Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Régi lábtörés helye nagyon fáj, tudtok rá gyógymódot?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

8. Agnik12012-05-25 18:10
Gyógymódot én sem tudok, de nekem is veszettül fáj már vagy egy hete. Még 5éves koromban tört el a bal lábam, és most nagyon fáj. Nekem sem fájt eddig, lehet tényleg az egymást érő frontok a ludasak.

7. malkata2012-05-25 17:27
Ez lehet jó. Nem tudod terhesen alkalmazható?
(válasz smudlaagi54 5. hozzászólására)

6. malkata2012-05-25 17:24
Szerintetek a feketenadálytő krém milyen lehet rá? Zúzódásra, ficamra jó. Csak nem tudom várandósan szabad-e alkalmazni.

5. smudlaagi542012-05-25 17:22
Aminoerg gél,amit napközben is használhatsz,mert nem zsíros,és este ha bekened vele,akkor be is borogathatod!Vagy az oldat,amit csak borogatáshoz használhatsz!
(válasz malkata 1. hozzászólására)

4. simple2012-05-25 17:20
Szerintem erre nincs gyógymód. Nekem is volt egy repedésem, a mai napig úgy szokott fájni mikor megerőltetem hogy meg lehet tőle bolondulni. Nem lehet vele mit tenni, talán egész életünkben fájni fog.
(válasz malkata 1. hozzászólására)

3. malkata2012-05-25 17:20
Nem örülök neki:( Olyan mintha csavargatnák a lábam, nem hagy aludni se.
(válasz Zsóka54 2. hozzászólására)

2. Zsóka542012-05-25 17:19
Semmit. Max. a pihentetés. Az ilyen történés egy életre elkíséri az embert.

1. malkata2012-05-25 17:17
Sziasztok! Mostanában többször fáj régi, gyerekkori lábtörésem helye. Persze valószínű a frontok a ludasak benne, de 30 évig nem fájt, most kezdte. Tudtok rá valami hatékony , lehetőleg gyógynövényes gyógymódot?