Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szauna és masszázs öv fórum

Szauna és masszázs öv (beszélgetős fórum)


2012. máj. 28. 08:20
Nekem szauna övem van, amit a TV shop boltban vettem jó drágán. engem csak összeéget, így nem is használom.
2012. máj. 28. 08:06
Szóval azt mondjátok, hogy jót tesz a hasi bőrnek? Ez jó hír, ha igaz!:))
8. 6b006fc769 (válaszként erre: 4. - Pálmax)
2012. máj. 28. 08:04
szóval több szénhidrátot javasolsz?:))
7. Huncutka84 (válaszként erre: 6. - Reménytelen?)
2012. máj. 28. 04:39
reménytelen... fogyókúra kiegészítéseként tökéletes mind2. Amire figyelj, h ha szaunázol, akkor utána pótold a vízveszteséget!
6. reménytelen? (válaszként erre: 4. - Pálmax)
2012. máj. 27. 21:25

Szerintem ez is hülyeség. "Kevesebb szénhidrág szegény étel", ergo egyek szénhidrátot. :)

Egyébként meg nem tudod, hogy fogyókúra kiegészítéseként, esetleg nagy fogyás után szeretném a hasamon megnyúlt bőrt feszesíteni. És ezt nem is árulom el, mert a hozzád hasonló kedves emberek (akik általában annyit ehetnek amennyit akarnak, mégsem híznak meg) beszólogassanak. Azért köszönöm az építő hozzászólásodat.

2012. máj. 27. 20:35
Szerintem jó! Volt egy időszak, amikor napi szinten használtam, pár hét után szebbnek láttam a hasam! Én izzadni nem igazán izzadok, nem forró,inkább csak meleg!Szeretem, ahogy rezeg,csak még arra is lusta vagyok, h feltegyem!
2012. máj. 27. 20:20
szerintem hülyeség. Fogyás: kevesebb szénhidrát szegény étel+mozgás.
2012. máj. 27. 20:09
En a majam melegitesere szoktam hasznalni, arra nagyon jo!
2. Huncutka84 (válaszként erre: 1. - Reménytelen?)
2012. máj. 27. 20:00

Én mind2t :-)

A vizet nyomják ki belőled, így használat után cm különbségek is lehetnek... de ez nem fogyás :-)

(Ha az izzadás segítene, akkor nem lenne annyi kövér ember itt Floridában sem :-) )

Viszont segít a detoxikációban, feszesíti a bőrt, serkenti a keringést... szóval csupa jó dolog.

2012. máj. 27. 19:51
Használt már valaki ilyen terméket? Milyen tapasztalatai vannak? Segít valamit? esetleg fogyásban, vagy cm-ek csökkenésében, vagy feszesítésben? Köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook