Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülés utáni hullott-e a hajatok?Van-e valami segítség? fórum

Szülés utáni hullott-e a hajatok?Van-e valami segítség? (beszélgetős fórum)


2010. okt. 19. 07:47
Sziasztok!Pláne szoptatás után hullott a hajam.De megállt.Lehet fogproblémától is.
2009. nov. 28. 08:12

Sziasztok!

Az egyszerű vitaminkészítmények is megteszik általában :)

24. 72f62a66ed (válaszként erre: 22. - Magdi8)
2009. febr. 3. 13:40
Köszi szépen. Ma délután veszek is :))
2009. febr. 2. 21:06
Nekem kb. szülés után 3 hónappal kezdett el hullani én csalán hajszeszt teszek rá hajmosás után! Kicsit mintha jobb lenne!
22. Magdi8 (válaszként erre: 21. - 72f62a66ed)
2009. febr. 2. 19:48
Esetleg próbálj meg Revalid kapszulát szedni, nekem annak idején bevált. DM-ben, gyógyszertárakban, Rossmannban lehet kapni.
2009. febr. 2. 18:19

Sziasztok!


Három és fél éve szültem első gyermekemet, és azóta hullik a hajam. Nem azt mondom, hogy csomókban szedem ki, de azért elég jól hullik. Sajnos a második szülésem után sem lett jobb a "helyzet". Tud valaki valamit ajánlani, hogy mit lehetne szedni hajhullás ellen? Hajvágás kizárva!!!

20. Jutka77 (válaszként erre: 18. - 3cf80f2b78)
2008. dec. 9. 08:00
Dettó! Nekem is a hajvágás vált be.
2008. okt. 28. 14:26
Nekem nem a szülés után kezdett el közvetlenül hullani a hajam, hanem pár hétre rá. Ez a szoptatás miatt és a hormonváltozás miatt van.
2008. szept. 24. 07:11
Nagyon hullott,levágattam,azóta nem csinálja:))
2008. szept. 23. 15:19
Az nem kifejezés, csomóba. Rettenetesen kétségbe is estem. De idővel mérséklődött, és ettem Revalidot 3 adaggal.
2008. szept. 23. 14:10
igen,nagyon hullott.és ezért lekellett vágatni.
2008. szept. 11. 09:11
Hullott sokáig, és nem is nőtt vissza mind, maradt kétoldalt ritkás folt a homlokom felett. Nagyon idegesít. Hátul nem hullott, csak felül.
2008. aug. 14. 10:10
Nekem is hullott kellett egy-pár hónap mire azt mondhattam hogy már csak természetes hajhullásom van.
2008. júl. 28. 19:12
Nekem is hulott a hajam, de mivel csak az hulott ki, amivel bedúsult akkor, amikor terhes lettem, hát nem sajnáltam. Lehet, hogy azt a részt, amikor bedúsul, sokan nem veszik észre, de amikor kihullik, akkor megijednek?
2008. febr. 1. 19:54

Sziasztok,

a terhesség alatt megemelkedik a szervezetben lévő ösztrogén szint,ezért elméletileg nem hullhat a haj.Viszont a szülés után az ösztrogén beáll a normális mennyiségre,és ezáltal,ami nem hullot ki a terhesség alatt,az ki fog potyogni később.Ez teljesen természetes folyamat,sajnos én is átéltem és tudom,hogy nagyon rémísztő.De pár hónap alatt el kell hogy múljon.

11. josey
2008. jan. 24. 10:36

Sziasztok,

nekem szülés után 3hóval indult el a hullás,és most(7hónap) is tart:(((

Nem teszek semmit ellene:(Reménykedem.

10. Kókusz (válaszként erre: 1. - Gyzsuzska)
2008. jan. 14. 16:38

Szia!

Szülés után a hormonális változások miatt hullhat a hajad. Akár szoptatod, akár nem a babád. Ez ellen nem tudsz tenni semmit. Azért javíthat a helyzeten, ha szedsz valamilyen vitamint(Elevit). De ettől legfeljebb javul a helyzet, de teljesen nem múlik el. Ki kell várni a végét!

A védőnőm azt mondta, hogy van, akinek terhesség alatt hullik nagyon a haja, annak valószínűleg szülés után már nem fog (nincs miből :)) És van, akinek szülés inkább. Én is ezek közé tartoztam mind a két terhességem után.

Legyél türelmes, elmúlik!

2008. jan. 9. 15:50
Nekem mindig sok,és vastag hajam volt,de szülés óta folyamatosan hullik,már fésülködni sem merek,csak hajmosáskor.Igaz,észrevenni nem lehet,de én tudom.Most öt hónapos a kislányom.Meddig tart ez még?Vérvételre én is gondoltam,de semmi bajom.
2008. jan. 9. 05:14
7 hónapos a pici.. tán 2 hónapos volt, mikor intenziven elkezdett hullani. pár hete abbahagyta:)
2008. jan. 8. 18:43
Szia Zsandrea!Érdekelne annak a hölgynek a száma.Vérképet már csináltak de az jóvolt.A dokiszerint a pajzsmirigyet csak a 6hónap után kell megnézetni
2008. jan. 8. 17:24
Sziasztok! Én most vagyok háro és fél hónappal a szülés után, és talán egy hete vettem észre, hogy elkezdett hullani hajam! Ezek szerint, ez normáli s a szülés után? Bár nekem korábban is hullott már, évente legalább egy rövid időszakban.
5. 01c8755c79 (válaszként erre: 1. - Gyzsuzska)
2008. jan. 8. 14:10
... én is így voltam, és okosan kitaláltam, hogy biztos rákos vagyok (még fiatalka voltam), és orvoshoz se mertem elmenni, csak jó sokára.... vérkép.... erős vashiány... kaptam sok-sok vasat. :o) Nézess egy vérképet! :o)
2008. jan. 8. 13:49
Szió! Én még csak terhes vagyok, de elégé hullott a hajam. Főleg, hogy a pajzsmirígyem is rosszul működött. Viszont használok egy hajszeszt a hajamra, és nagyon szépen elmulasztotta. Csak gyógynövényt tartalmaz, egy hölgy a tanyáján termeszti ezeket a gyógynövényeket és Ő maga készít belőlük egy hajszeszt. Nekem bevált, ha érdekel elküldöm a számát, postáz is belőle.
3. be52089f0e (válaszként erre: 1. - Gyzsuzska)
2008. jan. 8. 13:37

Szia!


Nekem is nagyon hullik a hajam. Én most járok a szülés utáni 6. hónapban. Gondolom a szoptatás is befolyásolja.

Valahol azt olvastam, hogy az elevit javít a helyzeten. Nagyon remélem.:)

2. benvik (válaszként erre: 1. - Gyzsuzska)
2008. jan. 8. 13:27
Nekem is nagyon hullott, csomókban szedtem ki. Kérdeztem a fodrászt és a dokit is, azt mondták, hogy erre semmi nem használ, magától el fog múlni. És tényleg fél év után elmúlt, és azóta újra megerősödött. Már ritkítatnom is kell, és a fodrászom szerint több hajam van megint, mint szülés előtt.
2008. jan. 8. 13:13
Nagyon hullika hajam azt mondták szülés után 6hónapig előfordul,de addigra nem marad hajam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook