Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Talán egyszer jobb lesz! fórum

Talán egyszer jobb lesz! (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2
52. Café_de_Lolita (válaszként erre: 50. - Syria)
2012. jún. 15. 12:41
Anyukámon és nővéremen kívűl nincs senkim, szóval ahogy tudtak a szüleim foglalkozni velem, még ase segített abban, hogy lelkileg jobb legyen, ha felnövök. De nem rólam van szó, hanem cikkíró hősünkről, felnyitotta a szemem, hogy amit művelek(feladás egy volt rossz kapcsolat miatt, múltban ragadás, stb.), nem mehet tovább... lépnem kell, mert már túl öreg vagyok, hogy tapasztalato mlegyen szexben. stb. Tényleg, hová lett a teljes cikk? A cikkíró tudja, hogy nincs meg az írása?
2012. jún. 15. 10:03
Talán egyszer jobb lesz...
50. syria (válaszként erre: 49. - Café_de_Lolita)
2012. jún. 1. 17:52

Borzalom belegondolni, hogy a leírtak alapján milyen gyerekkorod volt.

A szüleid, rokonaid hol voltak? Senki nem vette észre, hogy szenvedsz?

2012. máj. 30. 21:27
Szia kedves cikkíró! Mikor elolvastam cikkedet és pár ember véleményét, hát... magamra ismertem. Ugyanez megy le rajtam, mint veled, csak annyi különbséggel, hogy 3 éves korom óta pokol az életem, általános, szakközép és szaksulis éveim is úgyszint a pokol volt, mert hiába próbálkoztam megnyílni és barátkozni a többiekkel, úgy tekintettek rám, mintha nem lennék normális, mintha egy hülye lennék, nem is részletezem, mert megint felhúzom magam. Szóval... ez is elvette a magabiztosságom. Ja és a fiúk, le ne maradjon... a kutyának se kellettem, gurultam, szó szerint értsd, nem voltam általános óta egy szépség, mindig kövér voltam, de lefogytam, mert nem adtam fel és akartam, hogy jobb legyen nekem is és a fiúk is szeressenek. Nekem se volt egyetlen fiúm se, hiába, 9 fiúból tuti 8 megbukott, és 24 évesen még mindig szingli vagyok, de még tapasztalatom sincs szexben, szóval kezet fogok veled. Bár még mindig nehezen nyílok meg mindenki előtt, sose adtam fel és próbáltam lassan, fokozatosan közelebb engedni mindenkit magam elé, csak óvatos vagyok. Neked is jó tanács (bár rám is férne), hogy próbálj megnyílni mindenki előtt, lassan, de tudod, hogy hogyan jó neked, és szeresd magad, akármilyen a tested!! ;)
2012. máj. 29. 19:54

Szia!


Elolvastam a cikket, és nagyon tudom milyen állapotban vagy. Nekem ilyen magányban telt el 18 évem, majd a legmélyebbről én, saját magam kapartam össze. Nem mondom, hogy most MINDIG vidám vagyok, de talán kisebbek ezek a "hullámvölgyek"... nagyon nehéz, de ha már van benned pozitív cél, az jó, ezeket tartsd meg, ezekbe kapaszkodj és erősítsd meg.


És ha bármikor beszélni szeretnél, rám számíthatsz :)

47. syria (válaszként erre: 43. - Cc84c5436f)
2012. máj. 29. 19:06
Hessegesd el őket!
46. 25d4b44717 (válaszként erre: 39. - 2f661e7cc5)
2012. máj. 28. 21:24

Akkor,ha a szívem vérzik,azt nem kell megbocsájtani?


Húú,pedig néhányszor már megtettem. :-)

2012. máj. 28. 21:00
Nagyon el vagy keseredve de ezt most ne tedd.Vizsgáidnak most lesz vége és utána egy kicsit ki tudsz engedni.Örülj a kutyáidnak és annak a szeretetnek amit tőlük kapsz.Ha nem görcsölsz mindenen akkor sokkal egyszerűbb lesz az életed és meglátod a szépségét is. Én már meg ettem a kenyerem javát és két felnőtt fiam van.Némi fogalmam van min mész keresztül, mert hasonló cipőben jártam fiatal koromban, csak szülők nélkül. Úgy még nehezebb volt.Fel a fejjel és kitartás!!!!!Minden jóra fog fordulni hidd el.
44. Linda111 (válaszként erre: 43. - Cc84c5436f)
2012. máj. 28. 20:46
Neveld rá magad, hogy amint rád törnek a rossz emlékek, hirtelen rágondolsz egy jó emlékre, élményre, ha másra nem akkor a kutyáidra, arra hogy van családod, stb, és meglátod, hogy ha ezt mindig megpróbálod, egy idő után ezzel nagyon könnyen elkergetheted a rossz érzéseket, minél többször ezt teszed, annál inkább automatikus lesz. Igy pozitivabb energiák vesznek körül, amik szintén pozitiv dolgokat vonzanak magukhoz. Vagy ha arra koncentrálsz, amiért hálás lehetsz, akkor egyre több ilyen dolgot vonzol magadhoz.
2012. máj. 28. 20:07

Néha vannak jó pillanataim, és próbálom takargatni, és feledni, átlépni a rosszakat.

De, sajnos csak elő jönnek:S

42. syria (válaszként erre: 36. - Cc84c5436f)
2012. máj. 28. 18:41

Akkor nincs is más dolgod, mint jól seggbe rúgni a rossz pillanatod. :D


Nincs veled semmi baj, csak nem kell az apróságokat mellre szívni. Mert nagy bajok biztosan nincsenek veled.

2012. máj. 28. 16:30
Szerintem fel a fejjel :) én is próbáltam vagyis inkább terveztemnhogy megölöm magam amiatt hogy nem voltak barátaim..egy másik országba költöztünk a szüleimmel két éve és nem beszéltem a nyelvet a régi barátaim meg elfeljtettek..igazából egy évig teljes magányban voltam..én eldöntöttem hogy ha már nincs semmi veszteni valóm akkor legalább élvezzem az életet..szerintem tanulj meg motorozni egyrászt mikor tanulod a kreszt meg hasonlók akkor biztos vagyok benne hogy mások is lesznek ott és összebarátkozhatsz velük..vagy ha nem akkoris próbálj kimozdulni ez ami nálam hozta meg a változást hogy belevontam magam a társasági életbe próbálkozz!!! kitartás! :) tudom nehéz de túlleszel rajta hipp hopp ;)
40. Linda111 (válaszként erre: 36. - Cc84c5436f)
2012. máj. 28. 15:41

Nahát ennek örülök, hogy akkor vannak pozitiv pillanataid is :)

Amugy régebben én is tele voltam komplexusokkal, ugy kb. 16 éves koromig, mindentől féltem, hogy jaaj, mit fognak szolni a többiek, még ha pl. egy uj nadrágot vettem, és másnap fel akartam venni, akkor is attól féltem, hogy mit szólnak majd mások...szóval én tudom milyen az, ha valakinek stresszes a kamaszkora...addig elég bénán is öltözködtem, nem sminkeltem magam, nem is éreztem magam szépnek, stb, mignem egyszer olyan 16-17 évesen elkezdtem tudatosan változtatni ezen, valahogy kialakult bennem, hogy nem érdekel más, mert ÉN én vagyok, senkinek semmi köze hozzá...meg más lányokon megfigyeltelm, hogy a szépség valahogy belülről sugárzik, akik szépek azokon látszik is, hogy annak érzik magukat...tehát lekezdtem én is ugy viselkedni, hogy ez sugározzon rólam, attól kezdve divatosan öltöztem, sminkelni is lekezdtem magam, és végül sikerült is tleejsen megváltoznom külsőre és belsőre is....most, ahogy visszagondolok az akkori énemre, mintha egy más világ lenne, mintha nem is én lettem volna....de nagyon örülök, hogy meg tudtam változni. Ugyhogy mindent el lehet érni, csak akarni kell!

39. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 37. - 25d4b44717)
2012. máj. 28. 14:04
Csak tapasztalat: amit megbocsajtok nem faj, amit nem az verzik
38. 25d4b44717 (válaszként erre: 36. - Cc84c5436f)
2012. máj. 28. 13:39

Rossz pillanatai mindenkinek lehet.

Remek és helyes lány lehetsz :-)

37. 25d4b44717 (válaszként erre: 35. - 2f661e7cc5)
2012. máj. 28. 13:36

Remekül. Látod:-)

Bár sokan lennétek így:-)

2012. máj. 28. 13:36

Most próbálok mindenkinek válaszolni!

Debrecenben lakom, és nem soká 19 éves leszek.

Soha senkinek nem mondtam még el a bajaimat, csak így névtelenül a neten.

164 centiméter és 52 kg vagyok ezzel szerintem nincs gond, ahogy a táplálkozásom is rendben van.

Köszönöm szépen a linkeket, és hogy elolvastátok.

Ha van kivel akkor sokat nevetek, és mosolygok én.

Ezt a cikket az egyik rossz pillanatomban írtam, ezért is ennyire negatív hangulatú!

35. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 34. - 25d4b44717)
2012. máj. 28. 13:33

Nem , nem mert ez lene az idealis. De ez mar mondjuk a hitemhez tartozik, es az nem enek a forumnak a temaja.

Tanulom azert is mert ha nem tudok szeretni olyat aki megbantot a salyat sebeimbe forgatom a kest.

34. 25d4b44717 (válaszként erre: 33. - 2f661e7cc5)
2012. máj. 28. 13:18

Írtad,megbélyegzést:-) Szerintem a nők is!

Tanulsz, mert az lenne az ideális.

Szerintem is.

33. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 31. - 25d4b44717)
2012. máj. 28. 13:13

Idealis? Nem tudom, viszont tanulok igy szeretni, szeretni azt is aki nem erdemli meg. Nekem ez a valo elet, mondjuk mert engem is szeretek olyan emberek akiktol nem erdemeltem meg,olyan emberek is akiktol mikor elvalasztot az elet , vagy akiktol meszire kuldot az elet tudttam meg, hogy szeretek.

Amit Phoneix csinalt az csak anyi , hogy engedte magat kihasznalni.Az mar mas dollog mit gondolok azokrol a ferfiakrol akik elnek a lehetosegel.Es ok megmegbelyegezve se nincsenek. Kerdem en ezek mit erdemelnek??

32. cc84c5436f (válaszként erre: 4. - Linda111)
2012. máj. 28. 13:03

Köszönöm a válaszodat.

Megfogom fogadni, a tanácsaidat.

Már több mint 1 éve nincs fogszabályzóm, és 3 osztálytársammal jóban vagyok, szóval a suliban nem voltam én totál egyedül, csak a magánéletemben.

31. 25d4b44717 (válaszként erre: 30. - 2f661e7cc5)
2012. máj. 28. 12:42

Te ütközöl,

Én beszélgetek:-)


A vita nemesít:-)


A büntetést is kiérdemeljük!


Te az ideálist mondod, én az életet.

30. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 29. - 25d4b44717)
2012. máj. 28. 11:59
A SZERETET SOHA NEM KEL KIERDEMELNI, AZ A SZERETET AMIT KIERDEMELNI KEL AZ NEM SZERETET, VAGY FINOMABAN FOGALMAZVA EGOISTA SZERETEt.Kierdemelni semi de abszolut semi jot nem lehet, bevonzani igen elkerulni a legtobb roszat igen, de kierdemelni semit , folleg nem a szeretet.Na megint osszetuzesbe kerultunk.:)
29. 25d4b44717 (válaszként erre: 25. - 902e1ed20e)
2012. máj. 28. 10:16

Egyetértenék,ha nem lenne benne a vénemberezés!

Azt kaptad, amit kértél! Ha igényesebb lettél volna,olyan tapasztalatok gyüjtésére lehetett volna lehetőséged,aminek egész életedben hasznát láthatnád!

Nefeledd! az idősebbek már tudnak eztazt. Szeretni is szívből,csak az életben mindent KIKELL érdemelni!

A boldogságot FŐLEG.

28. linanagyija (válaszként erre: 21. - Drusyl24)
2012. máj. 28. 09:15

...és ott van a munka, ami valóban kikapcsol és gyógyít. Hidd el ezt egy nagyinak, sok nehézségen átsegített életem során, remek terápia. shilladornak köszönöm Szendi Gábor linkjét, megmagyaráz egy-két dolgot, pedig már azt hittem mindent tudok :D

Mindenkinek a legjobbakat.

2012. máj. 28. 08:39

A fejedben kell rendet raknod,és a kisugárzásod is megváltozik magától,és bevonzod a jó dolgokat.Mint pasik,új ismerősök.Sok technika létezik erre.Írj magadnak minden nap 10 pozitív gondolatot egy papírra vagy naplóba.Az vagy amit gondolsz,a gondolatainknak hatalma van.Ez működik jó és rossz irányba is.Egy idő után szokásoddá válik,és megváltozik a kisugárzásod.

Nekem sem volt könnyű gyerek/kamaszkorom,inkább le sem írom,nem lehet pár mondatban,ha olyan lettem volna megölhettem volna magam.Hiszem,hogy a megpróbáltatások erősebbé tesznek,így 36 évesen látom,sokat a nehézségeimnek.Keményebb,erősebb lettem.

2012. máj. 28. 08:19
Olvasttam egyszer es benem maradt" az lesz amit varsz"
2012. máj. 28. 08:04

Elmesélem neked az én történetem, hogy láss egy pozitív példát. Nekem sem volt jobb a helyzetem gyerekkoromban. Mindig is duci voltam, ráadásul jó tanuló, kikiáltottak srtébernek. Én voltam a kiközösített, a szerencsétlen dagadék, az, akibe mindenki törölte a lábát. Ráadásul az én melleim is kicsik... a tyúkmellemel is sokat piszkáltak még gimiben is. Amikor elkerültem gimibe, azt hittem majd más lesz, hogy ott majd másképp csinálom. Persze nem ment, ugyanolyan rossz volt, ha nem rosszabb. Én is vágytam a szerelemre is, de persze a suli egyik legmenőbb sráca volt a plátói szerelmem. 4 év alatt kb 3 szót váltottunk összesen (persze én már attól is majd elrepültem örömömben). Az online világba menekültem a mindennapjaim elől, elkezdtem ott élni az életem, megfeledkezve arról, hogy van egy valódi is, amit rendbe kellene tenni. Mivel szeretethiányom volt, és már nagyon szerettem volna kipróbálni, milyen a szex, jobb híján én is neten ismerkedtem és jobb híján olyan férfiakkal, akiket inkább nézne apámnak az ember, mint partnernek. Odaadtam a szüzességem szerelem nélkül, és vénemberek élvezeti cikke lettem én szegény naiv, szeretetéhes gyerek. Éppen 18 évesen fordult velem a világ. Megelégeltem magam, és azt mondtam, ez nem mehet így tovább. Hogy én igenis szép vagyok és értékes, és ennek tükrében fogok viselkedni. Magamon változtattam előbb... lecseréltem a ruhatáram, megcsináltattam a hajam, és addig nézegettem, próbálgattam magam a tükörben, míg azt nem mondtam: igen, ez egy jó nő! Majd kinyílt a világ. Elkerültem egyetemre, ahol már az új énemet ismerték meg az emberek. És ott már egyébként is más a közeg... ott már komolyabbak a fiatalok, nem azt nézik, hol tudnak beléd rúgni, nem az okoz nekik örömet, ha bánthatnak valakit. Azok a tulajdonságaim, amik miatt annak idején kiközösítettek, itt értékké váltak. Érték volt, hogy okos vagyok, jó a fejem, érték volt, hogy írok, rajzolok, zenélek, és hogy kicsit elvont vagyok. Szerettek engem a csoporttársaim, és akadt hódoló is azonnal, már az első nap :) Mégpedig olyan pasi hogy fúúúh.


Amit ki akarok hozni ebből, hogy előbb a saját hozzáállásodat kell megváltoztatni, mert addig a világ sem fog változni. Fogd fel úgy, mint egy tükröt... azt látod benne és azt kapod vissza, amit kifelé mutatsz. Ha eleve úgy indulsz neki, hogy lesütöd a fejed és legszívesebben láthatatlanná válnál, akkor az is leszel. Viszont ha sugárzol, felszeged a fejed és belemosolyogsz idegenek arcába, meglátod, hogy hamar középpontba kerülsz és akár népszerű is lehetsz.

2012. máj. 27. 23:32

Én ilyenkor mindíg azt zárnám ki először, nem-e táplálkozási oka van a rossz hangulatodnak. Hány kg vagy, és milyen magas. Szerintem van egy jó kis vérszegénységed (vashiány miatt). Ez simán okoz levertséget. Kellene egy teljes vérkép, utána szednék egy jó kis vitamin komplexet, eljárnék futni. A mozgás tuti kikergeti belőled a rossz/ negatív hangulatot ;)


Addig is:


[link]

23. Sly7105 (válaszként erre: 1. - Cc84c5436f)
2012. máj. 27. 21:13
Én is elolvastam az írásodat. Már a cikk közepén azon gondolkodtam, hogy hol van az édesanyád, a családod? Mintha nekik nem jutna elég szerep ebben a történetben. Az én fiam is most érettségizik és mindent meg tud velem beszélni. De én észre is venném rajta, ha ilyen vacakul érezé magát, mint Te. Említetted ezt valaha is anyukádnak, hogy mennyire hiányoznak dolgok az életedből és mennyire szeretethiányos vagy, ahogy Te magad is fogalmaztál. (?) Hidd el sosem szégyen segítséget kérni, ha nem érzed jól magad a bőrödben, ha olyan szörnyű gondolataid támadnak, mint hogy véget vetni mindennek. Ez butaság, hiszen a Te életed most fog majd elkezdődni és még bármi történthet veled, rengeted csudajó dolog, olyan, amire nem is gondolsz!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook