Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Barátnővel a szülőszobára... fórum

Barátnővel a szülőszobára... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
126. a0c1361e44 (válaszként erre: 125. - Timycat)
2012. máj. 26. 20:24
Jaja, mostanság az is elképeszt, hogy sokan azt közvetítik, hogy ők szülik a királyfit és emellé pedig azt, amit te is írsz, hogy csodaszámba emlegetik a szülésüket, ami tulajdonképpen biológia és több millió éve történik meg a nőkkel...
125. timycat (válaszként erre: 123. - Deothora)
2012. máj. 26. 20:17

Itt még szó nem volt a rózsavíz kakilásról, mikor ezt kaptam:

"Ezek a sorok mindent elárulnak a nézőpontodról. Ezek szerint a férjed csak a szexistennőt látja benned? A micsodád meg a kedvenc helye, ami mindig fullos, igaz? Ehhez nem is tudok mit hozzáfűzni. . . "


"Azok utan nem csak sexistenno lennel a szemeben, hanem sokkal tobb :) "


Értsétek már meg nem attól fog engem szeretni a párom vagy megbecsülni, mert képes vagyok egy olyan dologra -pláne a szeme előtt-, ami a világ legtermészetesebb dolga és még a legdinkább emlős állatok is 100-szor ügyesebben csinálják nálunk. El is kaparnám magam ha amiatt becsülnének, mert világra tudtam hozni egy gyereket, ebben nincs érdem, ezzel senkinek nem tettem szívességet, nem lettem jobb ember, mint akárki, magamért tettem, a világ egyik legönzőbb dolga gyereket szülni.


Az meg amit írtak egyesek, hogy azért legyen bent a pasi, hogy kvázi ő is szenvedjen és borzadjon el, hogy miket kell a nőnek kiállni egy szülésnél... hát erre nem is tudok mit mondani

124. a0c1361e44 (válaszként erre: 123. - Deothora)
2012. máj. 26. 19:56

"Viszont ha szeretné akkor miért is ne?"

Azért mert én meg nem szeretném.


Nem minden nő szeretné, ha ott lenne valaki a szülésnél...

123. Deothora (válaszként erre: 121. - Timycat)
2012. máj. 26. 19:53

Mondjuk én nem így látom ahogyan te..szóval szerintem senki nem mondta így konkrétan hogy csak szexuális segéd eszköz vagy a párod szemében ha nem lesz ott a szülésnél...szerintem kicsit kevered a dolgokat.

A szülést mind a kettönek egymással kell elintézni, szóval ha a férfi nem akarja akkor én sem eröltetném a dolgot. Viszont ha szeretné akkor miért is ne? És ahogy többször is írtam igenis MEGOLDHATÓ hogy a férfi nem kell hogy premier planba nézze végig a szülést...elvégre foghatja a feleség kezét, a szembé nézhet, maszírozhatja a fállát stb..nem kell a lába között ülni az orvos mellett...ha pedig lent jön a trutyi akkor is a felesége fejére nézzen ne a lába közé és kész!!!


Ahogy pedig az egyik írta elöbb az a férfi aki csak úgy tudja szeretni a párját hogy azt képzeli hogy "rózsavizet pisil és málna illatút kakál" nos igen....szerintem az ilyenekre értették a szexuális segéd eszközt.

122. timycat (válaszként erre: 121. - Timycat)
2012. máj. 26. 19:34
de félreértés ne essék azért nem megyek Dunának... elég "sok" vagyok én így is a párom szemében, nem hiszem hogy fokozni lehetne vérrel-verítékkel-szenvedéssel, és nem is ezzel szerettem volna soha kivívni a tiszteletét, kivívtam azt már máshogy, gyerek nélkül is elég jó voltam neki
121. timycat (válaszként erre: 111. - Deothora)
2012. máj. 26. 19:32
Senki nem szólta le azt, aki szeretné, hogy a párja bent legyen a szülésnél... ellentétben engem leszóltak, mondván hogy mivel nem az emberem szeme láttára premier planban szültem én már csak másodrangú nő lehetek a szemében, kvázi szexuális segédeszköz, sosem lehetek az a bizonyos "sokkal több"
120. a0c1361e44 (válaszként erre: 118. - 0a84e34983)
2012. máj. 26. 12:51

Nem azért írtam!

Persze, honnan tudhatnád, így nincs is miért haragudnom:)Neked meg nincs miért elnézést kérned!


A szülésem előtt 2 héttel derült ki a gond, de sokat beszélgethettünk erről.


Ő azt mondta, hogy ha akarom bejön, ez az én döntésem. Én nem akartam.

Egyébként annyira érdekes ez az egész, ugyanis én nem akartam, hogy lássa ha szenvedek és ő sem akarta, hogy én lássam őt, ahogy szenved. Ugye az én szenvedésem rövid volt, az ő szenvedése hosszabb és nagyon nehezen szokta meg, hogy én ott nyomulok minden nap nála és látom, ahogy szenved...Borzasztó a tehetetlenség egy ilyen helyzetben, és gondolom a pasik ugyanezt élik át, ha látják, ahogy a szülés közben szenved a párjuk.


Lett volna még jelentkező bőven, a tesóim a barátnőm, a nénikéim, de én nem kértem senkiből.

119. a0c1361e44 (válaszként erre: 117. - Styxia)
2012. máj. 26. 12:41

Nagyon elgondolkodtam, hogy melyik barátnőnkről lehet szó:)))))


Észhez kellene téríteni. Ha barátnő, akkor pipa lesz, majd elkeseredik és a végén meg fogja látni, hogy igazad van.


Mi a barátnőmmel ilyenek vagyunk:)

118. 0a84e34983 (válaszként erre: 109. - A0c1361e44)
2012. máj. 26. 12:16
Ezt nem tudhattam...Ne haragudj...
117. Styxia (válaszként erre: 116. - Styxia)
2012. máj. 26. 11:42
barátnö* nem barátnönk..hihi az enyém nem hanem a másik kommentálóé:)
116. Styxia (válaszként erre: 114. - A0c1361e44)
2012. máj. 26. 11:41
igen nagyon valószoínü...viszont a barátnönk meg szeirntem nagyon szolgalelkü...én már rég ott hagytam volna ezt a fazont mert egy bunkó alak.
115. e57e061615 (válaszként erre: 111. - Deothora)
2012. máj. 26. 10:52

A történethez azt fűzném hozzá, hogy a barátnőd hülye. Bocs, de én nem tudok mást mondani arra, ha valaki egy felesleges műtétnek kiteszi magát más kedvéért. Nagyon szomorú, hogy örök életére elintézte magát, de ő írta alá a műtéthez szükséges papírokat, ő döntött, hogy megcsináltatja.


Ahhoz képest, hogy szertined a másik tábor durván leszól, te ilyeneket írsz: "milyen kimagyarázás ez hogy....????"

Nem kell kimagyarázás, sőt magyarázkodás sem. Valaki nem akarja tejesen mindegy milyen indokkal, akkor azt el lehet fogadni. Szerintem ez a normális hozzáállás, és nem az, hogy győzködni kezdtem a másikat, hogy csak azért is érvényesüljün az én akaratom. És lehet, hogy valakinek már ez is az önzés ne továbbja, de a nőnek megkérdőjelezhetetlen vétójoga, ha nemet mond, mert ő fogja az eseményt elszenvedni.

114. a0c1361e44 (válaszként erre: 113. - Styxia)
2012. máj. 26. 10:45

:)))))


Pont erről írtam.

Ez a pasi pont ezt képzelte el a feleségéről. A feleségének szépnek csinosnak kell lennie, mert neki arra van igénye, és nehogy már azért legyen rosszul, mert ennek érdekébe megműtötték...


gondolom az ilyen azt gondolja az ő párjáról, amit írtál:)

113. Styxia (válaszként erre: 112. - A0c1361e44)
2012. máj. 26. 09:57
Igen én sem mennék hozzá....de(!) olyan férfi sem kéne aki elött meg kéne játszanom hogy rózsavizet pisilek és málna illatút kakilok, és a lányok amúgy sem pukiznak az képtelenség, és amúgy is sminkkel az arcomon fekszek és kelek, és forduljon el ha tüsszenteni kell mert akkor torzképet vágok és stb..stb....de ez csak az én véleményem.
112. a0c1361e44 (válaszként erre: 111. - Deothora)
2012. máj. 26. 08:19

Most mondjam azt, hogy a barátnőd választotta ezt az életet?


Én nem mennék hozzá ilyenhez.

2012. máj. 26. 08:01

azért itt azoktól akik olyan nagyon durván leszólják azokat akik szeretnék illetve engedik hogy a párjuk a szülésnél bent legyen kérdeznék valamit:

Az rendben van hogy nem kell a másik elött gusztustalankodni szándékosan..nah de akkor mi lesz ha ne adj Isten adódik egy olyan helyzet az életben amikor mondjuk a párod segítségére vagy utalva mert esetleg betegség vagy baleset folytán úgy hozta a dolog????

Nyílván ha a férfi alapvetöen abból indul ki hogy ö egyáltalán nem szeretne bent lenni a szülésnél akkor én sem eröltetném...de ha ö is ott akar lenni akkor milyen kimagyarázás ez hogy "huha látja hogyan fogok szenvedni és akkor nem leszek szexistennö"?????Szerintem - de ez csak az én véleményem- az ember ha együtt van a másikkal akkor igenis legyen jóban-ROSSZBAN is együtt...


Tudjátok nekem erröl "húha mi lesz ha meglát ha éppen valami gusztustalant csinálok" dologról egy barátnöm jut eszembe: a férje miatt betetetett magának gyomorgyürüt - pedig nem volt dagadt- aztán miután ki kellett venni, akkor attól félve hogy esetleg visszahízhat aláírta a papírt hogy saját felelösségre miután kivették a gyürüt rögtön varrják is össze a gyomrát nehogy visszahízzon és a kedves férjének ne tetszen.Amúgy a gyomorgyürü elött is egy csinos nö volt...egyáltalán nem volt dagadt 182centi magas és 42es ruha mérete volt. A lényeg hogy az operáció után sajnos nem gyógyult úgy ahogy kellett volna és még kétszer kellett müteni....a férje arra nem volt hajlandó hogy meglátogassa a kórházban a mütétek után...amikor a második mütétre kellett mennie akkor ez a kuka nö taxival kellett hogy kórházba menjen mert a kedves férje mondta neki hogy "nem gondolod hogy erre pazarlom a szabadságom"?...pedig nagy fájdalmai voltak, és mivel a gyomra teljesen tönkre volt menve mindent kihányt, csak a folyékony speciális étel maradt me gbenne úgy ahogy...a 182centis nö alig volt 50kiló és komolyan attól féltünk hogy nem fogja túl élni a harmadik mütétet...kb.fél évig volt -kisebb megszakításokkal- kórházban és a férje egyszer vagyik egyetlen egyszer látogatta meg de azt is úgy hogy az anyósa mondta neki hogy talán azért illene odatólni a képét.

Mikor kérdeztük a férjet hogy hogy van a barátnönk akkor az volt az összes hozzáfüzni valója: ahh...most már vagy befejezi végre a hányást vagy válás lesz a vége ö már ki nem állhatja hogy a feleségének mindíg hányni kell...Kedes mi???? A felesége majdnem meghalt...és az egyettlen pozitivum amit a férj hozzáfüzött az volt hogy reméli hogy a felesége mgcsináltatja a mellit mert így alakra nem is olyan rossz de a mellei lógnak...akkor volt majdnem 48killó a felesége:(( Amúgy a gyomra tönkre van menve..a mai napig is söt az orvosok szerint egy életen át kell majd azzal küzdenie hogy nem biztos hogy az amit megeszik benne is marad...azt mondja hogy vanank jobb napok amikor nem kell hánynia de sajnos vannak napok amikor mindenk kijön belöle....mindezt egy ilyen "kedves emberért"...tudom hogy ez most nem vág feltétlen a témába mert nem a szülésröl van benne szó, de nekem mindíg ez a pasi ugrik be arról amiket írtok.

110. Borsika
2012. máj. 26. 07:51

Sajnalom ami a ferjeddel tortent, nem lehetett egyszeru igy nektek...:(....

Sztem itt kicsit felre ertettuk egymast, en speciel ugyan ugy velekedem abban a tekintetben, h. Ha vki vmit nem akar,akkor arra ne is kenyszeritsek ra....viszont ha az apuka onszantabol bent akar lenni, akkor miert ne lehetne??? Fokent ha az anyuka is szeretne...mind masok vagyunk, es minden kapcsolat mas es mas, van ahol ez nem " tabu tema" es a ferj gyomra is megbirja a bent latottakat, van ahol meg pont forditva van, de ez nem jelenti azt, h. Pl. A masodik esetben kevesbe szeretnek egymast...

Total felesleges igy egymasnak esni...itt tenyleg csak egy beszelgetest folyt, es mindenkinek van egy velemenye amit ell kell fogadni es kesz...

109. a0c1361e44 (válaszként erre: 105. - 0a84e34983)
2012. máj. 26. 06:59

Engem a mai napig sokba néz a férjem (most is vásárol már, hogy ne nekem kelljen cipelni), ezt már írtam.


Igen, más dolga volt, épp daganattal műtötték.


Nem, nem szólok le senkit, csak nem értem, hogy miért kell mindenképp erőltetni, hogy valaki ott legyen. Én Divat hóbortnak tartom, ahogy a nagy herce-hurcát az esküvő körül (ülésrend, minden vacak, több milliós esküvő, mert ott van az is aki azt sem tudja, hogy ki az ifjú pár, aztán néhány év múlva válás, ha kibír annyit a kapcsolat). Ez az én véleményem, és ettől függetlenül nem feltétlenül így történnek a dolgok, de én ezt figyeltem meg...

108. e57e061615 (válaszként erre: 106. - Timycat)
2012. máj. 25. 23:26
Nem kell ehhez több száz km., nem lehet minden munkát csak úgy lecseszni és elrohanni. Hosszú távon plusz egy fővel többet ér egy fizető állás, mint egy felejthetetlen, pár órás vagy napos élmény.
107. jujus
2012. máj. 25. 22:34
Nem azért indítottam ezt a fórumot,hogy elharapózzanak az indulatok!csupán érdekelt,hogy milyen lehet a "másik" oldalon állva látni,segíteni a helyzeten,helyzetet....Tartsuk tiszteletben mások döntését,érzéseit!
106. timycat (válaszként erre: 105. - 0a84e34983)
2012. máj. 25. 22:11

Nem tudhatod, hogy mi az a más dolog, nem kell így leszólni senkit.

Egy szülést nem lehet napra pontosan beprogramozni, lehet több száz kilométerrel arrébb volt.

105. 0a84e34983 (válaszként erre: 102. - A0c1361e44)
2012. máj. 25. 21:38
Más dolga volt mikor szültél?Hát ez durva...Sokba nézhet téged...
104. 0a84e34983 (válaszként erre: 101. - A0c1361e44)
2012. máj. 25. 21:36
Nem tudom,miért kell így beszólogatni azoknak,akik szerint jobb ha bent van apuka.Velem is bent volt és mind kettőnknek úgy volt jó.
103. a0c1361e44 (válaszként erre: 41. - Borsika)
2012. máj. 25. 21:25

A férjem nem volt bent a szülésemnél, de attól még tudja miről szól a szülés, utána is látott, így látta, hogy vagyok.

A terhesség előtt, közben és után is mindig segít nekem. Nem várta el sosem, hogy kiszolgáljam, sőt inkább ő teszi ezt velem. Nem szabad általánosítani ebben sem és én azt mondom, hogy ha valaki olyannak szül, aki nem becsüli a nőket, akkor "megérdemli" a sorsát.

102. a0c1361e44 (válaszként erre: 37. - Timycat)
2012. máj. 25. 21:19

Pontosan!


Azt hiszik, hogy ezzel tartanak meg egy pasit, de majd rájönnek.


Egyébként a férjem bejött volna, ha én belementem volna, de nem is akartam és neki is más dolga volt.

101. a0c1361e44 (válaszként erre: 35. - Orsi86)
2012. máj. 25. 21:16

Fujj, de durva volt!:))))


És mit segített? Fogta kis kezedet? Láthatta, hogy szenvedsz? És ettől jobban szeret? Nem hiszem.


Van aki megteheti és van aki nem.


Igazad van kényszerítsd a párod mindenre, tapadj rá ahogy csak tudsz és akkor majd meglátod, hogy meddig lesz veled. Amíg a szülőszobán fogja a kezed, mert aztán érdekesebbek lesznek a haverok...

100. a0c1361e44 (válaszként erre: 30. - 4c1a787e8f)
2012. máj. 25. 21:12

Amikor szültem akkor kezdett "divattá" válni.

Én nem akartam, hogy bárki is abba az állapotba lásson. Én mindig szép, csinos és vidám voltam, de az a 24 óra nem erről szólt.

Tudom hiúságnak hangzik....


A szülésznő mind a 24 órát velem töltötte, sőt 12 órát pedig a teljes kórház orvosa:) Na persze ez akkor nem volt vicces.


Szerintem sem testileg, sem lelkileg nem tud senki segíteni csak a doki.


Valahol én is megértem, hogy van aki azt szeretné, de túlzásokba esnek sokan, ahogy szoktak mindennel.

Ha a férj nem akar bemenni, akkor miért kell mindenképp valakit behívni?

Mert ha a férj ott van az rendben van de hogy valaki más.....

99. timycat (válaszként erre: 94. - Borsika)
2012. máj. 25. 20:58

szerencsére nem csak szexuális segédeszköznek tart, nem is tudom, hogy jött ez fel.

Attól hogy nem volt bent velem még tisztában van azzal, hogy nem megjátszottam a terhességet és nem loptam a gyereket. Nem a nyilvános szüléssel leszek a gyerekének az anyja vagy az a bizonyos "sokkal több" a szemében.

98. be749d73f9 (válaszként erre: 44. - Mazsinka)
2012. máj. 25. 20:38
:DDD
97. be749d73f9 (válaszként erre: 38. - Borsika)
2012. máj. 25. 20:32
Könnyű, gyors szülést kívánok neked/ nektek, olyat, ami örökre egy gyönyörű emlék marad!!! Ügyes legyél! :)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook