Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Álomlakás fórum

Álomlakás (beszélgetős fórum)


2009. jan. 14. 18:54
Senki nem válaszol? hahó
2009. jan. 14. 10:31

Én például Szabolcsban vagy Borsodban képzelem el.

Nem kell nagy, és csicsás, azt utálom.

A szín a lényeg nálam. Kivülről egy szép barackszínű ház, az ablak és ajtó körül díszkövekkel kiépítva. És a lényeg: egy csodás kert. Füves, kicsi tóval, sok növénnyel. Nekünk a párommal ez a cél.

2009. jan. 14. 10:20

Sziasztok!!!


És kinek mi jelenti az álomlakást? Csak kíváncsi vagyok. És milyen megyében, területen tudjátok elképzelni?

2009. jan. 14. 10:18

Én kikeresném az álomlakást.Ha megvan olyan szerződést kötnék amiben meghatároznám a fizetés határidejét.

Előtte meghirdetném a két lakást. Mennyit adnak értük? Milyen gyorsan tudom a lakásokat eladni?

Az egyiket el is adnám. Abból lekötném az álomkéglit.

Másik verzió hirdetném hogya kettőt cserélem egy lakásra értékegyeztetéssel.

2008. dec. 29. 13:17
Attól függ mennyi pénzed van rá, ha nincs, akkor csak "álmodik a nyomor".
2008. febr. 11. 16:19

Tájékozódj az ingatlanpiacon, mire számíthatsz anyagilag, mind az eladásnál, mind a vételnél. Ha nagyjából fedik egymást,hirdesd meg a lakásaidat, reális áron, de valamennyivel több pénzért, mint amire számítasz...túlkínálat van, nem valószínű, hogy elkapkodják, ezalatt lesz időd körbenézni, időközben ha szükséges, árat engedni. Nálunk is ez volt a sorrend.

Valóban lehet úgyis hirdetni, hogy "szétköltözőknek", és cserélni, de ritkán szokott összejönni, hogy mindhárom fél elégedett legyen.

Általában két-néha három hónap türelmi idő van a kiköltözésig, amit vevő-eladó egymásnak adni szokott, a foglalózástól számítva. És,természetes az, hogy aki leperkálta a teljes összeget, az kulcsot kap. Semmi más ködösítésbe nem szabad belemenni.

Ne ijedj meg, ha nem megy pikk-pakk, mert mi január 15-étől kezdtünk nézelődni, márciusban, rengeteg járkálás után találtuk meg, április környékén foglalóztunk, június közepén kiköltöztek, augusztus elején költöztünk mi be, tehát 8 hónap alatt zajlott, két ember "összedolgozásával".

Ha nyitott kapukat döngettem, akkor elnézést.

Sok sikert!

6. virlane (válaszként erre: 1. - Magdi0704)
2008. febr. 11. 15:32
Amig az eladás folyik,közben a lakást is ki lehet nézni,amit venni szeretnél vagy mindkettöt elcserélni egy 3sz.-ra amiröl álmodozol és még pénzt is kapsz rá.
2008. jan. 23. 22:55
add el az egyiket akkor lesz pénzed és akkor könnyebben álhatsz neki a lakáskeresésnek.
4. Anita123 (válaszként erre: 2. - LoLiNa)
2008. jan. 23. 22:31
en is ezt javasolnam es a helyedbe ezt tennem.
2008. jan. 23. 16:15
hirdesd meg,hogy el cseréled a 2-2 szobásat egy olyanra amilyet megálmodtál és kérjélrá még pénzt.
2008. jan. 9. 05:04
add el őket és vegyél egy 3 szobásat.
2008. jan. 8. 21:50
Álmom egy 3 szobás lakás. Pénzem nincs, viszont van 2db 2szobás lakásom, amit addig nem merek eladni amíg a 3 szobásra nincs esélyem. Milyen megoldást javasoltok?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook