Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet a meglévő képeslapokra új képrészleteket rátenni? fórum

Hogyan lehet a meglévő képeslapokra új képrészleteket rátenni? (tudásbázis kérdés)

2012. júl. 14. 00:21
Bár jó régi a fórum, de szeretném közölni, hogy megtanultam a képszerkesztést, és imádom csinálni. Két programot használok, a photoscape-t és a photofiltre-t.
9. cirmesitompika (válaszként erre: 6. - Bnedora)
2008. dec. 14. 11:59
Miért nem írsz privit annak, aki felraktra a képet. Konkrétan melyik képe tetszik. Biztos segít,(nekem is vannak, és segítek is ha konkrétan kérdezel) de ki tudja mire gondolsz?
2008. jún. 19. 07:19

Én az utóbbi napokban így készítek képeket:


Vannak elmentett képeim és képkereteim, ezekből készítem úgy, hogy az elmentett (v. más) kép bármely, kivágni való részét a bal egérgomb állandó nyomásával kijelölöm (négyzet, téglalap formára). A képernyő bal felső részében lévő "Szerkesztés"-ben megkeresem a "másolás" szót, rákattintok. Előjön egy képszerkesztő, ahol a "megnyitás"-ra (kis mappa jel) katt. Itt megkeresem azt a képet, amire a már kijelölt képrészletet szeretném beilleszteni. Itt szintén kijelölöm (bal egérgomb állandó nyomásával) azt a részt, ahová a beillesztést szeretném elvégezni. Majd "Szerkesztés"-ben alul BESZÚRÁS, és a kijelölt kép benne is van a a keretben, v. a képben. Mentés másképpen.


Remélem segíteni tudtam.

7. ZITA9770 (válaszként erre: 6. - Bnedora)
2008. jan. 29. 12:54

Szia Dóra!

Dolgozom rajta,mert én is szeretnék egy ilyen progit.Még egyenlőre nem találtam sehól sem.De rajta vagyok a témán:)

2008. jan. 29. 11:57

Sziasztok!

Most is látok olyan képeket a Képeslapok között, amilyeneket szeretnék én is csinálni. Miért nem segítetek? Milyen program szükséges hozzá? Vagy ti is csak másoljátok valahonnan?

2008. jan. 27. 11:09

Sziasztok!

Nem tud nekem segíteni senki?

4. bnedora (válaszként erre: 3. - 53cc09e608)
2008. jan. 11. 13:57

Szia!

Írni tudok rá, csak kép részleteket, mint például láttam itt fent, hogy egy tájképre tettek fel kutyát, vagy akár a saját családi fotóját. Azt is ezzel a programmal lehet?

2008. jan. 9. 20:53
Az írás . a PhotoFiltre progival .
2008. jan. 8. 19:59

Sziasztok!

Az utóbbi időben több képeslapon is észrevettem, hogy különböző kép részletek kerülnek fel a már kész képre. Ezt hogyan lehet megcsinálni. Kérem a segítségeteket.

2008. jan. 8. 19:57
Hogyan lehet a meglévő képeslapokra új képrészleteket rátenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook