Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy nap palástfű nélkül fórum

Egy nap palástfű nélkül (beszélgetős fórum)


12. vitaminb (válaszként erre: 7. - 8406695cc0)
2012. máj. 27. 11:59
Sok sikert, és mielőbbi babázást kívánok!!!
11. vitaminb (válaszként erre: 10. - Bcicus)
2012. máj. 27. 11:58
Köszönöm a választ. Azért gondoltam a beágyazódásra, mert azt olvastam hogy 7-12 nap a beágyazódás.
10. Bcicus (válaszként erre: 1. - Vitaminb)
2012. máj. 26. 22:13
Ilyenkor már befejeződött a beágyazódás.
9. 8e9170fe09 (válaszként erre: 1. - Vitaminb)
2012. máj. 26. 21:57
Ez csak egy tea. Semmilyen következményekkel nem járhat, az elhagyása meg pláne nem.
2012. máj. 26. 20:44
(aazt nem tudtam eldönteni, hogy legjobbakat, vagy sok sikert és nem töröltem az egyiket, mielott elküldtem...:D)
7. 8406695cc0 (válaszként erre: 5. - Vitaminb)
2012. máj. 26. 20:42

ahogy a cickafarknak is...



bocs, nem tudok a fórumodhoz szólni, nem készülök törpét költöztetni a pocakomba, de nagyon hatékony tea és szív-víz-túl hosszú mensi esetén asszem ideális nekem...úgyhogy köszi...:)


és a legjobbakat sikert a babához!!

6. vitaminb (válaszként erre: 3. - Zebra25)
2012. máj. 26. 20:37
Köszönöm a választ. Remélem a beágyazódás lesz, már elég rég várunk a törpire.
5. vitaminb (válaszként erre: 4. - Vitaminb)
2012. máj. 26. 20:36
És szerintem borzalmas íze van :-)
4. vitaminb (válaszként erre: 2. - Ageeca)
2012. máj. 26. 20:36

Palástfű-tea (150 Ft )


A palástfű segít menstruációs zavarok, fehérfolyás, alhasi panaszok, hormonzavar és a klimaxos rosszullétek esetén, a kezdődő pubertás időszakában kedvezően hat a női szervezetre, cickafarkkal együtt alkalmazva. Hogyha fiatal lányoknál a menstruáció orvosi gyógyszerelésre sem áll be a havi rendszerességre, cickafarkkal keverve a palástfű (egyforma mennyiséget véve mindkettőből) egyenesbe hozza a dolgot. A palástfűnek összehúzó hatása van, igen gyorsan gyógyít, ugyanakkor használják vízhajtóként és szíverősítő szerként is, sebláz, gennyező sebek és elhanyagolt fekélyek esetén is. A női nemi szerveket, mindenekelőtt a méhet erősíti, így az anyaságra való felkészülés, valamint szülés előtt és után alkalmazható haszonnal.

2012. máj. 26. 20:30

ha pár csepp barna volt akkor lehet beágyazódás de lehet, hogy progeszteron hiéby vab és azért barnázol

ha erősödik a barnázás akkor valszeg meg fog jönni

a tea ezt nem befolyásolja sajnos

mármint a barnázást, az akkor is jelentkezett volna ha nem hagyod ki 1x sem a teát

2012. máj. 26. 20:27

Milyen tea????? Ilyet még nem is hallottam, de meséld el kérlek :)

Egyébként a barnázás lehet a beágyazódás tünete is... Vagy lehet korábban jön a havid..... Vagy csak jelzi hogy meg fog jönni......


Na milyen ez a tea?

2012. máj. 26. 20:11
Az érdekelne, hogy ha kihagyok egy napot a teából, akkor lehet annaka következménye a barnázás? vagy ez inkább a beágyazódás tünete? Még van 3-4 napom a menstruációig, amit nem várok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook