Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vetélés a második trimeszterben fórum

Vetélés a második trimeszterben (beszélgetős fórum)


28. mukkancs (válaszként erre: 27. - Monika499)
2017. márc. 19. 15:21
Szia. Nagyon együtt érzek veled. :( Remélem azóta jobban vagy lelkileg. Én egy hete vesztettem el a kisbabámat. Szintén szülés beindítása volt a 16. héten genetikai rendellenesség miatt. :(
2017. jan. 22. 19:43

Sziasztok

Valaki tud nekem segíteni?

Van egy egészséges kislányom,volt egy 22. hetes vetélés beindítás, genetikai rendelleneség miatt, ami nagyon megviselt, testileg, lelkileg. Újra próbálkoztunk sikerült.

Sajnos ugyan az lett a vége.Ill. lesz a napokban. Újra meg kell szülnöm. 16.hetesen.

Szeretném kérdezni, hogy volt e már valakinek hasonló?

Szülés beindítás kétszer is?

Hogyan lehet ezt feldolgozni?

A fájdalmakról nem is beszélve...

26. Pannus22 (válaszként erre: 24. - Gamelcsi)
2012. máj. 26. 14:09

Ez csak természetes!!!Bármikor írhatsz!!!!!

Kitartás!!!Pusz

2012. máj. 26. 10:14

Kedves VendrinerPiroska!


Még sajnos nem, azt mondták az 10 nap mire megjön az eredmény. És igen, úgy szeretném, ha nem azt mondanák, hogy nem tudják...sokkal könnyebb lenne, mert akkor lehetne tenni ellene. És köszönöm a bíztatást, úgy szeretném, ha nálunk is így lehetne. Már szeretnék időben ott tartani..

24. gamelcsi (válaszként erre: 22. - Pannus22)
2012. máj. 26. 08:14
Kedves Pannus22! Nagyon köszönöm, lehet élni fogok vele!
23. VendrinerPiroska (válaszként erre: 11. - Gamelcsi)
2012. máj. 25. 18:11

Gamelcsi, tudják már hogy mi történt a babával? Gondolom, ha már tudjátok mi volt a baj, könnyebb lesz túljutni rajta.

Sejtem, hogy érzed magad. Én egy jóval kisebb babát vesztettem el, ami fizikailag kisebb trauma, de lelkileg nagyon megviselt. Nekem még nem lett azóta babám, de dolgozunk rajta. Az egyik volt kolléganőmnek viszont, akinek 20 hetesen kellet megszülnie a babáját, lett. Náluk a baba elkapott a mamájától egy csúnya fertőzést, ami elvitte. Ő kb. egy évre a kisfia várható születési idejére hozott a világra egy bűbájos egészséges kislányt.

22. Pannus22 (válaszként erre: 19. - Gamelcsi)
2012. máj. 25. 18:10

Köszönöm!És hidd el én is teljes szívemből kívánok nektek 1 kis szép kistesót!

Lásd:ott a kisfiadat :))))

Nektek is sikerülni fog!!!!!

Bármikor kereshetsz,vagy ha padlón vagy is írj bármikor,mert én megértelek!!!!

2012. máj. 25. 18:08
megkérdezhetem, hogy nem is szerettetek volna addig, vagy csak nem sikerült?
20. Timicicaanyuka (válaszként erre: 1. - Gamelcsi)
2012. máj. 25. 18:06
Nekem 16 hetesen derült ki, hogy nincs szívhang. 3. baba volt. Műtét után 1 hétig sírtam. Következő baba 4 évvel később fogant. Teljesen egészséges, most lesz 20 hónapos:)
2012. máj. 25. 18:02
:-) köszönöm, hálás is vagyok érte hidd el!! Bízom abban amit mondasz, azt gondolom idővel talán tényleg könnyebb lesz, csak megtalálni nehéz a fényt az alagút végén. Az én másik pici fiam pedig nem érti mi a baj, nem sírok előtte, mert azt nem tehetem meg, de érzi, hogy baj van. Őszintén kívánom Nektek, hogy mielőbb legyen egy csodálatos egészséges angyalkátok!
2012. máj. 25. 17:54

Nélunk is ugyan ez volt a helyzet!

Tudom h hüje duma:de...

tényleg az idő fog enyhíteni rajtatok is csak,

úgy mint ahogy rajtunk,mert a fájdalom örökké megfog maradni,tudom h te ezt még elképzelhetetlennek tartod mert ezzel én is így voltam!

De neked még koncetrálnod kell a másik gyerkőcre,és érte megtenni mindent!Milyen furcsa,én is vigasztalok,mikor ugyan ebben vok.Látod?

Pedig iszonyúan fájjjjjj

2012. máj. 25. 17:53
akkor talán én is jó helyre jöttem :-)
16. 2545157c39 (válaszként erre: 14. - Gamelcsi)
2012. máj. 25. 17:51
Én itt kezdtem el naplót írni és az is sokat segített illetve az itt lévő emberek akiért örökre hálás leszek , és persze a férjem.
2012. máj. 25. 17:50
lehet igazad van, Nektek is azért jó írni, mert úgy érzem sokat segít, hogy nem vagyok egyedül ezzel a helyzettel. Párom nagyon el volt kenődve, érzékeny, de nem az a sírós fajta. Életemben 2x láttam eddig sírni, mikor a kicsi Botink született az örömtől, és most a bánattól. Próbálja tartani magát, hogy bennem tartsa a lelket, de látom hogy szenved Ő is.
2012. máj. 25. 17:47
Igen, én sem szereték, soha nem szedtem ilyesmit és őszintén szólva félek tőlük..
2012. máj. 25. 17:47

Nekem is 3 hónapot mondott,én voltam vissza 6 hetes kontrollon-neked is akkor kellene visszamenni,de a záródon rajta kell lennie,arra feltétlen menj el mert a továbbiakban szükséges lessz neked ez a vizsgálat!

Neked még valamivel "könnyebb"a helyzeted idéző jelben csak,

mert nekem első baba lett volna!! :((

Lehet hüje vagyok,de nekem sokat segített az mikor írtam hozzá 1 levelet(amit még írtam végig zokogtam)majd eltéptem h csak Ő tudjon róla!Ki próbálhatod!

Nekem ez olyan volt mintha beszélgettünk volna....

Próbálj megnyugodni valahogy?Párod?

12. 2545157c39 (válaszként erre: 11. - Gamelcsi)
2012. máj. 25. 17:44
Figyi sztem gyógyszert ne kapkodj be, beszélgetős dokihoz menj el ha érzed hogy egyedül nem megy.
2012. máj. 25. 17:42
Nyugtatót még nem szedtem...nekem ez nagyon friss..hétfőn voltunk az ultrahangon, ott vették észre hogy nincs szívhang, és tegnapelőtt este szültem meg Őt. Ha jól tudom itt is 6 hét múlva kell majd mennem a dokihoz, bár az igazság az, hogy mondta, de esküszöm nem emlékszem arra mit mondott..mintha nem evilágon lennék. Szeretnénk babát az biztos, de szeretném lelkiekben kiheverni, bár azt nem tudom, honnan érzi az ember magán hogy kiheverte már. De talán ami még fontosabb fizikailag sem akarok olyat kierőszakolni a természettől, ami nem egészséges. A doki azt mondta 3 hónap után lehet próbálkozni. Neked mit mondott?
2012. máj. 25. 17:37
Igen tudom...nem is tudom teljesen meg vagyok zavarodva..mihez kezdjek, hova menjek, mit tegyek..2 nap alatt minden a feje tetejére állt. Ráadásul az én kicsi fiam, aki most lesz 2 éves még mindig emlegeti, hogy baba ott a pocakban..tudom lassan elfelejti..de addig borzasztó.
9. Pannus22 (válaszként erre: 7. - Gamelcsi)
2012. máj. 25. 17:36

Tavaly év végén decemberben történt :((

Sajnos nem vették észre nálam a toxémiát,

én nagyon szeretnék babát igen,már ez a 3.doboz elevit amit szedek,előtte 1 kis ideig mikor hazajöttem a kórházból nyugtatót szedtem.

Sajnos azt kell h mondjam el kell fogadnod a történteket,addig nemigazán fogsz tudni tovább lépni,mondjuk ez hüjeség mert én sem léptem rajta túl,talán az idő fog enyhíteni valamit,és a családod segítsége sokat jelent.

Legyél nagyon sokat velük!!!!Ugy gondolom mire tehesek leszünk te is meg én is addig valamennyit csillapodnak a "kedélyek" és értünk fogunk élni ,h nehogy bajt okozzunk de a félsz végig bennünk lessz szerintem!Szedel nyugtatót?

Mikorra tervezitek a másikat?Vizsgálaton voltál azóta?

8. 2545157c39 (válaszként erre: 7. - Gamelcsi)
2012. máj. 25. 17:29
Sokan már most keressük a kineziológust vagy pszichológust, hogy a következő babára fel tudjunk készülni, mert a félelem nem tesz jót :(
2012. máj. 25. 17:27

Kedves Pannus22!

Megkérdezhetem, hogy mikor történt? Ezek szerint ha Elevitet szedsz, akkor már szeretnétek babát? Azt hiszem tudom miről beszélsz...nagyon félek én is attól, hogy az ember még ezen túl is lesz, egy rettegés lesz a következő terhesség, az a dolog, aminek valójában csodálatos, örömteli dolognak kellene lennie. Félek majd ezzel okozok bajt a babának.

2012. máj. 25. 17:24
köszönöm kedves Nicator az ajánlott linket!
5. 2545157c39 (válaszként erre: 4. - Gamelcsi)
2012. máj. 25. 17:24
Szívesen :)
4. gamelcsi (válaszként erre: 2. - 2545157c39)
2012. máj. 25. 17:24
köszönöm!
2012. máj. 25. 17:21

Szia!

Én 31 hetes voltam,nekem toxémiám volt,és MÁR nemtudtak nekünk segíteni nekem is megkellet szülnüm,(nálam orvosi hiba miatt történt ez)2-3 hónapig nyugtatón éltem,aztán abbahagytam,és most Elevit et szedek.

3-4 hónapot minimum várjatok,már csak a lelki dolgok miatt,

nekünk biztos nem lessz könnyű ujból kezdeni,rettegés lesz (nekem) a 40 hét.......

2012. máj. 25. 17:19

[link]


Ide gyere Drága, itt találsz megértő lányokat.

2012. máj. 25. 17:13
Sziasztok! 19. hetes terhes voltam, hétfőn voltunk a párommal uh-n, ahol az orvos közölte, hogy nincs szívhangja a babának. Rettenetes, leírhatatlan érzés volt. Mintha megnyílt volna alattam a föld. A kórházban méhszájtágítót kaptam, majd másnap meg kellett szülnöm Őt. Volt már vki hasonló helyzetben? Hogy éltétek túl, mi segített? Mikor próbálkoztatok legközelebb? Egészséges lett a következő baba? Bocsánat ha sokat kérdezek, de el vagyok keseredve, csak Rá tudok egyenlőre gondolni. Ésszel tudom mi a helyes út, de nem tudom a szívemet arra terelni..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook