Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha erőszakos és agresszív párod van/volt... fórum

Ha erőszakos és agresszív párod van/volt... (beszélgetős fórum)


1 2
2012. máj. 25. 15:02
Szerintem az a lényeg, hogy mindennap tegyél valamit, ami közelebb visz a célhoz, és ne várj a csodára. Ha én így tettem, mindig elértem a célomat, és néha még egy kis csoda is besegített. ;)
59. cirmoscicajaj (válaszként erre: 58. - 04d410066e)
2012. máj. 25. 14:36

köszi szépen,ez k....jól esik,h itt nem néznek le.sajna amióta nincs munkám,a "barátaim"elfordultak tőlem,a kutya nem kíváncsi rám,meg jön az a szánakozó tekintet,amit odavetnek,nah az esik a legszarabbul.ilyenkor az ember örök vesztesnek érzi magát :(

ez az év eddig nem hozott sok jót,csak szinte rosszat.alig várom,h elteljen hátha jövőre jobb lesz :)))))

de nem panaszkodom,mert van ol laknom,van mit ennem és már ennek is örülni kell.minden kis dolognak örülni kell :))

2012. máj. 25. 14:30

Cirmoscicajaj, ne aggódj, szerintem jó úton haladsz, majd csak meg lesz az az érettségi, és akkor sok ajtó megnyílik majd előtted. :)

Lacika, hát nem egyszerű, ha kamionozol. Ahhoz olyan lány kell, aki bírja, és alkalmas rá, hogy ennyit van egyedül. De biztos vagyok benne, hogy előbb-utóbb mindenki megtalálja. :)

2012. máj. 25. 12:52
ja,megint nem panaszkodom :)
56. cirmoscicajaj (válaszként erre: 54. - 7c20fafa83)
2012. máj. 25. 12:52

nah,így mostmár értem :)

igen,fizuban egy kicsit el vagy tájolva,ezért írtam,h feltétlen kell az az érettségi,hiába nem kérik.de most még nem akarok kimenni mert akkor nem tudok tanulni.tudod,naivan azt hittem,h 2 szakmával el tudok helyezkedni :)

neked nagyon szerencséd volt,mi sokan vagyunk tesók,és amúgy se voltak tehetősek a szüleink,ígynem tudtak nekünk félretenni,meg öszintén szólva nem is nagyon gondoltak rá.elég csórók voltunk mindig,meg apa régebben sokat ivott,amikor megkapta a családit,mindig a kocsma volt az első,meg volt,h nem volt mit ennünk emiatt,ezért ahogy befejeztem a sulit mennem kellett melozni,szóval mi teljesen más háttérből vagyunk.saját lakásra igazából nem gondoltam,mert mindig fontosnak tartottam,h ha akad jobb szinte azonnal tudjak menni(sokan azért nem mennek mert sajnálják itthagyni a kecot),meg nekem van 1/7-ed házam,szóval ha rám szakad az ég tudok hova menni.

55. 7c20fafa83 (válaszként erre: 54. - 7c20fafa83)
2012. máj. 25. 12:10
2hetente 2 napot akartam irni:)
54. 7c20fafa83 (válaszként erre: 53. - Cirmoscicajaj)
2012. máj. 25. 12:09

csak olyanra tudok gondolni aki ki szeretne jönni dolgozni.és akkor már miért ne ide.itt magában élne,mivel engem max 2 hetente latna 2 hetre,mivel uton vagyok.masnak is sikerult.amugy ne erts félre,én nem szakadok bele abba hogy nöt találjak,én baromira elvagyok magamban,hisz csak magamat kell elviselnem,az meg megy:))))nem kell mas problémájával foglalkoznom,azt csinalok amit akarok.de ha lenne olyan,aki nincs egyenlöre,akkor belevágnék egy komoly kapcsolatba,igy meg addig marad az 1éjszakás.


60ezer ft??huha,lehet elvagyok tajolva.én 200bol se tudom hogyan lehet igazan jol haladni,pedig lehet,csak en ugy gondolkodom hogy ne 20 ev alatt vegyek mar egy nyavajas lakast.valahol be kell latnom,baromság az amit ugattam bizonyos dolgokrol,hisz el sem tudom képzelni hoygan lehet annyibol megélni,avagy hogy milyen is akkor a helyzet.lehet hogy a szulok is nagyon hibasak,avagy maga a kormány is.nekem pl nagyszuleim tizstességes parasztok voltak.18éves koromba adtak pont 500ezret,es vettem meg elsö automat.szuletésem utan rogton pakoltak a bankba,a 2ft-ot majd 20ft-ot,majd 2000-ft-os stb ahogy valtozott a pénz,és ennyi lett belöle.ugyanigy szuleim is.azaz foglalkoztak azzal hogy nekem meg jobb legyen.el sem tudom képzelni milyen az akit megvernek,vagy iszik az apa,vagy hogy nem dolgozik.nem ugy nöttem fel.és valahol ezért vagyok talán én is az emberekkel szigorubb,hiszen hajtok és megyek.


nem vagyunk egyformák.ugyan tv-t nem nézek,de nemreg talan karacsonykor elkaptam egy hiradot,abban volt egy aszem 30as no,2 gyerekével,éltek egy romos házban.a falu összefogott és tetöt kéményt stb megjavitottak.a vegen megkérdezték a nöt,milyen vagya lenne még.allt az ajto nélkuli haz elött,amugy nem roma,és aztmondta,ha mukodne a zuhanyzoja ö mar masra nem vagyna.az egszben az a szomoru hogy egyeseknek tenyleg ennyi.ami neked nekem nem lehet kerdes.furcsa volt latni.

53. cirmoscicajaj (válaszként erre: 49. - 7c20fafa83)
2012. máj. 25. 10:49

ugyan csak az a kérdésem,h szerinted melyik lány menne ki hozzád pár heti/havi ismerettség után? én biztosan nem!

érettségi nélkül,még itthon se vesznek fel szinte sehová.esetleg gyárakba,itt 2 van a környéken,de lényeges külömbség van a fizetések között (nekem 30-50 ezer is lényeges)úgyhogy jó ha van.

amit tanácsoltál,az marha jó,elméletben.kezdjük azzal,h még támogatással se vesznek fel sehova,ha meg igen,a 72 ezer csak álom.tudod itt békésben a 60-nak is örülnek ha megkapják,hiába emelték a minimált.(asszem már több mint 72)nem azt kell nézni amit papíron kapsz,hanem ami a kezedben van,ezt te is tudod.a hitel meg nem jó ötlet mivel a semmire nem szoktak adni :) de ha lenne munkám 100x inkább összespórolnám mint,h hitelt vegyek fel.kb ennyi

2012. máj. 24. 23:28
szegények inditották ezt a fórumot aztan igencsak elkanyarodtunk,bár nekik is egy menekulési ut.legalabbis en azon lennek hogy egy agressziv eletbol kitorjek,es feldolgozzam magam az általam elképzelt csucsig.
51. 7c20fafa83 (válaszként erre: 50. - Deothora)
2012. máj. 24. 23:12

en kamionozok,saarbrucken.itt imadjak a magyarokat,sot hangsulyozta a tulaj hogy a németek öregek es rosszak marmint a soförok.


en mivel irom a kiadásaimat,es szerintem jol élek,és sajna cigizek is,bar tömöm es luxemburgban veszem,igy havi 250-300euro,es ebben benne van a kaja,cigi,internet,tel szamla.hat lehet en osztom tulzottan.lakasom nincs kint en kamionban vagyok.szorakozni sehova nem jarok non stop dolgozok.de neztem lakást pirmasensben,ott mint mondtam 200 egy egy szobas 400egy ketszobas.


ujat mondtal ezzel a magyar dologgal,en nem tapasztaltam vagy hallottam ilyet ettöl persze lehet.


szoval egyet ertek veled.nem elhet kint minden magyar,jo is igy,de nagyon kevesen vagyunk kint.foleg a lengyelhez romanhoz es bulgarhoz képest,szinte nulla.

50. Deothora (válaszként erre: 49. - 7c20fafa83)
2012. máj. 24. 23:00

Hihi....elöször is gratulálok neked hogy sikerült nagyjából amit elterveztél...de ne is haragudj azért pár dologban nem értek veled egyet!

Igen panaszkodnak otthon az emberek, de nem élhet az összes magyar külföldön!Ez jól hangzik hogy "ide oda megyek és így meg úgy keresek pénzt" de úgy gondolom hogy igenis egy ország kormányának az a feladata hogy az emberek számára élh!etö körülményeket teremtsenek!- nem félre érteni itt nem azt mondom hogy a kormány csináljon mindent az emberek helyett...hanem azt hogy igenis teremtsen olyan körülményeket ahol az ember a kemény munkával igenis valamit elér.

Továbbá nem mindenki alkalmas a kinti életre, azért nem szabad alábecsülni azt hogy az ember külföldön mindíg is idegen marad és saját tapasztalat hogy föleg - német nyelvterületen- igenis dúl az idegen gyülölet, és sokan lelkileg sem bírják ezt a fajta megterhelést.


Abban teljesen igazat adok hogy sokan vannak azok akik nem tesznek semmit csak panaszkodnak...de én nem ítélnék el mindenkit csak így csípöböl.


Továbbá nagyszerü amiket leírtál de pl. ahol én élek szintén német nyelvterület csak a legolcsóbb albérlet 500eurónál kezdödik...és nem tudom hogy te milyen melókat találsz magadnak de itt pl. magyarokat nem vagy csak nagy szerencsével vesznek fel normális melóhelyekre mrt mindenhova a németek nyomulnak. Magyarokat maximum akkor vesznek fel ha ittenivel házasodott össze és ismeröse van, vagy valami speciális képesítése van pl. diplomás ápoló vagy orvos stb...

Szóval lehet hogy egy szobaláncs nettó 1200eurót kap..de abból mondjuk csak a megélhetésre - ha nem kap ingyen szállást és kaját- simán 6-800euró elmegy ´ües akkor még csak az albérlet rezsivel együtt van benne, meg a kaja kb...


Nem azt mondom hogy sokmindenben nincs igazad, de szerintem ezt a dolgot túlságosan feketén-fehéren nézed.

49. 7c20fafa83 (válaszként erre: 47. - Cirmoscicajaj)
2012. máj. 24. 20:11

én pl ugy gondoltam hogy olyat talalni aki ki akarna jönni de egyedül fél.megismerem,talizunk magyarban is személyesen,aztan keres munkat ha szimpik vagyunk ott ahol én is vagyok.ez a leggazdagabb része németnek.és dolgozunk.


külföldre szerintem nem kell érettségi már ha kiakarsz jönni.haverom közgazdasz diplomával pincér,felesége szintén diplomával takarito szálodában.hát nem gyengén élnek.kubai nyaralás,delfinekkel uszás:))itt egy takarito 1300euro körül keres,bár lehet keveset mondtam.bár ehez adnak szállást meg kaját.szerintem fontos a nyelvtudason kivul a megjelenés.vissza az érettségihez nekem is csak az van,de soha senki nem kérte még,se kint se otthon.


tudod nehéz neked bármit javasolni,hisz nekem van egy anyagi hátterem,igy könnyen ugrálok,de mint értelmezem neked nincs.de megpróbalom leirni én hogyan csinálnám,de lehet hulyeség.


dolgoznék 3 hónapot,ez minimum havi 72ezer,aszem ennyi a magyar minimálbér.ha ezt elutaltatod otp-s szamlara,3 ho utan felveheted a 10szeresét személyi hitelként.nagy rafizetés,de van zsé.induljunk ki abbol hogy van nyelvtudás és talpraesettség.szoval én magamtol kimennék pl kölbe,azért oda mert az egy nagy központ.rogton mellette nagyvarosok,sok melo.rep jegy kb 15ezer ft.szoval fognam a 700ezret,aztan keresnek gyorsan munkat,mind1 mi csak fizessen.1200at tuti adnak.amint megvan az elsö 1-2millio,azaz van háttér,ez kb 1 év,akkor keresnék olyat ami jobban fizet vagy jobb munka.itt a lakás 200euro egy egyszobas/ho,a kaja olcsobb mint otthon.szoval ez csak akar kérdése az én szememben és talan ezért vagyok ezen a téren szigorubb mert ha én akkor más is megtudna.mindenesetre kitartást;)

48. cirmoscicajaj (válaszként erre: 47. - Cirmoscicajaj)
2012. máj. 24. 19:29
ja,nem panaszkodom!!!!!
47. cirmoscicajaj (válaszként erre: 46. - 7c20fafa83)
2012. máj. 24. 19:26

és te azt gondoltad,h csak szinte ismeretlenül,kimennek hozzád? én se mennék,ne haragudj.meg ha arra nincs időd,h te menj hozzá,akkor szegény csaj látja a jövöjét,h mi vár rá,sose lesz rá időd.

amugy valaki nem csak panaszkodik:nekem nem volt lehetőségem tanulni,most esti gimibe fogok járni,h legyen legalább érettségim.sajna abba kellett hagynom a mult évben a melo miatt.De szeptemberben újra szeretném kezdeni.igaz van egy kis gondom az angollal,oviban is már németül tanultam,meg egész iskola alatt,most meg angolbol kell érettségizni.de mostmár ugy néz ki lesz lóvém a könyvekre és tudok tanulni.De a nagyobb baj az,h eddig ugy volt,h ha volt melóm,nem tudtam suliba járni (munkaidő stb. miatt)de ha meg a sulit választom nem tudok rendes helyre melózni menniígy most segélyből élek csak azért,h suliba járhassak.johogy szomoruak az emberek mikor nem jutnak semmire hiába szeetnének!

46. 7c20fafa83 (válaszként erre: 42. - Cirmoscicajaj)
2012. máj. 24. 18:00

bocsássatok meg,de én munka közben irok,raadasu angolban vagyok itt nyomom angolul közben hiv a góre vele németül itt meg magyarul.idöhianyabn nehez kifejezni magam.

4 ven at hovok de nem 1 csajt.tarskersozok,megismerkedek aztan mivel szimpatikus kihivom.szoval nem egy emberrol van szo.


a munka is felreértés.dehogy dobnam mert elvesziti a munkáját ilyet en nem irtam,csak hogy tegyen azert hogy haladjon a dolog.en növerembol indulok ki,aki a havi 105ezers fizujabol sporolta ki az ujautot a regi lakasuk felét amit a pasijaval vettek,4-4milliot,közben turiban vásárolt,lidl be jart,nem nagyzolt,pedig megtehette volna.


nekem sincs egy darab arany cuccom,söt nike melegitom is csak 1,en is decathlonban vasarlok,vagy eppen tornacipoben vagyok,mert en nekem nem az arany meg egy cimke a boldogsag.szoval hogy kilehet ide jonni,es osszelehet sporolni.en kamionozok.tudod mikor hetvegen hallgatom ahogy iszik ket magyar es panaszkodnak hogy xar a helyzet.nembirtam hallgatni es beszoltam nekik.mert beszeltek hogy ki kellene jonni de nincs nyelvtudas.szoval odamentem es kerdöre vontam oket.miert itt isztok,zullottok,panaszkodtok,mikor a hetvegen tanulhatnatok is,teszem hozza en is minden nap tanulok.mert a nyelvtudas megnyitja az utat a vilag elott.napi 10szo,eves szinten 3600.anyanyelvi szinten lehet beszelni.ennyi.senki nem mondja hogy ne tegyétek.en csak azert jövök forumozni,hogy felnyissam az emberek szemét,szoval nem kiralykodni,vagy okoskodni szeretnek,de tudjatok faj,nagyon faj mikor hazamegyek,es mint egy szellem ulok az autoban es nezem az embereket,szomoruak,banatosak.rossz erzes ezt latni,mikor itt mindenki nevet,németben,boldogok.szellemnek azert erzem magam,mert mintha en mar nem oda tartoznek,nem erzem at a problemajukat.


reméelem egyszer talalok en is egy olyan csajt aki csak 1 fokkal szeretne jobban elni,es tenne is érte.itt van a volt kollégam,a bnojeval kamionozott 5evet.ma mar nem kell dolgozniuk.elvannak.havi 1,5millot kerestek.en hiaba kertem barkit.ritka.sajnos.panaszkodni talan konnyebb.ha megbantottam valakit elnezest,nem vagyok en rossz szandeku,csak gyorsan irtam,illetve sajnos lattam fiatalokat csodbe menni,mert a nő lehuzta.nah azt átérzem.de mas történet.


remélem legalabb 1 embernek felnyilik a szeme,de tapasztalatom szerint ezekutan is folytatja mindenki az életét.:(

45. Deothora (válaszként erre: 44. - Cirmoscicajaj)
2012. máj. 24. 17:18
köszönöm...és remélem én is:)
44. cirmoscicajaj (válaszként erre: 43. - Deothora)
2012. máj. 24. 17:18
jól tetted,h nem vártad meg.reélem boldog leszel :)
43. Deothora (válaszként erre: 1. - Ibolya 25)
2012. máj. 24. 17:15

Hali, ne is haragudj de nem értelek hogy miért maradtál egy olyannak aki pofán vágott??? Azt szokták mondani hogy az elsö pofon után a többi csak könnyebben jön és ez SZÓ SZERINT így van!!!


Nekem volt egy barátom és nyáron hozzá költöztem a tanulmányi szünetben - 20voltam- direkt a nyárra az ö városában kerestem melót...Aztán kezdödtek ott a dolgok hogy pl. a szülinapi ünnepségén az elsö fél órában egyedül megivott egy üveg whiskyt és elterült az ágyon, nekem kellett a vendégekkel beszélni...utánna meg jöttek a féltékenységi jelenetek.

Aztán egyik nap mondta hogy elmegy a barátaival strandra délután, nekem dolgozni kellett, én föztem neki, direkt beállítottam az órát is hogy idöben felkelljen hogy eltudjon menni a strandra...erre egyszer csak csörög a telefon és rém bunkón letolt hogy mit állítgatom be a vekkert amikor ö ki akarta magát aludni a meló után és én milyen bunkó buta tehén vagyok hogy azt sem fogom fel hogy csak holnap megy strandra...nah ekkor már forrt az agyvizem, de másnap elment a strandra úgy volt hogy kb.6-7re otthon lesz este. Én föztem, kedvesen vártam de nem jött, a telefont sem vette fel...hanem éjjel fél 11kor kopogott az ajtón tök részegen és még engem tolt le hogy mit vágok képeket...másnap kérdeztem töle hogy ha esetleg még egyszer a pohár fenekére néz és utba vagyok neki akkor kezet is emel majd rám???Ö meg rávágta hogy "igen megeshet" én meg szépen másnap reggel összepakoltam az összes cuccomat és elköltöztem töle egy barátnöhöz és elváltak utjaink....úgy gondoltma hogy 20évesen nem fogom megvárni amíg egy alkoholistává növi ki magát, aki esetleg el is agyavugyál ha úgy tartja kedve...vagy akit le kell hogy üljek, mert én "sajnos" nem az a típus vagyok akit csak úgy meg lehet verni, valószínü hogy ha mást nem is de beleállítom a nagykést az elsö pofon után...viszont úgy gondoltam hogy nem kell megvárni amíg idefajúlnak a dolgok, így azóta sem láttam öt és nem is hiányzik. Azóta már sok éves kapcsolatom van egy olyan férfival, akiröl tudom hogy mégha éppen nagyon nagyon dühös is maximum kiabál, esetleg eldönt egy széket, de a legnagyobb veszekedés alkalmával is, maximum fogja a kocsikulcsot és elmegy itthonról hogy lenyugodjunk mind a ketten és higgadtan beszéljünk a dolgokról...bár ez már régen volt.

2012. máj. 24. 17:14
én annyiban igazat adok lacikának,h biztosan keményen dolgozott azért amilye van,és nem szeretné,ha baleknak nézné egy csaj.lehet,h jó ember őcsak nem jól fogalmazta meg a gondolatait.nem ismerhetjük.DE!Téged csak olyan lány érdekelne aki annyit keres mint te?és ha valakinek biztos meloja van de lényegesen kevesebbet keres mint te?vagy amit kérdeztem,de nem válaszoltál,h ha a párod idő közben munkanélküli lenne,akkor dobnád?téged is érhet (bár ne érjen) olyan dolog ami miatt munkanélküli lehetsz,akár tartósan,akkor mi lenne?amugy szerintem akit 4 éve hívsz,és csak nem akar közös életet veled,azt hagyni kéne a p.csába.és talán keresni az igazi boldogságot.
2012. máj. 24. 16:59

Hát mégiscsak panaszkodsz. Szóval szerintem nem cserélnék veled életet. :/

Azt meg el kell fogadni, hogy nem akar mindenki külföldön élni. :O Az emberek mások, kinek ez jó, kinek az. Lehet, hogy Veled nem akart kint élni, hátha nem lesz munkája, és akkor Te jól kirakod. ;)

2012. máj. 24. 16:16

ezek igy feluletes dolgok,es vegulis ezt latjatok.a pénz elösegiti a boldogságot.én utazásra költöm es a biztos jövöre.a vilagot be szeretném utazni.2 even keresztul en vittem a barati tarsasagot nyaralni mert nekik nem volt.segiteni a szegényeken.4 eve hivok ki csajt keresek hogy jöjjön ki,épitsunk közös jövöt,valasz 100%ban.en magyar vagyok,nem tudnek en kint elni.hogy tanitsam meg????????????sirba nem viszunk pénzt en iszonyat állat es természetbarat vagyok,majd eladomanyozom ha nem lesz gyerekem alapitvanyoknak.miert irom le az osszeget???basszus hogy 1 legalabb egy nyavajas ember vegye mar eszre hogy igen kint ez nem sok,de megis rengeteg.ez egy atlagos ber kint.


en 3 havonta utazok el pl most skociaba keszulok,szoval nagyonis elek.

2012. máj. 24. 16:00

Bölcs idézet Lacikának, azzal a kiegészítéssel, amit postit is elmondott, a sírba semmit sem viszel...

A Dalai Láma. Mikor arról kérdezték, hogy mi az, ami leginkább meglepi az emberiséggel kapcsolatban, ezt válaszolta:

”Az ember. Mert feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen.

Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét.

És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élni a jelent: az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben: úgy él, mintha soha nem halna meg, és aztán úgy hal meg, hogy soha nem is élt igazán.

38. 093a17e5d8 (válaszként erre: 37. - 04d410066e)
2012. máj. 24. 15:54
:)
37. 04d410066e (válaszként erre: 35. - 093a17e5d8)
2012. máj. 24. 15:51
Hát szerintem sem azért nincs barátnője, mert nem elég gazdagok úgy általában a nők. :D
2012. máj. 24. 15:50

Egyébként a 600-700 ezres fizuval még messze nem vagy a nagyon gazdagok között, csak már nem vagy a szegények között. ;) Azt hittem, ilyen dumával min. milliókat keresel havonta. :D

Ennyit remélem, hamarosan keresek én is, mondjuk egy éven belül. Csak mivel én voltam szegény, és élénken megmaradt bennem, belül nem fogok átváltozni olyanná, mint Te. Teljesen mások azok az emberek, akik voltak szegények, és gazdagok lettek, mint akik gazdagnak születtek, és azok is maradtak. Ők úgy állnak hozzá azokhoz, akik szegények, hogy segítenek nekik... Egyébként a szegény emberek az utolsó adag ételüket is megosztották velem, a gazdagok meg sokszor akkor sem adnak, inkább kidobják a kukába. Persze ez általánosítás, biztos van mindkettőből ilyen is, olyan is, de sajnos jellemző.

35. 093a17e5d8 (válaszként erre: 33. - 7c20fafa83)
2012. máj. 24. 15:49
Nekem tutira nem kellene egy ilyen mentalitású pasi, a hideg rázott ki ettől a monológtól. Minek írod le az összeget? Ez elég szenzitív adat. Ne már. Amúgy nem olyan sok. Aztán ha szerelmes leszel lehet, hogy változik a véleményed. Amúgy mit számít mindez? A pénz? Rád is csak max. egy nyakkendőt kötnek a koporsóban.
2012. máj. 24. 15:46

Még lehetsz munkanélküli. Max. nem olyan sok időre, és mivel gondolom, félre is teszel, így nem fogsz éhenhalni azon időszak alatt.

Ha így és ilyen elvárásokkal akarod megtalálni a nagy szerelmet, akkor nem leszel sokat boldog... Kívánom Neked, hogy találj egy szegény lányt, akibe belezúgsz teljesen, segíts neki, és tanítsd meg rá, hogy ő hogy kereshet sokat, és mondd el neki, hogy igenis megér sok pénzt a munka, amit csinál. Majd tapasztald meg azt a jó érzést, ami akkor jön, ha valaki igazán hálás Neked valamiért. Sajnos csak a pénztől még senki sem lett boldogabb, és pénzen csak csajt lehet vásárolni, igaz szerelmet nem.

Nekem így segített a párom, és én is neki viszont, és egyre többet keres mindkettőnk. Kettőnk energiája együtt nem kétszer annyi, hanem megtöbbszöröződött a térben, és együtt sokkal több mindenre képesek vagyunk, mint külön-külön.

A másik, hogy igen rossz karmát teremtesz azzal, ha lenézel másokat, vigyázz ezzel, mert minden visszaüt. Gondolod végig, hányan nem találnak munkát. És igen, azért nem találnak, mert talán nem beszélnek idegennyelvet, nem elég tanultak, nem elég talpraesettek stb., de nem lenézni kell őket, hanem segíteni nekik.

2012. máj. 24. 15:39

válasz:))


külön kassza:600-700ezer a nettom.van olyan pasi a világon aki ezt leteszi a nő elé???en nem azért áldoztam fel az életem egy részét és dolgozom szét az agyam.bennem ott a mivan ha...

persze ez nálam ugy nézne ki,hogy fizetném a rezsit,a kaját ill a venni kell valamit vagy elromlik valami én veszek ujat,vagy javittatom.de nem hiszem hogy a nönek kellene beosztania a pénzemet,azt bizza ide.Tudjátok az a féirf aki igazán szeretett,hitt bennem,azaz a nagypapám,mikor meghalt én párizsban voltam,a temetésésre se tudtam hazamenni.szoval hatalmas áldozatokat hozok azért hogy ugy éljek ahogy szeretnék.ezt nem kockáztatom meg,de ha te-ti igen akkor butak vagytok.avagy bátrak.


gazdag csaj:nos mivel irtam hogy en áldoztam az eletemböl,igy elvarom hogy a masik fél is hozzon a kapcsolatba,es ne csak elbulizza a pénzét.teljesen jogos,vagy tegye be a pici fenekét a jóba egy csaj????tudod mikor.


a hazimunka szerintem total megosztott ma,azaz annak kellene lennie.en szeretek takaritani es imadok főzni,sőt hihetetlen de a mosogépet es a száritot is tudom használni,nekem nem kell cseléd.


munkanélkul??ilyen van?en 10 eve dolgozom soha nem voltam munkanélkul.nekem mind1 hol élek csak megfizessenek.10000km es körzetben keresek.


egyéb ?

2012. máj. 24. 15:39

Én is átéltem hasonlót,csak nálam annyi az egész,hogy kimentem hozzá németbe....sőőőt 3szor...elnézve azt,hogy drogozik,iszik és gépezik.Legutóbb mikor hazajöttem,2hónapig tömte a fejem neten keresztül,hogy márpedig ő tiszta és leszokott minden káros dologról.Közbe mikor visszamentem..1 nap után kaptam rajta,hogy drogozik...

Volt verekedés is...nagyon elfajultak a dolgok...

Az ilyen embertől menekülni kell...

Ezek sosem változnak meg...

Hónapokig ígérgetett,végül az ígéretek csak ígéretek maradtak...

Szerencsére én nem tűrtem évekig,de mégis nagy erő kellett hozzá,hogy végleg megszakítsam vele a kapcsolatot...de ettől függetlenül mai napig ír...egyszer kiírja facen,hogy "rib..."...másnap pedig ír privátba,hogy hiányzok...

Ezek beteg emberek...

Sok mindent veszítettem azáltal,hogy kimentem,s mertem hinni az egész kapcsolatban...

2012. máj. 24. 15:27

gazdagéknál megbocsizható a bunkóság.egy szép ruhácska vagy egy kövecskétől nem fájna annyira:)

gondolj bele,most,h válság van,az esélyek lecsökkentek,mert az egykori gazdagok is elszegényedtek.lehet,h magányosan fognak egyesek meghallni:(((

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook