Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Azt álmodtam, hogy terhes vagyok. Valaki segítene nekem megfejteni mit jelenthet? fórum

Azt álmodtam, hogy terhes vagyok. Valaki segítene nekem megfejteni mit jelenthet? (tudásbázis kérdés)

2012. máj. 23. 13:34
De van egy kis baj is.. Félek... Ha esetleg valaki tudna nekem segíteni nőgyógyászati kérdésben örülnék ha írna egy levelet. Elég kényes téma nem szívesen írnám ide ki. Köszönöm!
2012. máj. 23. 10:49
Én egyik éjjel azt álmodtam, hogy terhes vagyok ráadásul ikrekkel és a bababoltban iker babakocsit nézegettem. Na hát ha ez a valóságban is megvalósulna 3 gyerek után, hát...:)
12. 4327a8e017 (válaszként erre: 1. - Pocahontas_31)
2012. máj. 23. 10:04
A terhesség/kisbaba a kapcsolat gyümölcse. Az, hogy jót vagy rosszat jelent-e, az álombeli hangulattól függ.
11. be749d73f9 (válaszként erre: 7. - Hitta)
2012. máj. 23. 10:00
Igen, így van, de akkor ne kérdezzen senki semmit, mert ott mindent megtalálunk, nem??? :))
2012. máj. 23. 09:57
Az utóbbi időben egyre többször álmodom hogy terhes vagyok, aztán felébredek és a sirás kerülget hogy ez csak álom volt. Sokáig nem érdekeltek a gyerekek, nem tudtam azt sem hogy akarok-e egyáltalán. Most viszont nagyon leterhel ez a téma. azon kaptam magam hogy terhességről olvasok cikkeket, stb. sajnos a párom nem igazán akar gyereket. szerinte túl nagy felelősség és mi lusták vagyunk ehhez. szerintem fél hogy rossz szülők lennénk. 28 éves vagyok, nem sok időm maradt már filózni. :(
9. 8e9170fe09 (válaszként erre: 1. - Pocahontas_31)
2012. máj. 23. 09:43
Ez a fajfenntartás ösztöne.
2012. máj. 23. 09:40

ha terhes vagy, akkor valami terhed van, amit elobb- utobb kenytelen leszel megszulni.


Most meg csak foglamazodik a tudatalattidban, ami aztan felszinre jon, es ha sikeresen megoldod, akkor megszabadulsz egy kinodtol. :)


Lehet, hogy te mar tudod, mi az a kin. Nezz szembe vele, es konnyebb szulesed lesz.

2012. máj. 23. 09:39
Ha beírod a google-be a kulcsszavakat " álom terhesség" kihoz egy rakás találatot...
2012. máj. 23. 09:34
Ha nem vagy még terhes akkor azt jelenti h fel vagy a gyermekvárásra készülve,és legbelül vágyakozol utána,ha pedig terhes vagy már akkor nemjót jelent de pontosan nemtudom énsem h mit!
2012. máj. 23. 09:32

Ezt találtam róla:


várandósnak, terhesnek lenni

Fiatal lányok álmában: félsz a terhességtől, miközben fellángol az anyai ösztön is. Tudatalatt örülnél egy gyermeknek, de az eszed azt súgja, korai lenne még.

Felnőtt nők álmában akik már szültek: ha örömmel tölt el: boldogan vállalnál egy újabb gyermeket; ha félelemmel tölt el: a nehéz szülés rossz emlékei törtek felszínre, lehet hogy környezeted elvárná, hogy több gyermeked legyen, de te nem akarod vállalni.


én mindig ezen az oldalon nézem: alom.puha.hu

4. Free
2012. máj. 23. 09:31
:) Én is sokszor álmodom ezt, nagy pocak, szülés, csecsemő a karjaimban... Jót jelent, de mást én sem tudok róla.
2012. máj. 23. 09:30
Állítólag gyermek utáni vágy....
2012. máj. 23. 09:25
Én már sokszor álmodtam ilyet, meg azt is hogy szülök, de nem kaptam választ csak annyit, hogy jót jelent!
2012. máj. 23. 09:20
Azt álmodtam, hogy terhes vagyok. Valaki segítene nekem megfejteni mit jelenthet? Egyéb kérdésem is lenne. Ha van rám pár perced megköszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook