Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kórházi napjaink fórum

Kórházi napjaink (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kórházi napjaink

2012. jún. 1. 19:03

Neurosky: köszönöm, megkeresem mindenféleképpen.


anduska80: Ők is fejlődnek, csak nagyon nagyon lassan. Vagyis inkább nehezen tudja megmutatni, hogy Ő miket is tud. Sokszor azt hiszem, hogy felesleges bármit is tenni, de hála ez csak pár percig tart mert pl felébred és rám mosolyog amitől hamar elszáll minden negatív gondolatom :)

Jó anya lennék? nem hiszem, viszont imádom a fiamat :D

2012. máj. 30. 14:59
Szegény kis Fefe!Erőt és kitartást kívánok Nektek!Környezetemben is van hasonló gyermek,ahogy nő egyre könnyebb vele,a gyógyszert is beállítják és megszűnnek,majd a rohamok is vagy legalábbis csökken a számuk!Mellette vagy és leveledből kitűnik gondoskodó ,jó anya vagy és ez nagyon sokat jelent a Picikédnek!
2012. máj. 25. 12:46
drnikl@zmkorhaz.hu ,Dr Nikl János Neurológus Főorvos vedd fel vele a kapcsolatot Az Epilepszia a Szakterülete !
13. Pandrea1 (válaszként erre: 12. - Bluemoon1978)
2012. máj. 25. 11:06
Köszönöm, írtam nekik.
12. bluemoon1978 (válaszként erre: 9. - Pandrea1)
2012. máj. 25. 10:00
Itt tudod felvenni velük a kapcsolatot: [link] Remélem tudtok segíteni egymásnak!
11. Sirga
2012. máj. 24. 09:56
Döbbenten olvastam a történeteteket. Sok-sok erőt, és valami elképesztő csodát kívánok! :) Minden elismerésem a Tiétek!
10. Pandrea1 (válaszként erre: 8. - Jak27)
2012. máj. 24. 09:05
Köszönöm :)
2012. máj. 24. 09:05

Köszönjük a jókívánságokat :)


A spéci diéta sok esetben segít, de előtte mindenféleképpen ki kell vizsgálni a gyereket. Fefének volt ketogén diétája (gyengébb fajta) de kiderült, hogy tej érzékeny és még reflux is kialakult így ezt hagytuk, csak több roham lett tőle, sokkal többet feszítette magát.

Marciékat megkeresem, de nem tudsz róluk többet?


A kórház után még volt egy pár rohama, majd szépen egyik pillanatról a másikra elmúltak, de egy torokgyulladás legyengítette és a fájdalom ismét kihozta. Voltak hosszabb rohamai tőle, de hála most úgy néz ki megint megnyugodott és szépen múlnak a rohamok is. A keddi eeg eredmény tökéletes lett, nincs benne epilepsziás jelenség.


Sajnos Fefe a nem tetszését úgy mutatja ki, hogy rohama lesz. Mondja Ő, meg jelzi, de sok esetben roham formájában jön ki. Még sokat köhög amitől fáj a torka így számítani lehet 1-1 rohamra, de szépen meg tudjuk beszélni és próbálok neki segíteni ahogy tudok. Fogzik is ami még egy fájdalom és nem tudja úgy piszkálni az ínyét ahogy azt szeretné, a keze még nagyon feszes.


Csináljuk ahogy tudjuk :)

2012. máj. 23. 21:32
Továbbra is csodálom az erődet és kitartásodat, nagyon jó anyukája vagy Fefének!
2012. máj. 23. 15:32
Sajnálom a kisembert! A Facebook-on van egy kisfiú, Marcika, akinek szerintem ugyanaz a baja mint nektek, most kap egy speckó gyógyszert és diétát, ami úgy tűnik segít, legalábbis egy ideje már tünetmentes, max. fixálgat néha egy kicsit, felvehetnétek velük a kapcsolatot, hátha tudtok segíteni egyásnak!
2012. máj. 23. 14:34

Jaj, szegény Fefe, már megint mi mindenen kellett átesnie. Nem igaz, hogy az emberek semmiből sem tanulnak és nem képesek megfelelő figyelmet fordítani egy beteg gyerekre. Mert a felnőtt legalább kiáll magáért, de egy gyerekkel kiszúrni, az kegyetlenség!

Remélem, már sokkal jobban vagytok és többet nem kell ezt átélnetek!

5. Mons
2012. máj. 23. 13:04
Jobbulást és sok erőt egészséget kívánok!
2012. máj. 23. 12:43
Örülök, hogy rendeződött a törpincsek állapota, remélem, azóta még jobban van. Nagyon szurkolok nektek, hogy meggyógyuljon a babátok!
2012. máj. 23. 12:11
Szia olvastam a történetedet sok erőt kivánok a továbbiakhoz. Nekem 3 gyermekem ven a középső lányom léguti allergiában szenved néha befullad kétszer voltunk korházban vele de a szobában csak a gyereknek volt rácsos ágy a szülőnek csak egy szék van azon kell aludni akárhány napig vagyunk benn mind a kétszer 1 napig voltunk ilyen szobába utánna átmentünk fizetősbe 6000ft egy nap az összes pénzünk arra ment rá hogy ki tudjuk fizetni a gyereknek a kényelmet mert ha beteg a gyerek jobban elmarad egy olyan környezetben mint a rácsos ágyba itt volt tv wc zuhanyzo ebédet adtak a szülönek is és be is hozták .nekem ez a tapasztalatom a korházzal.
2012. máj. 23. 11:48

Szia!

Olvasgattam a naplódat is. Bátrak, ügyesek vagytok!!! Felismertem, melyik kórházról van szó. Mi is töltöttünk ott 9 napot tavaly novemberben az akkor 3 hónapos lányommal egy hányós vírussal. Rémálom volt!!!

2012. máj. 23. 10:26
Elmesélem milyen "élményeken" mentünk át egy epilepsziás gyerekkel, aki a rohama miatt került kórházba és élet-halál között lebegett.

Szeretném az elején elmondani, hogy nem a kórházi dolgozókat szeretném bántani, sőt, előttük tényleg le a kalappal.

Ugrás a teljes írásra: Kórházi napjaink

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook