Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2012. május 26-tól 90 napos diéta. Ki tart velem? fórum

2012. május 26-tól 90 napos diéta. Ki tart velem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. aug. 16. 12:52
Sziasztok, van még itt valaki?
117. Zsn5
2012. júl. 16. 11:46
Mindenki feladta?
116. Zsn5
2012. jún. 26. 20:50

Sziasztok lányok!


Én is látom hogy alábbhagyott a figyelem :)

Én még folytatom, a napokat nem számolom csak csinálom.

Sajnos a hétvégén nem a tervek szerint táplálkoztam, de ez nem azt jelenti hogy össze-vissza bűnöztem :)

Tegnap fehérje napom volt, paradicsomos mozzarellás salátát ettem pirítóssal, ma keményítő, ezért ebédre és vacsira is főztem krumplit és azt egy kicsit hagymán megpirítottam és házi ketchuppal ettem.

2012. jún. 25. 23:14

Sziasztok!


Én személyszerint feladtam.... már vagy 1,5 hete.

Nagyon magam alatt vagyok nincs hozzá elég akarat erőm. :(


Nektek további sok sikert és kitartást.

2012. jún. 23. 13:26

Ejnye csajok! :) mi a gond? mindenki nagyon eltűnt! remélem senki sem bűnözik és tartja az elkezdett diétát! :)

napsütéses szép napot mindenkinek! :)

113. zidenhow (válaszként erre: 112. - Sodrika)
2012. jún. 19. 08:15
nekem ma van a 27. napom. tegnap mértem amgam, most kicsit stagnál 65 kg-on. kb. heti 1 kiló az átlag. végülis ez a normális testsúly csökkenés.
112. Sodrika (válaszként erre: 111. - Zidenhow)
2012. jún. 17. 14:58
Nincs időm visszaolvasni de neked mennyi idő alatt mennyi ment le ezzel, van olyan ismerősöm aki gyönyörűen lefogyott ezzel a módszerrel és azóta is tartja ez cirka 4 éve volt!
111. zidenhow (válaszként erre: 108. - Zsn5)
2012. jún. 17. 14:18
én mholnap mérem magam, a legutóbbi fehérjenapra ismét leadtam 1 kiló, így most 65 vagyok.
110. zidenhow (válaszként erre: 109. - Sodrika)
2012. jún. 17. 14:17
Sok sikert hozzá! :)
109. Sodrika
2012. jún. 16. 23:41

Szép estét ill. iccakát!

Hétfőtől én is nekivágok a 90 napnak sajna bőven van miért!

108. Zsn5
2012. jún. 16. 15:40

Nekem ma keményítő, bár rendes ételt még nem ettem mert reggel elmentünk itthonról és most érkeztünk meg. A reggeli gyümölcs helyett sikerült egy diós kiflit letolni, ebéd helyett meg inkább meg sem írom milyen kalória bomba volt :D

Egyébként 109 és 110közt állok félúton, mert a 110ről is nehezen akarok "leakadni". Bár ez azért ilyen aggasztó meg minden reggel ráállok. TUdom hogy nem szabad, de hát nem tudok ellenállni :)


Te a kilókkal hogy állsz?

2012. jún. 16. 07:59
Sziasztok! mindenkinek szép napot kívánok! kinek milyen napja van? és hogy álltok a kilókkal?
106. zidenhow (válaszként erre: 105. - Zsn5)
2012. jún. 16. 07:59
Köszönöm szépen! :) én is remélem... és hogy állsz a mérleggel? milyen napod van? nekem CH! a kedvencem, mert lehet nasizni!
105. Zsn5 (válaszként erre: 104. - Zidenhow)
2012. jún. 15. 09:12
Gratulálok a szakmához! Remélem sok örömöd leled majd benne! :)
2012. jún. 14. 21:13
bizony, mindjárt vége! :) ma letudtam a vizsgáim! most már hivatalosan is ápoló lettem! :)
103. Zsn5
2012. jún. 14. 20:46
Újabb gyümölcsnap... már kilyukad a belem :) De mindjárt vége a napnak, csak ez vigasztal :)
102. zidenhow (válaszként erre: 101. - Zsn5)
2012. jún. 12. 14:41
Az is fincsi.nálam az tegnapi menü volt csak céklával :)
101. Zsn5 (válaszként erre: 100. - Zidenhow)
2012. jún. 12. 13:37

Köszike :) Igyekszem.

Jó ötlet a grízes tészta, lehet h hnap és is azt eszem, mert épp most mondtam a páromnak hogy tiszta édességhiányom van :) Grízes tészta egy kis lekvárral.. hmm..

Ma főtt krumplit ettem salátával.

100. zidenhow (válaszként erre: 99. - Zsn5)
2012. jún. 12. 10:26
Ügyi vagy! :) csak így tovább! nekem ma CH napom van és nagyon örülök neki, emrt vizsgán a csajok falják körülöttem a jó sütiket én meg kimaradtam belőle,de ma hoztam magammal egy kis nassolást. csináltam grízes tésztát. így a mai nap kimerítem az édességhiányom :)
99. Zsn5
2012. jún. 12. 09:08
Most mértem magam és képzeljétek el, végre sikerült elérnem a 110kg-t!!! Nagyon örülök, ez azt jelenti hogy -6kg! Ezt vártam már, hogy végre a 110-et elérjem! Most még jobban rákapcsolok! :D
98. Zsn5 (válaszként erre: 97. - Zidenhow)
2012. jún. 12. 09:05

Ápoló, az szép szakma. És gondolom szeretnél külföldön dolgozni, vagy nem?

Ha messze van a sulitól a kórház akkor jó kis sportolás :) Ügyes legyél továbbra is! Én is nem régen vizsgáztam, átérzem a helyzeted :)



Lányok ma milyen napotok van? Hogy megy a diéta? Csurognak a kilók? :)

97. zidenhow (válaszként erre: 96. - Zsn5)
2012. jún. 11. 15:20
OKJ ápolónak készülök és ezek már a szakmai záróvizsgáim. a maiakat már letudtam még csütörtökig nyomom. elvileg jól sikerültek (4-5).az tuti hogy jó fogyókúra lesz a mostani 4 nap, mert suliból kórházba és vissza kell szaladgálni. kissé szervezetlenek.
96. Zsn5
2012. jún. 10. 22:18

Zidenhow egy kalappal a vizsgákhoz, ügyes legyél! Miből vizsgázol?


Nekem amikor nincs időm pepecselni, akkor csak simán sós főtt krumplit eszek, vagy sült/párolt vegyes zöldségeket (borsó,kukorica,karfiol,répa)

Ha van időm akkor szoktam csinálni borsó pörköltet(rizzsel), a már említett vegyes zöldségeket rizzsel, múltkor spenót volt, pénteken meg cukorborsó leves. Én általában ezeket eszem.

Meg is éheztem :D

95. zidenhow (válaszként erre: 93. - Zsn5)
2012. jún. 10. 21:16
Keményítő napon krumplit szoktam hagymával megsütni tepsiben és ubival vagy céklával kísérem. uzsira meg egy kis fahéjas rizst csinálok.de azt nem mindig. de múlt héten csináltam pl. sárgaborsó főzeléket. és ti mit szoktatok keményítő napon enni?
94. zidenhow (válaszként erre: 92. - Katagi)
2012. jún. 10. 21:14
hmmm...én is imádom a húst! nekem holnap keményítőnapom lesz. szurkoljatok mert hétfőtől csütörtökig szóbeli és gyakorlati vizsgáim lesznek :( jajj, de jó lenne már ha csütörtök lenne. :) igyekszem jó példát mutatni :) itt előtted kullogva :)a gyüminapokat meg jól átgondolom, kell egy jól kidolgozott terv :D sok sikert neked is ám a jövőhétre!!! :) szép estét mindenkinek és szép jó éjszakát!
93. Zsn5 (válaszként erre: 90. - Katagi)
2012. jún. 10. 20:45

Neem, nem tejeztem, igazából csak villával összenyomkodtam az epret meg a málnát.

Amúgy én is nagyon szeretem a gyümölcsöket, csak nem akkor amikor mást nem is lehet enni csak azt :) Próbálom változatosan enni, hogy ne unjam meg, de hát így is besokallok. A nap végére már nekem is minden bajom van, fejfájás és az éhség...fel tudnék falni bármit :D


Egyébként lányok tegnap azt olvastam, hogy az ideális fogyás mértéke HETI 0.5kg!! Ha ez igy lenne sosem fogynánk le :) De azért kitartást mindenkinek!

Holnap végre husika..nagyon húsos vagyok, húst ennék hússal ha lehetne!! :( Lehet hogy a paleo kedvezne nekem, de hát az megy anyagi csőd lenne ha minden nap húst ennék :)


Kinek milyen napja lesz holnap? Mit fogtok enni?

Keményítő napon miket szoktatok enni?

92. Katagi (válaszként erre: 91. - Zidenhow)
2012. jún. 10. 20:34

Nagyyon ügyes vagy! Azért vigyázz a sok gyüminappal, nehogy nagyon legyengülj!! Nem szabad minden áron!!!

Ma fel akartam venni a teniszszoknyámat, ami ősszel még jó volt. Nem sikerült, úgyhogy turbó fokozatra kapcsolok! Nagggyon szigorú leszek magamhoz! Pláne ha ennyi ügyes ember van körülöttem, nem szabad szégyenben maradnom. Járjatok elöl jó példával, így én is erősebb leszek!

Szép új, sikerekben gazdag hetet Nektek!

2012. jún. 10. 16:42
Sziasztok! sikerült nem kizökkennem és ma mérlegeltem és sikerült ismét 1 kg-ot leadnom. ma a 18. napom és eddig 3.1 kg-tól szabadultam meg. a gyümi napokat elég jól bírom bár este felé már szenvedés szokott lenni. 29-ig be kellene iktatom plusz 3 gyüminapot mert a ballagásomon nem szeretnék gyüminapot, hogy ne ehessek finomakat. jó lenne össze hozni egy fehérje napot. de olyan nagyon nehéz gyüminap után ismét gyüminapot (víznapot) tartani.nem hogy még háromszor 3 héten belül.
90. Katagi (válaszként erre: 89. - Zsn5)
2012. jún. 10. 14:32

Szia ! Ne légy elkeseredve. Most én is felfelé szálló íven vagyok. (ez képzavar..) Szóval nem fogytam, hanem híztam. Egy hónap alatt 5 kg ment le. Most stagnálok, mert egyéb napok lesznek... Sok értelme most nincs méretkezni. A turmixba tejet nem tettél, ugye? Érdekes, hogy én imádom a gyümölcsöt, de gyümölcsnapon minden bajom. Ráadásul éhes vagyok...

szóval: új hét- új remények!!

Szép hetet!

89. Zsn5
2012. jún. 10. 11:49

Sziasztok!

Igen lapos a hangulat :) De azért remélem mindenki kőkemény és kitartó!


Zidenhow nem probléma hogy "bűnöztél" nyugodtan lehet folytatni, max egy kicsit nehezebb a kizökkenés után, azért remélem sikerült :)


Én egy kicsit elszomorodtam, mert nem hogy lement volna egy kg, inkább feljött. De nem tudom hogy lehet, nem ettem semmi olyat amit az adott napon nem lehetne. Tegnap szénhidrát napom volt, pirítóst ettem paradicsommal és újhagymával, ma gyümölcsözök, ezért most eper-málna turmixot eszem/iszom, de van még itthon alma és narancs is. Az igazat megvallva már a fülemen jön ki a gyümölcs, nagyon unom :) De muszáj kitartanom, nem igaz hogy nem akar a mérleg 110 alá menni. Lehet h elromlott :D


Nektek hogy megy? Eddig hány kilótól sikerült megszabadulnotok? Sportoltok is valamit?


Szép napot mindenkinek!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook