Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » EDF DÉMÁSZ- Házmester24-Érdemes-e vele foglalkozzni?? fórum

EDF DÉMÁSZ- Házmester24-Érdemes-e vele foglalkozzni?? (tudásbázis kérdés)

12. hamyka
2012. aug. 7. 21:08
nyah, ez a házmester olyan hogy csak a hibát hárítsák el, minden esetre megprobálom.....
11. hamyka (válaszként erre: 8. - Tűzeső)
2012. máj. 27. 20:51

Internetböl is hiába keresem a legolcsobbat nem igazán van :(


néztem a mobilnetet is hát az még roszabb szerintem...

10. hamyka (válaszként erre: 8. - Tűzeső)
2012. máj. 27. 20:50
Azt mondták telefonon hogy elszámolo számla, hát nem tudom, lassan 200 kilowatt lesz a fogyasztásom és nem tudom hogy mennyi villany számlára számítsak.... szerinted??
9. hamyka (válaszként erre: 8. - Tűzeső)
2012. máj. 27. 20:48

Ok,ok rájöttem hogy hétfö ünnepnap :D


Tudod anyu nevén van a villanyszolgáltató is és a házbíztosítás is, de én szoktam elintézni, meg tudod nem rég lecserélték a villany orát is, elöször küldték a szokásos kb: 6 ezer ft körüli villany csekket, aztán jött tölük csekk nem rég és 10250 ft értékü csekket küldtek ki, azt hittem falra mászok....


Azt nem tudom hogy ebbe az árba a villany óra ára is benne van-e vagy nincs, fogalmam sincs....


Anyu is az Aegonnál van asszem, 5800 ft negyed évente, most adtam be a legelsöt....


Annyi már a fizetni való hogy lassan az ember csödbe megy lassan....


És hát az anyagi helyzetem se valami rózsás... Én jelenleg le vagyok százalékolva....

2012. máj. 26. 02:43

Közvetlenül biztosítónál megkötve olcsóbb a meglévő biztosítás mellé ez a szolgáltatás.Azt nem tudom mindegyiknél van-e,de a mienk már tavaly ajánlotta./Aegon/

Hétfőn ne menj,ünnep lesz.:-)

2012. máj. 25. 22:39
látom döglött téma ez is :(
2012. máj. 24. 16:34
ehh látom ez is halott topik :(
2012. máj. 23. 20:00
mindenki az eonál van? xd :D
2012. máj. 23. 19:15
Sehol senkiii????
2012. máj. 23. 18:57
Olyan emberke írjon lehetöleg akinek van ilyenje!!!!
2. hamyka (válaszként erre: 1. - Hamyka)
2012. máj. 23. 18:56

Ui: ez lemaradt: Érdemes-e vele foglalkozzni??


Mert eléggé cifrán van megfogalmazzva az egész, nem szeretnék porúljárrni vele..........

2012. máj. 23. 18:55

Sziasztook!!


Engem az érdekelne hogy érdemes-e az Edf démász álltall nyújtott szolgáltatással a Házmesterrel....


A nö a telefonban azt mondta hogy bármikor lemondható, de a tájékoztatóban meg úgy szerepel hogy egy évig tart, akkor most hogy is van ezz??


Hétfön mindenképp bemegyek hozzájuk Szentesre, ugy is van kis dolgom Szentesen....


Írjatook!!


Lehetöleg minnél hamarébb!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook