Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Dr. Tarnóczi Péterről (Péterfy Kórház) tud valaki infót?

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Vajúdás és szülés

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

5. Andrea karácsony2017-12-18 13:15
Sziasztok! Szeretnék érdeklődni, hogy Àcs Miklós (Péterfy korház) doktorúrral van valakinek tapasztalata?

4. homern2012-06-10 10:14
Én több,mint 1 hónapig feküdtem ott a szülészeten,nagyon kevés doki van akit nem ismerek,de csak arcról tudom őket beazonosítani :S így név alapján sajnos nem tudok segíteni :(
(válasz DorkaMoncsi 3. hozzászólására)

3. DorkaMoncsi2012-06-10 09:32
Senki nem ismeri? :)

2. DorkaMoncsi2012-05-24 17:29
Sziasztok!

Ma tudtam meg, hogy az orvosom (Dr. Asbóth Ákos) épp szabadságon lesz (07.07-08.04-ig), amikor szülni fogok, ezért egy kollégájának fog átadni, Dr. Tarnóczi Péternek. Mondott róla 1-2 dolgot, miszerint milyen szaktudású, stb... Az lenne a kérdésem, hogy van valakinek tapasztalata ezzel az orvossal? Legyen az akár jó, akár rossz; megköszönném, ha megosztaná.

1. DorkaMoncsi2012-05-24 17:28
Dr. Tarnóczi Péterről (Péterfy Kórház) tud valaki infót?