Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Valaki próbálta már Dr Horváth István orvosbiológus oltóanyagát az érelmeszedés ellen?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

1973. fogadósné2017-05-14 22:49
Csak komoly embereknek ajánlom, hogy nézze meg ezt a filmet, és utána gondolkodjon, mint egy intelligens ember!
[link]

1972. MZsanett2017-04-29 12:34
:D

1971. Regin_a2017-04-27 21:48
Waaaa, férement az egész sorozat komment. Bocsi!
(válasz Regin_a 1967. hozzászólására)

1970. Regin_a2017-04-27 21:47
Evelynnek miböl van autója?

1969. Regin_a2017-04-27 21:43
Evelyn házhoz ment a "pofonért". Persze a srác is bunkón dumált

1968. Regin_a2017-04-27 21:37
Az egész albi suttog mert egy gyerek van a házban?
Egy havernál ment hangosan a muzsika, gyerek mélyen aludt

1967. Regin_a2017-04-27 21:32
Mit rinyál annyit Evelyn azon a srácon?

1966. kristo_f2017-04-25 15:14
Nem kell ragozni és telesírni a fórumot pusztán azért mert valakin nem tudtak segíteni."

Erre még annyit engedj meg,
lelettel még senki nem bizonyitotta
Márpedig ebben az esetben csak az a bizonyiték, esetleg ha láb érszűkület akkor a jelentősen megnőtt járástávolság.
(válasz Oguz 1964. hozzászólására)

1965. kristo_f2017-04-25 15:11
Semmiféle küldetés nincs
Én is majd' beadattam, csak "elittam " a rávaló pénzt
Aztán olvastam sokat és néztem videót, megingott a hitem, bár szinte mindenhol teljes gyógyulásrol irtak ,bizonyitékok nélkül
Én elfogadom hogy állandósult a jó v.nyomás értéked
de a vakcina nem erröl szól
Arrol szól, állitólag hogy eltünnek a plakkok, a rögök és nagypapi/nagymami táncraperdül vagy éppen kilómétereket sétál mindenféle görcs lábfájás nélkül, hogy a sziv ereit már ne is soroljam

Ha bárki is benyomna egy érfestéses leletet elötte utána, talán nekiugranék újbol és beadatnám
Elötte érfestés rtg-em van, bal láb combban beszűkült de más helyek sem teljesen átjárhatók

Az meg nagyon nem szeretem amikor gyógyszermaffiáro irnak jópáran, hogy szegény profot nyomják és nem engedik gyártani a gyógyszerét
Nem egy homeopátiás , vagy népi szerröl van szó ami nagyrészt sok ember tapasztalatán alapszik és leginkább külsőleg, esetleg orálisan használják

Mi akadályozza meg a dokrot hogy felkeressen egy magyar gyógyszergyárat az idáigi eredményeivel, ha már külföldre nem akarja eladni
Amúgy a külföldi gyógyszer is annyiba kerül mint a hazai, pár forint különbséggel
Az se helytálló hogy külföldi/hazai, mert legtöbbjük a tőzsdén is van ahol bárki veheti a részvényeit
Azt azért ne várja el senki hogy erre épitsen egy kutató, gyártó üzemet a kormány/nem mintha.../
Esetleg Startup, és pénzt kalapozni

Szoval a fentiek fényében én örülnék a legjobban ha gyártanák hivatalosan a gyógyszert
(válasz Oguz 1964. hozzászólására)

1964. Oguz2017-04-15 17:04
Vagytok itt páran megsértődve és küldetésnek tekintitek amit itt csináltok. Jöttök ezzel az előtte utána dumával. Az én trombózisom már sosem fog meggyógyulni. De nem is azzal a problémával mentem oda! A visz-erem annyira eltömődött hogy szervült benne a rög. Tehát nem átjárható az ér azon a szakaszon. Viszont azt bizton állíthatom hogy a vérnyomásom visszatalált a rendes értékhez és ezt a kúrának köszönhetem. 125 és 145 között vagyok mindennap. És már egy gyógyszerrel kevesebbet is szedek. Ez számomra nagy eredmény mert utálom beszedni. A koleszterinem is beállt jó értékre. Persze ha nem zabálnám a házikolbászt és a sonkát nyakra főre jobb értékeket is produkálhatnék. Én a kezdetekkor csak felét fizettem be és mikor utoljára mentem csak egy hölgy volt ott , ennek ellenére kifizettem a másik felét is mert így tartottam tisztességesnek. Észre sem vették volna ha nem csengetem ki. Pedig akkor még nem tudtam hogy használt vagy sem. És várjunk még mert kb fél évig fejti ki a hatást. Hátha lesz még máshol is javulás. ne károgjunk itt, mert elriasztotok olyanokat akiken valóban segíthet. Biztos hogy vannak esetek amikor már nem hat ez a kúra de ez nem a beadott anyag hibája, hanem annyira előrehaladott a betegség amit már csak gyógyszerrel lehet kordába tartani. Ez inkább megelőzésre jó illetve stabilizálni, megállítani lassítani egy folyamatot. Örültem volna ha a fülzúgásom elmarad mert az valóban zavar éjjelente. De ez nem jött be! Ha lett volna 10-15 évvel ezelőtt ez a szer, amikor kezdődött a zúgásom akkor nagy valószínűséggel segíthetett volna. Már késő. Én azt kérem mindenkitől hogy nyugodjon le. Mert lehet hogy nekik nem segített, de talán másoknak igen. Kik vagyunk mi hogy eldöntsük hogy mi jó és mi nem? Nem kell ragozni és telesírni a fórumot pusztán azért mert valakin nem tudtak segíteni. Ne befolyásoljunk senkit a döntésbe. Írjuk le objektíven hogy mit tapasztaltunk és bízzuk azokra a döntést akik előtte állnak a csodavárásnak. Köszönöm. 70 6778891 ha valaki többet is szeretne megtudni a véleményemről. Szóval én vállalom magam. Tisztelettel Mészáros József! :-) Plis!
(válasz kristo_f 1963. hozzászólására)

1963. kristo_f2017-04-13 18:05
Az érszűkülettel mi van, elötte-utána, lelet szerint? Azt laborvizsgálat nem mutatja ki
Jó egészséget!
(válasz Oguz 1962. hozzászólására)

1962. Oguz2017-04-10 07:31
Áldás. Az utolsó beadott vakcina óta eltelt egy hónap. Kettő dolog szembetűnő es lelettel bizonyított. Bevallom tobbet vartam, de valiszinu nekem is tobbet kellene tennem erte. Szoval a koleszterinem es a magas vérnyomásom tökéletes. Fülzúgás maradt. Trombozisos lábszáram is bedagad idonkent. Jovohetre lesz meg a vervetelnek az eredmenye ami eldönti kell e szednem továbbra is a verhigitot. En 50% ban vagyok elégedett,de ennek is örülök.

1961. kristo_f2017-04-06 14:20
Hurrá, jobb egészséget!
Basszus, te mindent megteszel az egészségedért, ellentétben velem, és mégis?
Erősen elgondolkodom magamon!
(válasz franka61 1960. hozzászólására)

1960. franka612017-04-05 14:09
Kedvesek vagytok, hogy nem felejtetettetek el. Eredmény van. Januárban egy koponya és nyak CT.
03.06-án a sürgősségire bevitt a mentő ott csináltak ismét egy koponya CT-t, majd a sürgősségin kaptam valami erős vérhígítót, másnap megnézték CT-n, hogy nem lett-e bevérzésem. Három napig tároltak, majd át szállítottak az ideg klinikára ahol altatásban kitételeztek, megpróbáltak egy stent beültetését. Sajnos az agyamba ez a beszéd ér tágítása nem sikerült. Szerencsére mint a lábamnál, működő kollaterális erek találhatók, így nagy valószínűséggel ha teljesen elzáródik az ér ezek a kollaterális erek jobban megnyílnak. Így most naponta hangosan felolvasok, és láthatóan és hallhatóan napról napra javulok.
A napi edzést nem hagytam abba, ezen a héten az úszást is ismét elkezdtem.
Most akartam ismét Mátraderecskére menni sajnos ez lett belőle. Majd jelentkezem, azért nagyon szerencsés vagyok ez a stroke lehetett volna sokkal rosszabb is, nagy Horváth professzorunk dicsőségére.

1959. franka612017-04-05 14:09
Kedvesek vagytok, hogy nem felejtetettetek el. Eredmény van. Januárban egy koponya és nyak CT.
03.06-án a sürgősségire bevitt a mentő ott csináltak ismét egy koponya CT-t, majd a sürgősségin kaptam valami erős vérhígítót, másnap megnézték CT-n, hogy nem lett-e bevérzésem. Három napig tároltak, majd át szállítottak az ideg klinikára ahol altatásban kitételeztek, megpróbáltak egy stent beültetését. Sajnos az agyamba ez a beszéd ér tágítása nem sikerült. Szerencsére mint a lábamnál, működő kollaterális erek találhatók, így nagy valószínűséggel ha teljesen elzáródik az ér ezek a kollaterális erek jobban megnyílnak. Így most naponta hangosan felolvasok, és láthatóan és hallhatóan napról napra javulok.
A napi edzést nem hagytam abba, ezen a héten az úszást is ismét elkezdtem.
Most akartam ismét Mátraderecskére menni sajnos ez lett belőle. Majd jelentkezem, azért nagyon szerencsés vagyok ez a stroke lehetett volna sokkal rosszabb is, nagy Horváth professzorunk dicsőségére.

1958. kristo_f2017-03-15 16:40
Néha tegyél azért ide legalább egy pontot :)
(válasz franka61 1954. hozzászólására)

1957. kristo_f2017-03-15 16:39
Még mindig, sehol egy elötte-utána vizsgálati eredmény?
Gyengén muzsikálnak a prof. emberei!

1956. Kesia2017-03-02 19:56
Kedves Franka! Köszönöm, hogy adtál magadról életjelet, aggódtunk érted. Örülök, hogy a lehetőségekhez képest úgy ahogy jól vagy. Vigyázz magadra, szeretettel.

1955. kristo_f2017-02-28 14:06
Magamban hiányoltalak! Gondoltam is , hogy csak nem...
Jó egészséget!

1954. franka612017-02-24 20:17
Itt vagyok Kesia és örülök, hogy rendben vagy. Nekem legjobban az osztrák ember tetszett aki csak úgy pörén beadta magának a vakcinákat. Akkor elgondolkodtam, szinte mindent lehet. De én éppen a kórházból jöttem ma haza, tegnap még bent feküdtem egy gyenge stroke miatt. 2 hete volt egy agyi és nyaki CT-m ez különösebb okot nem adott erre. Most 5 értágító infúziót kapok, ma volt szív ultragang, jőve héten keresik hol a hiba. Egy biztos nekem a Sarlatán két adag vakcina csomagja csak ártott. Egyszerűen azért nem írok, mert elég sok felvilágosítás írtam ez ügyben. Mindig igazat írtam. Áprilisban ha sikerül megint megyek Mátraderecskére Mofettázni. Ott szoktam találkozni sorstársakkal és falábú Horváth vitézekkel.

1953. Kesia2017-02-23 19:33
Kedves Beppi!

A tárgyaláson voltak többen is itt a fórumról, hozzászólók közül akik orvosi leletekkel ( természetesen az oltás beadása előtti leletek, oltás közbeni és oltás utáni leletek, felvételek....) támasztották alá azt, hogy az oltás káros IS lehet, súlyos szövődményeket okozhat. Biztosan emlékeztek még Franka-ra aki szintén ott volt, vállalta, hogy nála igen károsnak bizonyult az oltóanyag, sok-sok orvosi leletekkel. Bizonyítékként benyújtotta a prof ESETLEGES felelőtlenségét bizonyító hangfelvételeket, leveleket.....Nem tudom mi lehet Frankával, egy jó ideje nem hallok róla semmit. :-(((
(válasz Beppi 1948. hozzászólására)

1952. Ildi19702017-02-23 17:40
[link]

hasonló

1951. Ildi19702017-02-23 12:26
Valamit félreolvastál,nem tettem feljelentést,mert érdeklődtem-és bevallom,gyáva vagyok-nem mertem beadatni.
Olyan gyógyszer... vakcina stb nincs,ami mellékhatás mentes és mindenkinek egyformán 100%-os javulást/gyógyulást hoz-ezt ígérték.
Két rokonom halt meg infarktusban ill. agyvérzésben,ők megkapták.
engem megműtöttek,jól vagyok.Az érsebészeten többen emlegették a feltalálót és termékét,aki oda került,egyértelmű,hogy nem siker történet.
Semmi utólagos labor ellenőrzés nincs nála,nincs statisztika...és nem a NAV miatt mondom.
Tényleg jó lenne egy korrekt előtte vizsgálatok,utána néhány hónappal kontrolleredményt látni.A CT és az UH lenne az igazi

Igen,bizalmatlan vagyok.
Írtad,ki kellene vizsgálni a hatásosságát,de nem merik-vagy engedi?Támogatom,vizsgálják ki!!
(válasz Beppi 1948. hozzászólására)

1950. Beppi2017-02-23 11:33
Érdemes elolvasni , a tárgyalásról szól
[link]

1949. Beppi2017-02-23 10:48
Nagyon érdekel hogy sikerül-e a kompetens vizsgálódókkal is a hatásosságát bebizonyítani ,a gyógyult emberek mellé !
[link]
(válasz horakane 1926. hozzászólására)

1948. Beppi2017-02-23 10:43
Kicsit zavaros soraidból a teljes bizalmatlanság derül ki .
Gondolom ilyen "alapos " vizsgálódás után már természetesen be sem engedted oltatni magad,de ha mégis akkor mikor tettél feljelentést ????
A tárgyalásokon még az ügyész sem tudott olyan tanút találni akinek romlott, károsodott volna a vakcinától az egészsége !
Természetesen nem vagyunk egyformák ,nincs mindenkire egyforma hatással szinte semmi, nem csak a gyógyszerekkel van ez így .
Ki kéne vizsgálnia az egészségügyi főmuftiknak a vakcina hatásosságát , de valamiért nem merik !(???)
A magam részéről aláírtam sz erre a célra létrehozott petíciót :
[link]
(válasz Ildi1970 1923. hozzászólására)

1947. Oguz2017-02-22 11:08
Úgylátom csalánra pisált 😂
(válasz Kesia 1946. hozzászólására)

1946. Kesia2017-02-21 19:28
Próbáltam törölni, de nem lehet. Amikor észrevettem, korrigáltam és elnézést kértem. De úgy látom, hogy ez sem elegendő, mert le kellett írnia Kedves Oguz, hogy "lehetne kicsit körültekintőbb". Ön soha nem téved? Ön soha nem hibázik? Hibáztam amikor Önnek címeztem a válaszom, ezért elnézést kértem, miért kell túlragozni?
(válasz Oguz 1945. hozzászólására)

1945. Oguz2017-02-21 15:34
Nem lehetne törölni? Nagy igyekezetében nem lehetne kicsit körültekintőbb is.
(válasz Kesia 1937. hozzászólására)

1944. Ildi19702017-02-20 22:27
horakane...
leírta okosságait-dicshimnuszát,majd eltűnt.
Regisztrált,ez az egy hozzászólása volt.
Kérdezem:akkor ki a fizetett ember?

jó lenne egy korrekt labor-CT-UH leletekkel alátámasztott javulást/gyógyulást látni