Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kismamák jövedelempótléka utólagosan is jár? fórum

Kismamák jövedelempótléka utólagosan is jár? (tudásbázis kérdés)

6. Anika70 (válaszként erre: 3. - Levybaba)
2012. máj. 27. 13:50

Nekem is járt tavaly az adójóváírás.

Ennek ellenére most 56 ezer forint gyed-et kapok, mert 12 ezer adót levonnak belőle:-(


Ennyit a jövedelempótlékról :-(

2012. máj. 27. 13:44
Nekem azért nem jár mert a bruttóm nem éri el a 56ezret...Na,ez a felháborítóóóóóó!!!
2012. máj. 27. 13:35
Azt olvastam, ha május 31.-ig benyújtom a nyomtatványt akkor visszamenőleg is megjár. Sajna ha kedden beadom a munkahelyemre, akkor nem biztos hogy megjárja a szükséges idő alatt a megfelelő utat ehhez. :S
2012. máj. 27. 13:34

2011-es évben nekem megjárt az adójóváírás.

Eddig azt hittem a jelenlegi jövedelempótlék azoknak nem jár akiknek a családban a a családi adókedvezménye a 206.250.- Ft-ot eléri.

De most azt hallottam, ha a családi adókedvezményt a gyerekek után az apuka veszi igénybe, és a kismama egyik gyermekre sem kapja, akkor jogosult a jövedelempótlékra. Ez így van?

2012. máj. 27. 13:31
Mit szeretnél tudni? Én a munkáltatómnak (az általa küldött) nyomtatványt visszaküldtem, ami erre vonatkozott. Már vagy 1 hónapja, de még semmi válasz nem jött rá.
2012. máj. 27. 13:29
Kismamák jövedelempótlka utólagosan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook