szorulsz rá...

180. 4c1a787e8f (válaszként erre: 178. - Csgybzs)
2012. máj. 31. 13:30

Nézd!

Kicsit talán szögletesre sikerült az előző hsz.-em, elismerem, és azért ne vedd fel annyira, mert nem ismerlek személyesen. Nem nézlek hülyének, hülyékkel nem szoktam leállni.. Amit írtam, viszont eddigi (össz) hsz.-eid lecsapódása bennem, arról nem tehetek, hogy ez alakult ki.. Nyilván nincs teljesen igazam, nem is lehet ennyi infó alapján, de lehet, hogy egyszer még hasznát veszed egy megjegyzésemnek.. Én is a tieidnek...


Igen, szerintem is bölcs dolog úgy élni, hogy nem zárunk ki semmit, mert minden megtörténhet, akár olyan összefüggésben is, amit el sem tudunk képzelni.. Bizony akár bele is lehet valakibe zuhanni, szerintem azt kéne nagyítóval keresni, akivel ez nem történt meg jó kapcsolat mellett is. Az a kérdés, hogy ki mit kezd ezzel a helyzettel. Itt társaink nagy része ugyanis nagyon jó ürügyeket gyárt arra, hogy miért is lehet engedni a csábításnak.. Mert akkor már biztos van valami nagy baj az eredeti kapcsolatban...


Nem biztos, hogy van.. Lehet, hogy van, de nem biztos.. Miért ne lehetne valakibe csak úgy beleszeretni. Az a fickó egyébként iszonyat jó pasi volt, nem én voltam az első, akinek ez feltűnt. (Bár a tipikus jópasik nem szoktak tetszeni, ez valamiért mégis talált.) És a helyrehozatalnál, meg a tisztázásnál viszont nagyon számít, hogy "csak" egy szerelem volt, vagy fizikai kontakt is támadt... Nagyon nem mindegy...

179. csgybzs
2012. máj. 31. 13:15
És azt még hozzátenném, hogy ez az én életszemléletem volt.. és a férjem úgy jöhetett, hogy elfogadja ezt... a sorrendet elnézted egy kicsit...
178. csgybzs (válaszként erre: 177. - 4c1a787e8f)
2012. máj. 31. 13:11
Elég megalázó számomra, hogy olyan sekélyesnek és befolyásolhatónak gondolsz, hogy nem tudsz belőlem kinézni saját gondolatokat. Én egy szóval nem mondtam, hogy a férjem hogy gondolkodik erről.. Én a magam nevében beszélek, erre van jogosultságom. És én magam miatt gondolom így, nekem ez mindig is kézenfekvő volt. Akkor voltam nyitott más emberek felé és figyeltem fel bármely tulajdonságukra, ha valamivel kapcsolatban hiányérzetem volt. Sosem mondtam, hogy a házasságomban valamilyen okból kifolyólag ne történhetne meg.... nem értem az ellenségességed okát.....
177. 4c1a787e8f (válaszként erre: 176. - Csgybzs)
2012. máj. 31. 13:07

Nézd, én nem csaltam meg a férjemet, és nagyon szeretem, és nem is kéne más, de megtetszett egyszer valaki a házasságom eddigi 15 éve alatt nagyon...

Ha nekem ezt az arányt szégyelnem kell, hát..


Miért vagy benne olyan biztos, hogy se veled, se a pároddal ilyen nem fog történni? Szerintem ezzel a magatartással azt hárítod, hogy Te ettől valójában nagyon félsz, azért rendeled magad annyira alá a férjed életszemléletének, világnézetének, kényelmének, gyerekmentességének, és minden ilyennek... Nekem nincs ezzel bajom, csak az jön át a hsz.-eiden, hogy ez valójában nem is a Te véleményed, csak meggyőztek róla, Te meg elfogadod, mert kényelmes, meg olyan logikus, és inteligens.. Kíváncsi lennék rá, hogy TE, mint TE valójában ezekről mit gondolsz, bár már valószínűleg nem is tudod...


Köszi, azokat ne írd le, amiket már ezerszer leírtál a fórumokon, már kívülről tudom őket...


Egyébként tényleg őszintén remélem, hogy annyira szeret az a fickó téged, mint te őt.

176. csgybzs (válaszként erre: 175. - 4c1a787e8f)
2012. máj. 31. 12:57
Én értem, hogy mit szeretnél belőle kihozni, ettől függetlenül nem értek vele egyet, mert más a véleményem. Megértem, hogy a tiéd miért az, és a legkézenfekvőbb variáció számodra.
175. 4c1a787e8f (válaszként erre: 174. - Csgybzs)
2012. máj. 31. 12:49

Nézd, ez egy hosszútávú verseny..


Én már 15 évet lenyomtam belőle, és még mindig az a legnagyobb bajunk, hogy nehezen várjuk ki, amíg a gyerekek elalszanak...

Azért szerintem az emberek 90%-a nagyon szeretne olyan kapcsolatot, amilyen nekem van.


Viszont ide azért némi közös munkával lehetett eljutni, úgy stagnálni semmi sem fog a világon, illetve ami meg igen, azt meg megette a fene..


Majd újabb 15 múlva lehet értekezni a tapasztalatokról.

174. csgybzs (válaszként erre: 173. - 4c1a787e8f)
2012. máj. 31. 12:41
Szerintem ez nem a szemüvegen múlik, hanem a kapcsolaton.
173. 4c1a787e8f (válaszként erre: 172. - Csgybzs)
2012. máj. 31. 12:40

Tudod, mint a jó apehos: Nyugtával dícsérd majd a napot!!


Az se jó, ha az ember túl szoros szemüveget hord, mert az könnyen lepattan egy kis rázkódástól.. Én ebből azt tanultam meg, hogy hogyan lehet ezeket a dolgokat kezelni, és pozitívan fejlődni. Azt hiszem, hogy ezzel a nehézséggel a mi házasságunk egy magasabb szintre lépett..

172. csgybzs (válaszként erre: 168. - 4c1a787e8f)
2012. máj. 31. 12:25
Szerintem aki jól érzi magát a párkapcsolatában és nem nyitott, annak nem tűnik fel olyan szinten egy másik ember, hogy belezúgjon.....
171. ea56324114 (válaszként erre: 167. - 4c1a787e8f)
2012. máj. 31. 12:16
Nem hiszem, hogy aki ilyen szintre jut a világ gyűlöletében, mint amit leírtál, annak a hátterében egy megcsalás áll. Ott már előtte sem voltak valamik rendben, köztük az énkép és a viselkedési modell.
170. virus2008 (válaszként erre: 1. - 4d0ce25f7c)
2012. máj. 31. 12:10

Hűtlenség abból fakad, hogy az emberek túlságosan elengedik egymást,vagy túlságosan uralkodnak a másik felett,nem törődnek egymással,sem magukkal, egymás vágyaival szintén.


Bizalom szerintem nem állítható vissza soha.Aki egyszer megtette meg fogja többször is, amúgy gyávaság visszakullogni a régihez szerintem.

169. 4c1a787e8f (válaszként erre: 158. - 4d0ce25f7c)
2012. máj. 31. 12:04

Kevesen érzik át tökéletességem. Az a tökéletesség tökéletessége, ha valaki mégis.

:-))))))))))))))))))))))))))))))))))

168. 4c1a787e8f (válaszként erre: 166. - Kukacc)
2012. máj. 31. 12:02

Én, mint írtam voltam szerelmes állatmód már a házasságom alatt is.. De nem azért mert valami hiányzott, hanem azért, mert valaki a saját nagyon jó tulajdonságaival megtetszett.. Mert beleszerettem. És ez őszinte volt. Így nem lehet valaki szerelmes CSAK AZÉRT mert máshol valami hiányzik...

Szóval hagyjuk már ezt a más hibáját..


(Egyébként kijöttem belőle, meg lehet csinálni, bár nem könnyű, de a család nagyon megéri..)


Mert ha csak kicsit szeretek bele valakibe, monduk azért, mert otthon nincs meg valami, akkor az nem is annyira elsöprő szerelem, ergo meg lehet magunkat tartóztatni..

Ilyenkor haza kell menni, bedugni a fejet a csap alá, és otthon rendezni a dolgokat, vagy legalábbis akarni rendezni..


Én nem vagyok fériellenes, tisztelem őket, és azt gondolom nehéz helyzetben vannak manapság.. De azért azt utálom, amikor azt mondják, hogy a nő már nem elég szép, fitt, stb... akkor azért...


Kedves férfiak! Néztetek már tükörbe? Szerintem 40 felett több az elhanyagolt büdös férfi, mint nő.. Mindemellett tiszteletem..

167. 4c1a787e8f (válaszként erre: 163. - Ea56324114)
2012. máj. 31. 11:55

Nézd, ő "úgy érzi". Csak éppen a vak is látja, hogy idegbeteg, nem bír ránézni egy normális párra, utálja a fiatalokat, üvölt a gyerekével, új párjával, vagy gyanúsan megkeményedik a tekintete, ha arról van szó, hogy "apa" hozza vissza Pityukát a láthatásról.... De mondani lehet, a nagyobb baj, ha magának hazudik.. Most nem egy konkrét emberről beszélek, hanem jelenségekről beszélek...


Mindenki azt csinál amit akar, én mindenesetre amíg lehet, a házasságomba ölöm az energiát, és nem a feldolgozásba... Ha muszáj, az más.. De azért oly sok esetben nem lenne az..

166. Kukacc
2012. máj. 31. 11:02

Sziasztok!

Olvasgattam a hozzászólásokat és van, amelyik egészen megbotránkoztatott...

Ha egy férfi megcsalja a feleségét, akkor a feleség a hibás???? Mert a férfi nem kapja meg otthon azt, amit akar??? Úristen, ennél nagyobb kifogást még nem hallottam és az a baj, hogy pont az ilyen mondatok miatt érzi a férfi azt, hogy ő ezt megteheti.

Meg, hogy maradjon NŐ a nő a férfi mellett akkor is, ha anya.

Ezzel egyetértek, de ne abból álljon egy nő élete, hogy állandóan fodrász, kozmetikus, körmös, ilyen ruhák, olyan cipők, ez a smink, az a diéta, stb.

Megette a fene, ha engem már csak akkor kíván a férjem, vagy akkor van velem megelégedve, ha abszolút a topon vagyok minden tekintetben... Ez nem így működik. Én pl: heti minimum 4-szer takarítok, majdnem mindennap főzök, heti 3-szor mosok, naponta friss kenyeret sütök, emellett ellátom az 5 hónapos kisfiam, sőt, még arra is van erőm, hogy este lelki, vagy nemi életet éljek a férjemmel, mikor mi jön össze :) Ezért azt gondolom, ha Ő ezek után megcsal azért, mert mondjuk van rajtam egy kis felesleg, vagy mert nem sminkelem ki magam mindennap, esetleg itthon toprongyosan vagyok felöltözve, akkor az a férfi menjen is a pics*ba.

Talán régimódiak vagyunk ilyen szempontból, mert a férjemnek többet jelent, ha este leülünk egy tányér gyümölcs mellett beszélgetni, vagy esetleg közösen nézzük a tv-t, mint hogy én mindig tiptopnak nézzek ki.

Ugyanúgy megjegyzi, hogy gyönyörű vagyok akkor is, ha ki vagyok festve és akkor is, ha nem. És tudom, hogy komolyan is gondolja, amit mond :)


Szerintem mindennek az alapja a kommunikáció, a kölcsönös tisztelet.


Illetve az, ha az ember, aki csalni készül, bele tudja magát képzelni abba a szituba, amiben az az ember van , akit meg akar csalni. Neki vajon hogy esne?

165. 74f8c12b8e (válaszként erre: 164. - 74f8c12b8e)
2012. máj. 31. 07:20

elnézést a hibákért:

9.sor: mire vissza tudják állítani a csalás után

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook