Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Karmaoldás fórum

Karmaoldás (beszélgetős fórum)


2016. ápr. 24. 09:58
Én ki fogom próbálni! Mert olyan helyzetbe kerültem amit nem tudok megoldani,és mázsás teherként nehezedik vállamra. És másnak a vállára is. Bár valahogy úgy tudom,hogy amit én fent megírtam magamnak nem tudja más oldani itt a földön :(
2014. jan. 5. 22:21

Szia Kicsivio és cukorborsó.

Én voltam személyes blokkoldáson,sok minden a felszínre jött,görnyedt háttal érkeztem,és uttána mintha kicseréltek volna,kis dolgok jobbá fordultak az életemben de csak 2 hónapja voltam,ugy tervezem minden hónapba egyszer elmegyek hozzá,és ami fontos belül érzem a nyugalmat,és a környezetem megváltozott.Ajánlani tudom nektek írjátok be google keresőbe :emelkedjfel1 kiadja az oldalát és a számát.emailcímét, a csajnak,nagyon jó volt és azóta is egyre jobban érzem magam.

2013. dec. 10. 19:05

Sziasztok!



Karmaoldást keresnék Budapesten!!!

Akihez eddig mentem Székesfehérváron,jelenleg külföldön "rendel" tavaszig!

Ha valaki tud valaki megbízható személyt kérem írja meg!

Előre is köszönöm! :)

14. Én-Önmagam (válaszként erre: 13. - Cukorborsó)
2012. máj. 28. 10:58

Ja, bocsi... :-) egy kicsit bővebbre sikeredett a válasz. :-)


Tehát röviden: semmit

13. cukorborsó (válaszként erre: 10. - Én-Önmagam)
2012. máj. 27. 16:14
A kérdésem annyi volt, hogy aki részt vett már ilyenen, mit tapasztalt. Köszönöm, hogy válaszoltál. :)
12. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 10. - Én-Önmagam)
2012. máj. 26. 21:49

Ez most jutott eszembe...


Karmát old = kereket old


ÓÓriási!! :)))

2012. máj. 26. 21:27

Spriccoljunk szenteltvizet,...az is oldja a karmát, vagy nem??


A macska karmát, ha sósavval keverjük...


:)))

10. Én-Önmagam (válaszként erre: 1. - Cukorborsó)
2012. máj. 26. 20:59

Jó pízé meg egy bögre boré' én is csinálok neked olyan karmaoldást...hogy csak na...!


Na, jó, viccet félretéve:

Ha valaki azt mondja Neked, hogy feloldást tud adni a karma alól, az hazudik...! !


A karma, szanszkrit szó, cselekedetet jelent, a karma-banda pedig a cselekedetek általi megkötözöttséget jelent.


A mai világban egyre inkább divatos azt hangoztatni, hogy ha velem valami rossz dolog történik, akkor az karmikus okok miatt van.

Elestem biciklivel, mert karmikus, hogy előző életemben bicikli voltam és akkor... ez és ez történt...


A Létforgatagban (Samsára) minden létesülés a karma-banda, cselekedetek megkötözöttségében él és éli az egyik inkarnációt a másik után.

Ez nem összekeverendő a reinkarnációval!


A karma egy olyan minőség, amely önmaga léte miatt "van".

A cselekedeteink, inkarnált létünkben mindig vonzanak magukkal következményeket, amelyek azután megint következményeket indukálnak, keletkeztetnek és így tovább...


A karma alóli feloldással kapcsolatban nincs az az emberi vagy akár ember feletti minőség, amely "feloldást" adhatna.


A karma magától lehull, vagy "megszűnik" ha a szellemi - spirituális - úton haladva a "wei wu wei" (úgy tedd, hogy ne tegyél semmit) tanítást átérezve és teljes mértékben követve éli fizikai létét a törekvő.


Egyébként a kétéves iskolám során folyamatosan ezzel foglalkoztunk, tanúltuk, karmát oldottunk és saját részre, nekem karmát oldottak, de én nem éreztem és nem érzek semmilyen változást, pedig kb. 25 - 30 alkalom biztos volt a gyakorlásra.


Bővebben nem írok, mert nem tudom, hogy egyébre kívácsi e vagy... :-)


Hidd el, senki nem tud Neked a karmaoldásban segíteni, csak Te magad...

Benső figyelem, benső, isteni egység feltalálása, fénytiszta szellemi tanítások vizsgálata, követése, asszimilálása, stb...

9. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 8. - Cukorborsó)
2012. máj. 25. 22:20
Nem jó lezárt életeket feszegetni. Nem szokásom ilyeneket csinálni, de jobb ha tudod hogy nem megfelelő "szakember" esetén a tűzzel játszol...
8. cukorborsó (válaszként erre: 6. - D7ba7bf7ff)
2012. máj. 25. 21:41
Gondolom, Te már tapasztaltad... :) Beszámolnál róla bővebben?
7. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 5. - Cukorborsó)
2012. máj. 25. 20:03
Hangzatos dolog ez a karmaoldás, de mindenfajta önismereti és öngyógyító tevékenységgel meg lehet csinálni, a lényeg a szeretet, egyre szeretetteljesebbé, békésebbé válni, mert a szeretet a legfőbb karmaoldó erő.
6. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 4. - Cukorborsó)
2012. máj. 25. 20:01

Igen, valóban hasznos dolog visszamenni a lezárt életekhez és elfeledkezni a jelen életünkről amiben megoldhatnánk a hátramaradt dolgainkat. (irónia)


:/

5. cukorborsó (válaszként erre: 3. - D7ba7bf7ff)
2012. máj. 25. 09:44
Sajnos nem tudom a kóklereket kiszűrni. Próbáltam keresni, véleményeket, pro és kontra, de igazán semmilyen használható információt nem leltem. Így csak a megérzéseimre tudok hagyatkozni. Azok pedig azt súgják, menjek el. Tegyek egy próbát.
4. cukorborsó (válaszként erre: 2. - Tavasz007)
2012. máj. 25. 09:43
Név nélkül... a "Tárjuk fel előző életeinket" blogot vezeti. Ott találtam rá. A módszerről vajmi keveset tudok.
3. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Cukorborsó)
2012. máj. 24. 22:26

Az öngyógyítás és az önismeret az egyik legjobb pozitív sorsfordító (karmaoldó) lehetőség.


De ha van egy jó kineziológus ismerősöd az is segíthet az önismeretben és a lelki blokkok oldásában.


Én személy szerint kerülném ezeket a karmaoldó, beavató, stb. dolgokat.


Ha nem megfelelő ember (kókler) keze alá kerülsz, annak olyan súlyos következményei lehetnek, hogy inkább nem is mondom...


Külső segítségnek maximum egy kineziológust ajánlok.


Tehát ÖNISMERET, ÖNGYÓGYÍTÁS!


De te döntesz!

2012. máj. 24. 18:48
ki es hogyan akarja oldani?
2012. máj. 24. 12:27

Júniusban időpontot kaptam egy karmaoldó napra.

A kérdésem annak szól, aki vett már részt karmaoldáson. Érdekelnének a tapasztalataitok, hogy van-e alapja azon félelmeimnek, hogy az egész szélhámosság.

Köszönöm ha reagáltok. :)


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook