Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Miért tükröződnek a tárgyak?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

4. Nikike942012-05-24 16:42
Légfúvós mérés volt. Nem nyomtam meg semmit. Fokozatosan kezdtem el ezeket látni mikor volt a vizsgálat tegnap. a puppillám egy kicsit már visszament de nem sokat...

3. zsuzsa76xx2012-05-24 16:26
ne nézz erős fénylő tárgyakat, pl napba, lámpa égőjébe mert ez nagyon rongálja a szemet, vagy milyen tárgyaknál látod ezeket

ha csak fényforrásoknál akkor teljesen normális csak eddig nem figyeltél fel rá
(válasz Nikike94 1. hozzászólására)

2. Enissa2012-05-24 15:46
A pupillatágítótól normális, hogy nem látsz jól. Biztos az orvos is mondta. Lehet ettől érzékenyebb a szemed még.Ha nagyon zavar akkor keress fel szemészt esetleg telefonon, ő mit mond, meddig lehet érzékeny.
Ha szemnyomás vizsgálatot is készítettek, akkor viszont érzéstelenítették a szemed. Nem lehet, hogy törölgetted, és mivel nem érezted erősebben nyomtad meg?
(válasz Nikike94 1. hozzászólására)

1. Nikike942012-05-24 15:30
Szemüveges vagyok. Szerdán voltam a Sote Szemklinikán a Tömő utcában vizsgálaton és pupillatágító szemcseppel 3x1 cseppet csöpögtettek a szemembe 15 percenként. Majd a 3. szemcsepp után megvizsgált az orvos azt mondja teljesen egészséges vagyok. A pupillatágítás előtt teljesen jól láttam, de a szemcseppek között nem vettem fel a szemüvegem és közben homályosan láttam, de jól láttam, hogy a fények tükröződnek, a fényesebb dolgok széle kétszer látszik. Majd miután hazamentem még minden fényesebb tárgynak, fénynek látszik a körvanala, tükröződik. Szemüvegen keresztül is látom és szemüveg nélkül is. A pupillám, már úgy ahogy visszaált rendesen, de ez a probléma megmaradt. Szerintetek mi ez? Mikor múlikel végre, mert elég idegesítő és furcsa. Azzal lehet kapcsolatban, hogy 21 Hgmm szemnyomást mértek nálam és emellet szivárványköröket látok a lámpáknál. Jövőhéten mégegyszer megmérik reggel.
Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!