Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Albérletet keres/kínál fórum

Albérletet keres/kínál (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2013. júl. 31. 15:05
Zuglóban, zöld környezetben, parkra néző 135 m2-es, nappali (konyhával) + 3 hálós lakás kiadó, 5 percre az Örs vezér terétől. Parkolás ingyenes, garázs nincs, a közlekedés, vásárlási lehetőségek kiválóak. Nagyon világos, napfényes, IV. emleti, minden szoba légkondicionált. Lift nincs. 100.000 + költségek.
2013. júl. 31. 14:23
Havonta 45.000 tudnánk fizetni de max.50000ft.
2013. júl. 31. 14:22
Sajnos egy jó albérlethez kell egy ismerős aki be ajál nagyon nehéz jót találni!Nekem földszinti kellene,csendes nyugodt helyen
2013. júl. 31. 14:21
Sziasztok a segitségeteket szeretném kérni a 14.kerületben keresek kiadó lakást 3 fő személyében!Sürgős lenne,mert az ovit már ott szeretnénk kezdeni.Elöre is köszönöm
602. Katrina
2013. júl. 30. 14:09

Sziasztok!


Budapesten,közel a Gellért térhez keresek albérletet

lányom számára! Valaki esetleg tudna segíteni? Köszönöm előre is!

2013. júl. 29. 05:42

Megint Niki vagyok...

A lenyeget kihagytam,Budapest johet csak szoba:)

2013. júl. 29. 05:41

Sziasztok!

En Nagy Niki vagyok,oktober elejetol berelnenk a Ferjemmel egy kellemes,kicsi es olcso lakast,de csak 2 honapra.

Koszonom,ha Valaki tud v.mit,legyszives irjon ide,nekem: nagy.nicolette@freemail.hu


Udv:Niki

2013. júl. 26. 08:34
Baján 1,5-2szobás Kiadó lakást vagy házat keresek 1hó kaucióval!
2013. júl. 25. 15:01
Budapest II kerületben közlekedés 4-6 vill 91 buszhoz közel, kertkapcsolatos kis lakás röidtávon heti és napi felosztásban kiadó külföldi és csak budapestre pár napra látogatók számára. A berendezés fürdőszoba teakonyha erkély használatával kihúzható 1 személyes ágy , galérián 2 személyes francia fekvő lehetőség. Előre egyeztetett időpont szükséges a személyek száma alapján készűl árkalkuláció. priviben várom jelentkezését.
597. mamiii
2013. júl. 18. 10:54
Albérletet keresek sürgős költözéssel, budai oldalon. Minél kisebb, annál jobb. Aki tud valamit, kérem írjon priviben.
596. tixtina
2013. jún. 3. 01:34

Sziasztok!Budapest gyönyörű zöld övezeti részén,Kispest Wekerle telepen nagy családi házban

szoba kiadó-egy személynek.Lehetőleg tanuló lánynak,vagy nyugdíjas hölgynek.Metró 5-10 percre.

Kitűnő közlekedés mellett-busz a sarkon.

Teljesen külön bejáratú-,saját vécével,saját zuhanyzóval-úgymond elszeparált lakrész,20 nm-es szobával.

Kozmetika volt,fel van kövezve, van bent mosdó,külön hálórész.Autóbeállási lehetőség,kis kert.Kisállat hozható, bent tartva.

Ára 30 ezer+ rezsi költség. Két havi kaució szükséges!Érdeklődni privátban:)

595. cumus
2013. jún. 2. 23:17
Kiadom 2 sz. (55nm) lakásom Baján a Szabadság utcában, aug 1-töl.
2013. máj. 16. 10:53

Sziasztok!

Sürgősen keresek 3 gyermekkel (11,10 és 4 évesek) Budapesten vagy környékén albérletet!

Tiszta,rendes,becsületes család vagyunk.

Kaukciónk sajnos nincs,tudom,hogy így szinte lehetetlen,de nekünk nagyon sürgős lenne mert eladta a főbérlő a fejünk felöl az albérletet.

Segítségeteket előre is köszönöm.

Írjatok privátba,aki tud segíteni.

2013. ápr. 21. 10:33
Fiatal pár 1,5-2 szobás albérletet keres Pakson az Árnyas utca környékén 30 ezer ft-ig...
592. marel2
2013. ápr. 19. 12:37

Ujpest-Városközpontban 2 szoba hallos,II. emeleti, főbérlő nélküli, teljesen felszerelt lakás a metró végállomásánál (de mégis csendes helyen) kiadó!

A két külön bejáratú szoba a hallból nyílik ezért alkalmas arra is, hogy a leendő bérlő társuljon valakivel. Akit érdekel, írjon privátban!

2013. ápr. 14. 16:56

Sziasztok!


SOS-ben szállást keresek 2 napra Budapesten (14-17 ker. környéke).

Nekem vidékről tömegközlekedés nem jó, személyautó meg drága 140km = 4000-4500 Ft.


Ennél olcsóbb és értelmesebb megoldás érdekel!


Munkahely!!!


Ezért 2 nap összeszokás, szerződés aláírás meg ilyenek.

Április 22.-től hétfőtől pedig 30 napra kellene.

(Próbaidő alatt, nem biztos, hogy fix. albiba kellene vágnom, ezért)


Aki tud, az adjon ötletet, diákszálló kilőve, foglaltak.


4000 Ft-t tudnék fizetni 2 éjszakáért, illetve 30.000 Ft körül 30 napra.

2013. ápr. 4. 09:19
Junius honaptol kiado a belvaros sziveben (VI. ker Izabella utca- Andrassy mellett)rendezett hazban,tagas, berendezett es gepesitett lakasom. Lehetoleg hosszu tavra, min 1 ev. Csendes, kulturalt, fiatal felnottre v parra gondolok. Jol nevelt kisallat nem problema. Berleti dij (hosszu tav eseten) 50e+ 2 ho kaucio+rezsi(telen max 25e)Kepeket szivesen kuldok. Erdeklodni: iceysandor@yahoo.com Kellemes napot mindenkinek:)
589. Partvis
2013. ápr. 1. 14:14

Van egy olcsó, kiadó lakás egy csöndes családi házban, nagyon jó környéken, a III. kerület zöldövezetében.

Ezért elvárás, hogy az albérlő is csöndes legyen, fix anyagi háttérrel, min. egy évre, vagy tovább.

Gyermektelen, 30-asokra gondoltunk - akik már túl vannak a nagyon bulis korszakon :), jól szocializált és nem ugatós kiskutya nem kizáró tényező.

Kerthasználat nélkül, viszont a ház szomszédságában van a parkerdő!

40nm, 1+1fél szoba, 50e+kk10e+igazán alacsony rezsi

Képek, leírás: [link]

Érdeklődni: partvish (kukac) citromail.hu

2013. márc. 31. 15:43
Sziasztok! Kiadó lakást keresek párommal, max. 50.000 Ft + rezsiért. Lehetőleg az I., V., VI.,XIII. kerületbe szeretnénk költözni, de a legfontosabb szempont a 1,5-2 szoba. Azt hittem, egyszerű Budapesten albérletet találni, de már kezdek rájönni, hogy tévedtem. :/ Ha tudtok esetleg segíteni, nagyon megköszönnénk! :)
2013. márc. 18. 20:37

Sziasztok!

Július 1-től Nyíregyházán kiadó 2.5 szobás lakás 1.5 szobája, a másik fél szobában én fogok lakni a Párommal. Én remélhetőleg főiskolás leszek a Párom dolgozik.

A 1.5 szobát maximum 3 főnek szeretnénk kiadni.

1 fő esetén: havi fix 25.000Ft

2 fő esetén: havi fix 20.000Ft/fő

3 fő esetén: havi fix 15.000Ft /fő

Internet és tv van. A lakás nagyjából be van rendezve.

Busz közlekedés kiváló, a lakástól 2 percre van buszmegálló.

Orvosi és fogorvosi rendelő, gyógyszertár, posta, kisboltok, nagyobb bevásároló központok,számítógépes üzlet, szórakozóhely és cukrászda is max 2-5perc sétára.


Érdeklődni lehet nálam privát üzenetben!

2013. márc. 14. 15:09

Június 1-től hosszútávra kiadó, a XV.kerületben egy 47 nm-es, 2 szobás, jó állapotú, bútorozott lakás, szinte teljesen felszerelt lakás, tulajdonosoktól.

Jó közlekedéssel: 69-es villamos, 130, 196,96,173-as bussz jár a környéken, a Pólus és az Ázsia center sétával 10perc.

Rezsi: rezsi nyáron: kb 10.000Ft ,télen kb 30.000Ft (távfűtés miatt), közös ktg: 6800Ft, internet is bevan kötve, ha szükséges, az 3800Ft,


ha valakit érdekel privátban írjon nekem.

585. marel2
2013. márc. 12. 21:37
Ujpesti metróvégállomásnál főbérlő nélküli lakás külön bejáratú szobája lány részére kiadó!
584. albérletetkeresek (válaszként erre: 583. - Szundika90)
2013. márc. 1. 10:50

Szia. Köszi. :-)

Szerintem először munka, bár ha van annyi tartalékod, hogy nem probléma néhány havi lakbért kifizetni, akkor mehet először a költözés is.

583. szundika90 (válaszként erre: 582. - Albérletetkeresek)
2013. febr. 28. 12:09

szia.nagyon tetszik a bemutatkozások :D főleg a koroddal kapcsolatba.

én is terveztem vagy tervezem nem is tudom már,szóval a felköltözést.de nemtudom eldönteni h előbb munka kell vagy albérlet.:S

2013. febr. 28. 10:12

Sziasztok!


Albérletet keresek április 1-től, de elnézve az árakat, esélytelen, hogy egyedül kivegyek egy lakást, viszont idegenekkel összeköltözni nagyon necces. Ezért gondoltam, hogy ha van itt valaki, aki hasonlóan gondolkozik, szívesen ismerkednék és aztán miután nagyjából megismerkedtünk, kereshetnénk közösen egy albérletet.


Magamról: 29 vagyok (csak papíron, agyilag kevesebb :-)), március végétől Bp-en fogok dolgozni, diplomás, nem dohányzó, nyugis, állatszerető, barátságos lány, barátom van, de ő munkájából kifolyólag nagyon sokat (heteket) van külföldön.

2013. febr. 26. 17:13

Sziasztok

Budapest bármely területén keresek olcsó albérletet kislányommal és párommal. Minilakások és garzonok előnyben. Ha lehet férjen bele 80 ezerbe minden. (rezsi+ albérlet). Kauciót nem tudok adni, mert jelenleg csak a párom dolgozik. Idős néninél 1 vagy 1,5 szoba is érdekel. Házimunkát persze átvállalom. Március 10.-én költöznénk és fizetnénk is természetesen előre. Káros szenvedélyektől mentesek vagyunk és nincs kisállatunk.

2013. febr. 26. 14:05

Sziasztok!


Keresek április 1-től kiadó szobát Budapesten, kaucio nélkül max. 30-35 ezer rezsivel együtt. Szobatársi ajánlat is érdekel ideigelenes megoldásként (2-3 hónap), a külön szoba jobb lenne. Lakótársnak mindenképp lányt szeretnék, jó lenne, ha nem az a minden nap bulizós típus lenne és nem dohányzó.

579. tixtina
2013. febr. 25. 22:55

Sziasztok!Nagycsaládosoknak,Üzletembereknek!

Hosszú távra kiadó Pesterzsébet központjában,nagyon jó helyen,csendes mellékutcában,egy nagy polgári ház.

Három nagy szoba-25 négyzetméteresek.

Az ingatlan 90 négyzetméter,teljesen alápincézett.

Konyhából kijárat a teraszra,ahonnan le lehet látni a hatalmas kertre-500 nm-es telek.Garázs van.Két autó elfér.

Fűtése vegyes tüzeléses kazán.

Jelenlegi bérlők szétköltöznek,előreláthatólag a tavasszal,nyár elején lesz költözhető.

2013. febr. 25. 22:36

Sziasztok.

Olcsó albérletet keresek Budapesten.tesómmal és a bnőmmel szeretnénk Pestre felköltözni.

ha vki tudna ajánlani vmit lécci szóljon.

577. tixtina
2013. febr. 9. 17:51

Rezsivel együtt,csupán havi negyvenért 1 személynek kiadó,Budapest gyönyörű,csendes,zöldövezeti részén,Wekerlén,28 négyzetméteres külön bejáratú házrész.Saját zuhanyzó,wc,előszoba,1 nagy 20 nm-es szoba,kis kert,esetleg garázs.Metrótól,/Határ út/ öt percre.Két főnek + 10 ezer rezsi.

Kisállat hozható.

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook