Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Valaki próbálta már Dr Horváth István orvosbiológus oltóanyagát az érelmeszedés ellen?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

1958. kristo_f2017-03-15 16:40
Néha tegyél azért ide legalább egy pontot :)
(válasz franka61 1954. hozzászólására)

1957. kristo_f2017-03-15 16:39
Még mindig, sehol egy elötte-utána vizsgálati eredmény?
Gyengén muzsikálnak a prof. emberei!

1956. Kesia2017-03-02 19:56
Kedves Franka! Köszönöm, hogy adtál magadról életjelet, aggódtunk érted. Örülök, hogy a lehetőségekhez képest úgy ahogy jól vagy. Vigyázz magadra, szeretettel.

1955. kristo_f2017-02-28 14:06
Magamban hiányoltalak! Gondoltam is , hogy csak nem...
Jó egészséget!

1954. franka612017-02-24 20:17
Itt vagyok Kesia és örülök, hogy rendben vagy. Nekem legjobban az osztrák ember tetszett aki csak úgy pörén beadta magának a vakcinákat. Akkor elgondolkodtam, szinte mindent lehet. De én éppen a kórházból jöttem ma haza, tegnap még bent feküdtem egy gyenge stroke miatt. 2 hete volt egy agyi és nyaki CT-m ez különösebb okot nem adott erre. Most 5 értágító infúziót kapok, ma volt szív ultragang, jőve héten keresik hol a hiba. Egy biztos nekem a Sarlatán két adag vakcina csomagja csak ártott. Egyszerűen azért nem írok, mert elég sok felvilágosítás írtam ez ügyben. Mindig igazat írtam. Áprilisban ha sikerül megint megyek Mátraderecskére Mofettázni. Ott szoktam találkozni sorstársakkal és falábú Horváth vitézekkel.

1953. Kesia2017-02-23 19:33
Kedves Beppi!

A tárgyaláson voltak többen is itt a fórumról, hozzászólók közül akik orvosi leletekkel ( természetesen az oltás beadása előtti leletek, oltás közbeni és oltás utáni leletek, felvételek....) támasztották alá azt, hogy az oltás káros IS lehet, súlyos szövődményeket okozhat. Biztosan emlékeztek még Franka-ra aki szintén ott volt, vállalta, hogy nála igen károsnak bizonyult az oltóanyag, sok-sok orvosi leletekkel. Bizonyítékként benyújtotta a prof ESETLEGES felelőtlenségét bizonyító hangfelvételeket, leveleket.....Nem tudom mi lehet Frankával, egy jó ideje nem hallok róla semmit. :-(((
(válasz Beppi 1948. hozzászólására)

1952. Ildi19702017-02-23 17:40
[link]

hasonló

1951. Ildi19702017-02-23 12:26
Valamit félreolvastál,nem tettem feljelentést,mert érdeklődtem-és bevallom,gyáva vagyok-nem mertem beadatni.
Olyan gyógyszer... vakcina stb nincs,ami mellékhatás mentes és mindenkinek egyformán 100%-os javulást/gyógyulást hoz-ezt ígérték.
Két rokonom halt meg infarktusban ill. agyvérzésben,ők megkapták.
engem megműtöttek,jól vagyok.Az érsebészeten többen emlegették a feltalálót és termékét,aki oda került,egyértelmű,hogy nem siker történet.
Semmi utólagos labor ellenőrzés nincs nála,nincs statisztika...és nem a NAV miatt mondom.
Tényleg jó lenne egy korrekt előtte vizsgálatok,utána néhány hónappal kontrolleredményt látni.A CT és az UH lenne az igazi

Igen,bizalmatlan vagyok.
Írtad,ki kellene vizsgálni a hatásosságát,de nem merik-vagy engedi?Támogatom,vizsgálják ki!!
(válasz Beppi 1948. hozzászólására)

1950. Beppi2017-02-23 11:33
Érdemes elolvasni , a tárgyalásról szól
[link]

1949. Beppi2017-02-23 10:48
Nagyon érdekel hogy sikerül-e a kompetens vizsgálódókkal is a hatásosságát bebizonyítani ,a gyógyult emberek mellé !
[link]
(válasz horakane 1926. hozzászólására)

1948. Beppi2017-02-23 10:43
Kicsit zavaros soraidból a teljes bizalmatlanság derül ki .
Gondolom ilyen "alapos " vizsgálódás után már természetesen be sem engedted oltatni magad,de ha mégis akkor mikor tettél feljelentést ????
A tárgyalásokon még az ügyész sem tudott olyan tanút találni akinek romlott, károsodott volna a vakcinától az egészsége !
Természetesen nem vagyunk egyformák ,nincs mindenkire egyforma hatással szinte semmi, nem csak a gyógyszerekkel van ez így .
Ki kéne vizsgálnia az egészségügyi főmuftiknak a vakcina hatásosságát , de valamiért nem merik !(???)
A magam részéről aláírtam sz erre a célra létrehozott petíciót :
[link]
(válasz Ildi1970 1923. hozzászólására)

1947. Oguz2017-02-22 11:08
Úgylátom csalánra pisált 😂
(válasz Kesia 1946. hozzászólására)

1946. Kesia2017-02-21 19:28
Próbáltam törölni, de nem lehet. Amikor észrevettem, korrigáltam és elnézést kértem. De úgy látom, hogy ez sem elegendő, mert le kellett írnia Kedves Oguz, hogy "lehetne kicsit körültekintőbb". Ön soha nem téved? Ön soha nem hibázik? Hibáztam amikor Önnek címeztem a válaszom, ezért elnézést kértem, miért kell túlragozni?
(válasz Oguz 1945. hozzászólására)

1945. Oguz2017-02-21 15:34
Nem lehetne törölni? Nagy igyekezetében nem lehetne kicsit körültekintőbb is.
(válasz Kesia 1937. hozzászólására)

1944. Ildi19702017-02-20 22:27
horakane...
leírta okosságait-dicshimnuszát,majd eltűnt.
Regisztrált,ez az egy hozzászólása volt.
Kérdezem:akkor ki a fizetett ember?

jó lenne egy korrekt labor-CT-UH leletekkel alátámasztott javulást/gyógyulást látni

1943. Ildi19702017-02-20 07:06
Én se vagyok gyógynövény párti,de kiegészítő kezelésnek jó.
Évszázados-évezredes tapasztalat van mögötte,eredményesen,nem egy tizenéve kotyvasztott "izé"
Persze,a sztentre nem jó,amikor nem voltak gyógyszerek,nem sok esély volt az infarktus túlélésére

Vigyázni kell a gyógynövényekkel,én szerettem volna a medvehagymát és a fokhagyma tinktúrát kipróbálni,vérhigitóval nem ajánlott
(válasz Brizzy 1942. hozzászólására)

1942. Brizzy2017-02-20 00:09
Akik a gyogyfuvekben hisznek,hat asz ijeszto! Kozvetlenul a szivrohamomn utan stent-t raktak be a szivembe,es adtak egy halom gyogyszert,ami segitett,hogy a szervezetem elfogadja a stent-t es nehogy kivesse.Kivesse= a halallal.Na jottek a fuves (keretlen) "tanacsadok"(szakertok),tancsoltak dobjak el minden gyogyszert es csak igyam a teaikat.Ha szot fogadtam volna,ma mar nem irnam ezeket a szavakat.:)
(válasz kristo_f 1941. hozzászólására)

1941. kristo_f2017-02-19 22:13
A rohatt gyógyszermaffia, a nyugdijintézet és fizetett ügynökei közös erővel elkaszálták szegény professzor urat, pedig ő csak jót akart a szegény ezerszer meggyötört, ezer sebböl vérző magyar hazának.
Tiltakozásul ne vegyünk magunkhoz semmiféle gyógyszert!
(válasz Panna.33 1939. hozzászólására)

1940. globus2017-02-19 08:11
Nem orvos... az a cod teás ál-rákdoktor is megbukott. Pár éve fogorvosként randalírozott valaki, szintén laikusként.
(válasz Panna.33 1939. hozzászólására)

1939. Panna.332017-02-18 22:22
[link]

1938. Kesia2017-02-18 20:14
Kedves HORAKANE! ( Bocsánat Oguz, hogy előbb a te nevedet írtam)

Felháborító és undorító az amit írsz. " Gondolom, hogy kristo_f, Kesia, Ildi1970, Brizzy, Ildi1970 valamelyik gyógyszergyártó cég emberei, akiket azért fizetnek, hogy lebeszéljék az embereket a gyógyulás lehetőségéről. Esetleg a nyugdíjbiztosító megbízásából írogatnak? "
Belenéztél már a tükörbe és nem ijedtél meg??? Továbbra is állítom, senkinek semmilyen embere nem vagyok, nem fizet nekem senki. Egyszerű hétköznapi ember vagyok, immár 35 éve cukorbeteg, egy szerető családdal körülvéve, ( és nem utolsó sorban régen hajdanán volt eü dolgozó) . Mind a családom, akár a 8 éves gyermekem is, kollégáiam és a háziorvosom és a cukorbetegségemet kezelő orvosom is tudja tanúsítani, hogy majdnem belehaltam az oltásba!!! Talán ha te is átélted volna mindazt amit én, akkor kicsit szerényebben, füledet, farkadat behúzva szólítanál meg a levelezésedben amit nekem címzel. Szégyelld magad mélységesen!!!

1937. Kesia2017-02-18 20:10
Kedves Oguz!

Felháborító és undorító az amit írsz. " Gondolom, hogy kristo_f, Kesia, Ildi1970, Brizzy, Ildi1970 valamelyik gyógyszergyártó cég emberei, akiket azért fizetnek, hogy lebeszéljék az embereket a gyógyulás lehetőségéről. Esetleg a nyugdíjbiztosító megbízásából írogatnak? "
Belenéztél már a tükörbe és nem ijedtél meg??? Továbbra is állítom, senkinek semmilyen embere nem vagyok, nem fizet nekem senki. Egyszerű hétköznapi ember vagyok, immár 35 éve cukorbeteg, egy szerető családdal körülvéve, ( és nem utolsó sorban régen hajdanán volt eü dolgozó) . Mind a családom, akár a 8 éves gyermekem is, kollégáiam és a háziorvosom és a cukorbetegségemet kezelő orvosom is tudja tanúsítani, hogy majdnem belehaltam az oltásba!!! Talán ha te is átélted volna mindazt amit én, akkor kicsit szerényebben, füledet, farkadat behúzva szólítanál meg a levelezésedben amit nekem címzel. Szégyelld magad mélységesen!!!

1936. Brizzy2017-02-18 01:30
Lehet,hogy igen,mert most provokaltam,kuldtem neki egy huvelykujj lefele mutato jelet,lehet erre reagal:D
(válasz Ildi1970 1930. hozzászólására)

1935. Oguz2017-02-17 16:12
Készül hozzám ebédre! :-)

1934. Brizzy2017-02-16 13:31
Hat ez mar faj! :)
(válasz kristo_f 1933. hozzászólására)

1933. kristo_f2017-02-16 10:27
A gyógyszrmaffia nem ismer se embert se Istent
Szegény rákgyógyitó professzor urat is perbe fogták, pedig milyen jó és áldozatos kutatómunkát végzett a gyógyitás terén
[link]

[link]

[link]

Közben meg a milliárdosok is meghalnak daganatos betegségben
(válasz Brizzy 1932. hozzászólására)

1932. Brizzy2017-02-16 05:21
Ez jo,hehehe ! :DDDDDD
(válasz kristo_f 1931. hozzászólására)

1931. kristo_f2017-02-15 17:16
Ugyanmár! Biztos a bizonyító leleteket és a vakcina nyugtáját keresi. A nyugta olyan kis papír, könnyen elkallódik :)

1930. Ildi19702017-02-15 12:36
Szerintem nem kapsz választ,regisztrált,írt,eltűnt.
(válasz kristo_f 1929. hozzászólására)

1929. kristo_f2017-02-15 11:02
Hm!
Én v.nyomáscsökkentőt szedek "eredményesen"
Ennek ellenére jópárszor felugrik a vérnyomásom, külső hatás nélkül, de van hogy a fizikai munka ellenére sem megy feljebb
Akkormost jó a gyógyszer vagy nem?

A vérnyomás nem mindig érelmeszesedés miatt alakul ki

Most hogy igy megneveztél, bevallom hogy a gyógyszermaffia fizetett ügynöke vagyok, jól is élek abbol a pénzböl amit havonta utal + ha kommentet irok ilyen sarlatánság ellen

Ennyire zizi vagy hogy ilyenket feltételezel?
A gyógyszergyárak képviselőkön, bonyolult módon "pénzelik" az orvosokat hogy milyen gyógyszert irjanak fel, milyen műszereket rendeljenek stb. de nem így mint ahogy te gondolod

Nem a pénzröl van szó, mert én is eljutottam a "segitő" közvetítőig, de aztán leálltam, olvasva a vegyes kommenteket
Vettem részt gyógyszer tesztelésben, felügyelt körülmények + vakteszt, között
Ez a vakcina nem az a kategória.

Ismétlem a régi feltételt.
Képalkotó vizsgálat elötte, utána, ez a bizonyiték, nem a közérzet

Hidd el semmi akadálya nem lenne bárhol elkezdeni a gyártást, csak le kellene folytatni a kötelező vizsgálatokat néhány 100millióért ami aprópénz egy gy.gyártónak
Kapva kapna minden gyógyszergyártó rajta
Igy viszont jövedelmezőbb a doktornak