Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Valaki próbálta már Dr Horváth István orvosbiológus oltóanyagát az érelmeszedés ellen?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

1944. Ildi19702017-02-20 22:27
horakane...
leírta okosságait-dicshimnuszát,majd eltűnt.
Regisztrált,ez az egy hozzászólása volt.
Kérdezem:akkor ki a fizetett ember?

jó lenne egy korrekt labor-CT-UH leletekkel alátámasztott javulást/gyógyulást látni

1943. Ildi19702017-02-20 07:06
Én se vagyok gyógynövény párti,de kiegészítő kezelésnek jó.
Évszázados-évezredes tapasztalat van mögötte,eredményesen,nem egy tizenéve kotyvasztott "izé"
Persze,a sztentre nem jó,amikor nem voltak gyógyszerek,nem sok esély volt az infarktus túlélésére

Vigyázni kell a gyógynövényekkel,én szerettem volna a medvehagymát és a fokhagyma tinktúrát kipróbálni,vérhigitóval nem ajánlott
(válasz Brizzy 1942. hozzászólására)

1942. Brizzy2017-02-20 00:09
Akik a gyogyfuvekben hisznek,hat asz ijeszto! Kozvetlenul a szivrohamomn utan stent-t raktak be a szivembe,es adtak egy halom gyogyszert,ami segitett,hogy a szervezetem elfogadja a stent-t es nehogy kivesse.Kivesse= a halallal.Na jottek a fuves (keretlen) "tanacsadok"(szakertok),tancsoltak dobjak el minden gyogyszert es csak igyam a teaikat.Ha szot fogadtam volna,ma mar nem irnam ezeket a szavakat.:)
(válasz kristo_f 1941. hozzászólására)

1941. kristo_f2017-02-19 22:13
A rohatt gyógyszermaffia, a nyugdijintézet és fizetett ügynökei közös erővel elkaszálták szegény professzor urat, pedig ő csak jót akart a szegény ezerszer meggyötört, ezer sebböl vérző magyar hazának.
Tiltakozásul ne vegyünk magunkhoz semmiféle gyógyszert!
(válasz Panna.33 1939. hozzászólására)

1940. globus2017-02-19 08:11
Nem orvos... az a cod teás ál-rákdoktor is megbukott. Pár éve fogorvosként randalírozott valaki, szintén laikusként.
(válasz Panna.33 1939. hozzászólására)

1939. Panna.332017-02-18 22:22
[link]

1938. Kesia2017-02-18 20:14
Kedves HORAKANE! ( Bocsánat Oguz, hogy előbb a te nevedet írtam)

Felháborító és undorító az amit írsz. " Gondolom, hogy kristo_f, Kesia, Ildi1970, Brizzy, Ildi1970 valamelyik gyógyszergyártó cég emberei, akiket azért fizetnek, hogy lebeszéljék az embereket a gyógyulás lehetőségéről. Esetleg a nyugdíjbiztosító megbízásából írogatnak? "
Belenéztél már a tükörbe és nem ijedtél meg??? Továbbra is állítom, senkinek semmilyen embere nem vagyok, nem fizet nekem senki. Egyszerű hétköznapi ember vagyok, immár 35 éve cukorbeteg, egy szerető családdal körülvéve, ( és nem utolsó sorban régen hajdanán volt eü dolgozó) . Mind a családom, akár a 8 éves gyermekem is, kollégáiam és a háziorvosom és a cukorbetegségemet kezelő orvosom is tudja tanúsítani, hogy majdnem belehaltam az oltásba!!! Talán ha te is átélted volna mindazt amit én, akkor kicsit szerényebben, füledet, farkadat behúzva szólítanál meg a levelezésedben amit nekem címzel. Szégyelld magad mélységesen!!!
(válasz horakane 1926. hozzászólására)

1937. Kesia2017-02-18 20:10
Kedves Oguz!

Felháborító és undorító az amit írsz. " Gondolom, hogy kristo_f, Kesia, Ildi1970, Brizzy, Ildi1970 valamelyik gyógyszergyártó cég emberei, akiket azért fizetnek, hogy lebeszéljék az embereket a gyógyulás lehetőségéről. Esetleg a nyugdíjbiztosító megbízásából írogatnak? "
Belenéztél már a tükörbe és nem ijedtél meg??? Továbbra is állítom, senkinek semmilyen embere nem vagyok, nem fizet nekem senki. Egyszerű hétköznapi ember vagyok, immár 35 éve cukorbeteg, egy szerető családdal körülvéve, ( és nem utolsó sorban régen hajdanán volt eü dolgozó) . Mind a családom, akár a 8 éves gyermekem is, kollégáiam és a háziorvosom és a cukorbetegségemet kezelő orvosom is tudja tanúsítani, hogy majdnem belehaltam az oltásba!!! Talán ha te is átélted volna mindazt amit én, akkor kicsit szerényebben, füledet, farkadat behúzva szólítanál meg a levelezésedben amit nekem címzel. Szégyelld magad mélységesen!!!

1936. Brizzy2017-02-18 01:30
Lehet,hogy igen,mert most provokaltam,kuldtem neki egy huvelykujj lefele mutato jelet,lehet erre reagal:D
(válasz Ildi1970 1930. hozzászólására)

1935. Oguz2017-02-17 16:12
Készül hozzám ebédre! :-)

1934. Brizzy2017-02-16 13:31
Hat ez mar faj! :)
(válasz kristo_f 1933. hozzászólására)

1933. kristo_f2017-02-16 10:27
A gyógyszrmaffia nem ismer se embert se Istent
Szegény rákgyógyitó professzor urat is perbe fogták, pedig milyen jó és áldozatos kutatómunkát végzett a gyógyitás terén
[link]

[link]

[link]

Közben meg a milliárdosok is meghalnak daganatos betegségben
(válasz Brizzy 1932. hozzászólására)

1932. Brizzy2017-02-16 05:21
Ez jo,hehehe ! :DDDDDD
(válasz kristo_f 1931. hozzászólására)

1931. kristo_f2017-02-15 17:16
Ugyanmár! Biztos a bizonyító leleteket és a vakcina nyugtáját keresi. A nyugta olyan kis papír, könnyen elkallódik :)

1930. Ildi19702017-02-15 12:36
Szerintem nem kapsz választ,regisztrált,írt,eltűnt.
(válasz kristo_f 1929. hozzászólására)

1929. kristo_f2017-02-15 11:02
Hm!
Én v.nyomáscsökkentőt szedek "eredményesen"
Ennek ellenére jópárszor felugrik a vérnyomásom, külső hatás nélkül, de van hogy a fizikai munka ellenére sem megy feljebb
Akkormost jó a gyógyszer vagy nem?

A vérnyomás nem mindig érelmeszesedés miatt alakul ki

Most hogy igy megneveztél, bevallom hogy a gyógyszermaffia fizetett ügynöke vagyok, jól is élek abbol a pénzböl amit havonta utal + ha kommentet irok ilyen sarlatánság ellen

Ennyire zizi vagy hogy ilyenket feltételezel?
A gyógyszergyárak képviselőkön, bonyolult módon "pénzelik" az orvosokat hogy milyen gyógyszert irjanak fel, milyen műszereket rendeljenek stb. de nem így mint ahogy te gondolod

Nem a pénzröl van szó, mert én is eljutottam a "segitő" közvetítőig, de aztán leálltam, olvasva a vegyes kommenteket
Vettem részt gyógyszer tesztelésben, felügyelt körülmények + vakteszt, között
Ez a vakcina nem az a kategória.

Ismétlem a régi feltételt.
Képalkotó vizsgálat elötte, utána, ez a bizonyiték, nem a közérzet

Hidd el semmi akadálya nem lenne bárhol elkezdeni a gyártást, csak le kellene folytatni a kötelező vizsgálatokat néhány 100millióért ami aprópénz egy gy.gyártónak
Kapva kapna minden gyógyszergyártó rajta
Igy viszont jövedelmezőbb a doktornak

1928. Oguz2017-02-14 22:17
Szívesen meghívom az egész családot egy vasárnapi ebédre,ahol kicserélhetnénk a szerzett tapasztalatokat. Meghivásom komoly.

1927. Ildi19702017-02-13 18:27
Gondolom, hogy kristo_f, Kesia, Ildi1970, Brizzy, Ildi1970 valamelyik gyógyszergyártó cég emberei, akiket azért fizetnek, hogy lebeszéljék az embereket a gyógyulás lehetőségéről. Esetleg a nyugdíjbiztosító megbízásából írogatnak?

Ennyien lennénk beépített emberek?
Fordítsunk:mindannyian azok vagyunk,honnan tudjuk,hogy ti nem azok vagytok?Egy fecni nincs a kezedben hogy megkaptad (gyanús) egy előtte utána hivatalos leleted nincs.

Nekem sincs papírom (senkinek sincs) nem gyanús?
Erre szokták mondani--messziről jött ember.
Nem garanciát kérek,de egy elismervényt (nem számlát,érdekli a számla a fenét,ha használ)megérdemelnének a kedves betegek.

Nyugdíjfolyósító.tökéletes példa.De lehet,a feltaláló úrral vannak szerződésben,
neki jut,a nyugdíjfolyósítónak marad.A családunkban mindketten 55 éves koruk körül haltak meg.Persze,előtte megtömték a feltaláló úr zsebét is

1926. horakane2017-02-10 09:40
Kedves Oguz!

Én 2,5 éve vettem fel az oltásokat. (A párom is.)
Magas volt a vérnyomásom, egyre erősebb gyógyszereket kaptam. Nem azonnal vettem észre javulást, de mára már 105-120 körül ingadozik a vérnyomásom. Még nem mertem teljesen elhagyni a vérnyomáscsökkentőt, de a napi 2 helyett felet szedek a gyengébb hatásúból. Mi ez, ha nem javulás? Más panaszom nem volt, a páromnak sem, de akár lehetett volna két és fél év óta. Családunkban sajnos gyakoriak a korai érbetegségek következtében bekövetkező halálesetek. Már egyik gyermekem is felvette, de a másik 2 is tervezi. A nagyapjuk 42 évesen halt meg, 2 nagynénjük 43 és 52 évesen. Az édesapjuk 46 évesen kapott agyvérzést (ő még él, de állandó orvosi ellenőrzés mellett, rengeteg gyógyszerrel és alacsony szintű életminőséggel). Gondolom, hogy kristo_f, Kesia, Ildi1970, Brizzy, Ildi1970 valamelyik gyógyszergyártó cég emberei, akiket azért fizetnek, hogy lebeszéljék az embereket a gyógyulás lehetőségéről. Esetleg a nyugdíjbiztosító megbízásából írogatnak?
Kedves Oguz!
...szóval még élek és virulok és ahogy mások, én is dobtam már ki ennyi pénzt kevésbé fontos dolgokra is.
A professzor találmányát jobb lenne, ha Magyarországon szabadalmaznák és gyártanák, mert így a magyar embereknek elérhetőbb, megfizethetőbb lenne. Ezt ő is így gondolja. Azonban megérteném őt, ha ennyi meghurcoltatás után elfogadja valamelyik külföldi cég ajánlatát a szer bevezetésére, mert nagyot veszítene az emberiség, ha veszni hagynák ezt a nagyszerű találmányt.

1925. Oguz2017-02-04 16:24
Mint említettem hétfőn elkezdtem beadatni a szérumot! Kértem hogy láthassak mindent. Nem zárkóztak el. Előttem törték fel az ampullát. A dobozát is megnézhettem. Nincs semmi műanyag dugó.Szép a csomagolás. A doboz büszkén hirdeti hogy aranyérmes termék.Vissza fizetési garancia viszont nincs. Sőt garancia sem, hogy használ. Minden eszköz egyszer használatos. Viszont ami szembetűnik, hogy semmi sem utal arra hogy itt eü-s emberek dolgoznak. Akit eddig ott láttam 2 fő személyzet az mindkettő civilbe volt. Egy hét után javulást még nem tapasztaltam. de optimistán várom a következő heteket! :-) Úgy vagyok vele, hogy ennyi pénz elment a szilveszteri Egri 3 napos kiruccanásra is! Most egy alkalmat nem ruccanok. Ülök a seggemen. :-) Folyt köv 1 hét múlva.
(válasz Ildi1970 1923. hozzászólására)

1924. Ildi19702017-01-23 18:27
Nagyon drukkolok neked! (komolyan)
Kérlek,rakd el a mostani CT UH vagy egyéb leletedet,és fél év múlva ellenőriztesd (a feltalálóra ne várj,ő nem fogja szorgalmazni)
Nagyon remélem,hogy egy adatokkal igazolt javulásról tudsz beszámolni
(válasz Oguz 1922. hozzászólására)

1923. Ildi19702017-01-23 17:47
Még egy "hihetetlen" hozzászólás:Esküszöm,nem lebeszéllek,csak mérlegelj!

1291. opponens 2015-06-09 21:16
Egy abszolut semleges megállapítás a vakcináról :

Az 50 eFt-os dobozkában 9 db müanyagdugóval(!)
lezárt fiola lapul . Minőségellenőrzés , gyártói
embléma , gyártási idő , szavatosság , hatóanyag,
estleges mellékhatásra felhívás , stb NINCS !

Kérdésemre a feltaláló (nem az ő találmánya ) a felhasználhatósági időt illetően 3 különböző időpontban 4 féle választ adott ( azonnal , 2 héten belül , 2 hónapon belül , amíg be nem szárad a fiolába :))

Észrevételeztem , hogy ebben a fiolában akármi is lehet ( ügyeskedő emberek mindig is lesznek) , még ha valóban zseniális a vakcina , így nem lehet jótállni a minőségért . Ebben igazat adott , sajnos nem tudja megoldani a zárt üvegampullás kivitelt . Hoppá !

A hatást illetően is találékony volt , ha nem lesz megfelelő a hatás , akkor ennek oka az én immunrendszerem :))

Speciel nekem , az 5. szuri után fura érzések
(zsibbadás bal oldalon , szívtájéki nyilallások , rossz közérzet stb . ) jelentkeztek , így a kúrának búcsút intettem ...

Úgy néz ki , hogy a tanulópénzen kívül egyéb bajom nem esett , így szerencsésnek is mondhatom magam . :))
(válasz Beppi 1919. hozzászólására)

1922. Oguz2017-01-23 13:24
Én magam is készülök egy kúrára. Elég sokat olvastam pro és kontra. Ha csak abba gondolok bele hogy a kemo 98% ba hatástalan és ennek ellenére engedélyezett, akkor ha itt 50% a rizikófaktor és nem halálos a terápia, akkor mitől kell félnem? Nem árt de elképzelhető hogy még olyan stádiumba vagyok ahol segíthet. Volt egy trombózisom 1 éve és magas a vérnyomásom. Eddig kifizettem 300 ezret gyógyszerre és igazából a beállt vérnyomáson kívül csak romlott az állapotom. Én nem szeretnék sok gyógyszert szedni. Mert hiszem hogy van más lehetőség is. Inkább az aggaszt hogy a tavalyi fórumozók 50 ezer forintról írnak, viszont az én terápiám már 120 ezerbe kerül. Van elérhetőségem. Elég kacifántosan jutottam a címhez. Bevallom soknak találom. De hétfőn megjelenek a vérvételen.

1921. kristo_f2017-01-23 12:54
És ha már Simvastatin, mint koleszterin csökkentő, hallgasd meg Papp prof előadását.
[link]

Ezt emlitettem az előző kommentemben

1920. kristo_f2017-01-23 12:49
Ha rendesen visszaolvasol, nem egy helyen le van irva a doktor elérhetősége, ami állitólag ma is működik
Javallom franka61 kommentjeit is,
[link]
ő ott volt a tárgyaláson tanuvallomást is adott be, amit nem vettek figyelembe
Tudniillik, nem azt vizsgálták hogy hatásos vagy nem, hanem csak annyit hogy OGYI engedély nélkül hozta forgalomba

A gyógyszermaffia fizette ügynökei szöveget meg jobb ha hagyod, marhaság.
Én eljutottam a "közvetítőhöz" régebben, mert nekem is szükségem lett volna rá
Aztán "elittam" a 150ezer forintot amennyibe került volna

1919. Beppi2017-01-23 11:07
Pusztán azért tévedtem ide mert az első koszorúér szűkület műtétem óta , 11 évnyi szorgalmas simvastatin szedés után egyre meszesebbé váltak az ereim, egyre többször jelentkezik a fájdalmas érszűkület egyre több stent kerül beültetésre.Úgy gondolom és látom ez a találmány, az immunizációs terápia oldja meg a javulást ,de sajnos nem találom a hozzáférésüket, azt hittem itt rálelek de egy csomó valószínűtlen hsz-t találtam

1918. Beppi2017-01-23 10:50
Rendkivül sajnálom azt az embert akinél nem múködik ez a már nagyszámú embercsoporton segítő treápia , mint ahogy ezen a 2015-ös videón is látható:
Szerencsések, akik még megkaphatták:
[link]
Az itt jelenlévő állítólagos becsapottak egyike ,de más sem tett büntető feljelentést ,és az ominózus a Prof. elleni perben sem születtet olyan itélet a,i arra utalna ,hogy bárkit is becsaptak volna !
Gondolom ha találtak volna egyet is a vádlói akinek kárt okozott ,ne adj Isten a halálát,a vizsgálói ezt biztos felhasználták volna ellene. Biztos el is ítélték volna ,de ilyen nem volt pzstán pénzbírságpt kapott !
Nincs szándékomban senkit sem megbántani de amiket Önök itt közzétesznek az agyógyszerfogyasztásban anyagilag érdekeltek vehemens támadására enged következtetni, mert ha lenne alapja akkor konkrát adatokkal rohannának érvényt szerezni "igazuknak" :
1917. kristo_f
1916. Kesia
1915. Ildi1970
1914. Brizzy
1910. Ildi1970

1917. kristo_f2017-01-22 15:26
Nem látom kik azok a szerencsések akiknél komoly javulást hozott a vakcina
Egy állatorvos szerepel a foilmben. A doktor emiti hogy 25,000 "ismerősének" adott vakcinát
Mint ebböl a topikbol ismerjük, a vakcina hatásosságát vagy károsságát nem követte a doktor, nincs róla statisztikája.
Emliti hogy 1000milliárd USD kellene az emberkisérletekre hazánkban, miközben a Fidzsi Köztársaságban 2,5millirád€ a projekt összege 6 évre
Ha neki van statisztikája, akkor miért nem bocsájtja a kutatás finanszirozójának
Persze ha lenne, nyilván átadja azt is, nem lényeges kérdés.

A lényeg,
nincs statisztikája a hatás/mellékhatásrol, különösen nincs CT/MRI/érfestéssel ellenőrizve elötte utána

Most néztem egy Papp Lajos szivsebészzel készült interjút
6ezer betegen tesztelték az antikoleszterin gyógyszert
2ezer kapott, 4ezer nem ilyen gyógyszert és katéteres kamerával nézték meg a plakkok alakulását a szív ereiben
Tehát ez a teszt, nem a szóbeszéd

Szivesen veszem, ha ideteszel egy elötte/utána laboreredményt
(válasz Beppi 1909. hozzászólására)

1916. Kesia2017-01-21 21:43
Kedves Beppi!

Én már jó párszor leírtam már a konkrét tapasztalataimat, bizonyítékaimat akárcsak mások. Kérlek tisztelj meg minket azzal, hogy visszakeresed őket és utána írd azt, amit.
(válasz Beppi 1911. hozzászólására)

1915. Ildi19702017-01-21 11:40
Elég konkrét?-idei történet.
Visszaolvasva volt még néhány,UH CT és egyéb eredményekkel alátámasztva.

1902. moncsi4000 2017-01-01 16:07
Nyaki érszűkületet mutattak ki,CT és ultrahang vizsgálattal.Amikor panaszokat okozott,50% volt.
Kapkod ilyenkor az ember,szerencsétlenségemre találtam egy embert (beépített??) aki megadta az elérhetőséget,és egy linket.Megnéztem,főleg a gyors.minden területre tökéletes értisztítás gondolata fogott meg.
Megkaptam,azt hihettem,én vagyok a legszerencsésebb-kontroll CT,persze saját kezdeményezésre,a szokásos kórházi ellenőrzéskor.70%-műtét.Ennyit ér-tanulópénznek drága volt,de élek.

Plusz:műtétre várva,említettem az orvosnak,hogy nem gyógyul a kis lábujjamon a seb,azt hittem,a cipő dörzsölte ki,pedig nem vagyok cukros.
Ultrahang-szűkület.Időben elkapva sztenttel rendezték a keringést,így a lábujjam is megmaradt.

Olyan meggyőző a beetető szöveg,hogy nem is gondoltam bele,hogy egy ellenőrizetlen,nem tesztelt szert adattam be,aminek a hatása szájhagyomány útján terjed.

Visszaolvastam:nekem CT ultrahang előtte utána leleteim vannak.A lábamon is érszűkület volt,amiről nem is kellett volna tudnom,hiszen a csodaszer mindent elmulaszt.Nem egy embernek az életét is
(válasz Beppi 1911. hozzászólására)