Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A mozgás öröme fórum

A mozgás öröme (beszélgetős fórum)


2012. szept. 9. 21:09

A mozgás öröme most az lesz nekem, hogy (talán átmenetileg) elhagyom a Hoxát.

Nagyon jó volt itt,sokat kaptam, sok jó emberrel ismerkedtem meg, most el kell kezdenem kezelni az internet-függésemet.

Gondoltam, aki meg akar találni, az ebben az utolsó hozzászólásban megtalál...

az e-mail címem:


cilaszentai@gmail.com


Mindenkinek jó hoxázást, jó mozgolódást!

2012. aug. 29. 10:06

Bringázok, görkorizok.

Sajnos az időm erőteljesen meghatározza, hogy mennyit mehetek.

2012. aug. 29. 10:01
Most Németországban vagyok egy kisvárosban. Ezt az országot muszáj szeretni a kiépített bicikliutak miatt. Ha mondjuk nem Frankfurtból Berline akarok menni, de egy közeli kisvárosba, akkor a sztráda mellett van egy régebbi, vagy egy kifejezetten biciklisút :) Remekül lehet kóborolni :)
2012. aug. 19. 10:17

Egyre jobban szeretem a mozgást, kiskoromban gyűlöltem.

Biciklizni szeretek, és most el is fogok menni, mert nagyon izgat a városban egy felfedezetlen út.

Néha futok, bár ahhoz bátrabbnak kell lennem, mert az önbecsülésem csak akkor kezdett el fejlődni, amikor 13 évesen elkezdtem napi szinten sokat bicózni, és megerősödtem a futó és ugró számokban.

2012. máj. 30. 08:51
Még általános iskolában versenytáncoltam, előtte pedig balettoztam. Sajnos amikor középiskolába mentem abbahagytam... a mai napig bánom. Akkor még volt testnevelés óránk, de ahogy fősulira kerültem teljesen eltűnt az életemből a mozgás. Szerencsés alkatomnak köszönhetően nem híztam meg nagyon, viszont iszonyatosan punnyadt voltam. Pár év múlva, amikor meguntam a tespedést elkezdtem otthon edzeni. Sajnos voltak olyan időszakok, amikor felhagytam vele, de mára a mindennapjaim része lett. Mivel ülőmunkát végzett néha már alig várom, hogy hazamenjek edzeni. :) Mivel imádok táncolni a Zumba nálam is az első helyen áll, de nagyon szeretem Rubint Réka programját is. Ezen kívül ugrálókötelezek is. Hogy miért csinálom. Mert imádom, amikor edzés után eldőlök és érzem, hogy van testem. ;)
2012. máj. 26. 23:42
Én most kezdtem zumbázni. Már nagyon kellett valamit találnom, mert nem bírtam feljönni a 2.-ra kifulladás nélkül, ha meg még fogynék is tőle akkor az csak hab lenne a tortán :-)
2012. máj. 26. 15:28

futok, kangoozok, aerobik órákra járok (alakformáló, zsírégető, stb...), júniustól súlyzós edzésekre járok, bringázok néha.

hogy miért? szeretek futni, mert kikapcsol és vuvuzelácskához hasonlóan szeretek versenyezni magammal, szeretek kangoozni, mert jót tesz az állóképességemnek, sokkal többet tudok általa futni és nagyon jó zsírégető, az aerobik órák formálnak, a súlyzós edzések erősítenek, és nem utolsó sorban nem akarok elhízni :-D

2012. máj. 26. 15:26
Nekem a legjobban a taekwon-do fekszim, min sport. Szeretem a csapatot és az edzőt. De nem tudok lejárni, sajnos. Ezért keresek valami pótot:)
6. yousei (válaszként erre: 4. - Livegirl)
2012. máj. 26. 15:25

Szia!

Nekem barátnőm töltötte le valahonnan. A Csak neked című dvd-je van meg.

5. 2c8b615588 (válaszként erre: 1. - Yousei)
2012. máj. 26. 15:20
Táncolok. Vannak is olyan zeneszámok, amikre valahogy automatikusan táncolni kezdek :)Nekem a torna unalmas, sosem tudtam huzamosabb ideig művelni. A bringázás is klassz, meg az úszás is.
4. livegirl (válaszként erre: 1. - Yousei)
2012. máj. 26. 14:26

Szia. Cindy-d honnan van? Nekem volt régen videón, de elvitte valaki, tudsz esetleg valami linket mondani, vagy ncore-ról?

Amúgy én gyalogolni szoktam, pilatesezni, súlyzózni, és erősíteni kül. izomcsoportokat (mikor melyiket).

A mozgás kikapcsol, örömet okoz, és szeretnék kicsit fogyni is. Eddig hiányzott az életemből, de két hónapja nagyon fontos része lett.

2012. máj. 26. 14:17

Hatha jógázom, mert megnyugtat, feltölt, kilazít, 3 hónap alatt elmulasztotta az évek óta tartó hátfájásom, mert szeretem az oktatóimat és a csoporttársaim és egyáltalán nem utolsósorban az elméleti oktatás is remek.


És futok, mert kihívás a határaim túllépni és mert dinamizál. (És mert szeretek este a tücsökciripelésben trappolni. :) )

2012. máj. 26. 14:16
Én versenyszerűen lovagoltam, mostanában jógázok, futok, aerobikra járok, szoktam dvd-re is tornázni, de ha nincs kedvem ezekhez akkor felülés+ fekvőtámasz, azzal is erősítek legalább. Először azért kezdtem mert imádtam mozogni, most már motivál az is hogy izmosodjak, szebb alakom legyen.
2012. máj. 26. 14:07

Sziasztok!


Kíváncsi vagyok, hogy ki miért mozog, és mit. Személy szerint figyelmen kívül hagyom azt, hogy fogyni szeretnék. Már elfogadtam magamat. Volt, hogy másfél hónapig heti ötször Rubint Rékáztam nem sok eredménnyel. Fel is hagytam vel. Teltek a hetek, s nagyon hiányzott a mozgás. Ezen a héten megint beiktattam az életembe. MInden másnap csinálok valamit. Ezen a héten Cindy Crawfordra tornáztam, s ma torna helyett elmentem egy órát görkorizni. Imádok sportolni. Mindig is csináltam valamit.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook