Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Félrelépés idősebb korban fórum

Félrelépés idősebb korban (beszélgetős fórum)


2012. máj. 24. 19:57
hmmm... fiatalabb sráccal lépjenek félre.... :D
18. sargareka (válaszként erre: 6. - Nzs2001)
2012. máj. 24. 19:55

Nem a penzrol szol, de ez is benne van.

Nem tudom tetleneul nezni, hogy azert a penzert amiert a szuleim dolgoztak szinte egesz eletukben egy ilyen no miatt vesszen el.

17. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 16. - Pteri)
2012. máj. 23. 15:47
Szia!Engem is..:((De itt már felnőttek a gyerekek!Talán az alkohol problémákat kellene megoldani valahogyan,tudni a miérteket..Azt sem tudjuk,hogy az édesanya mindezekhez hogyan viszonyul...Nagyon szomorú,hogy nagyon sok család megy tönkre a szeszkó miatt!!
16. pteri (válaszként erre: 14. - 4fbd4b2862)
2012. máj. 23. 15:40
Nem gyámság alá helyezni, elküldeni a .......ba. Bocs, de mindig fehúz, ha azt látom, hogy ilyen alakok miatt családok mennek tönkre idegileg és anyagilag.
15. 2a69f78972 (válaszként erre: 13. - Pteri)
2012. máj. 23. 15:21
Jó messze lehet az ovi, ha tegnap dél óta nem ért vissza!
14. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 10. - Pteri)
2012. máj. 23. 15:11
Akkor,ebben az országban elég sok ember lenne gyámság alatt,hiszen tele vagyunk alkoholistákkal!Ez nem indok..
13. pteri
2012. máj. 23. 08:59
Elvitte a kicsiket oviba, én is onnan jövök-:)
2012. máj. 23. 08:08
Csak mi vagyunk itt? Hol a fórumindító?
11. pteri (válaszként erre: 1. - Sargareka)
2012. máj. 23. 07:38
Anyukád tegye ki a szűrét. Ha nem nőkre herdálja a spórolt pénzt, akkor elissza. Egy ilyen nagypapa hosszú távon igenis negatív példát mutat, de sok családban látni, milyen lesz a gyerek, akinek ilyen apukája, papája van!
10. pteri (válaszként erre: 9. - 4fbd4b2862)
2012. máj. 23. 07:34
Egy alkoholistánál nem az, szerintem.
9. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 8. - Jstefan)
2012. máj. 23. 07:29
Azért ezt a lépést,kissé túlzásnak tartom!
8. jstefan (válaszként erre: 1. - Sargareka)
2012. máj. 22. 21:11
Megállítani akkor indokolt ha az új barátnő bizonyíthatóan a szüleid pénzét szeretné megszerezni.Ebben az esetben a gyámhivatalnál lehet kezdeményezni hogy az édesapádat a gyámságotok alá helyezzék, arra hivatkozással hogy az öregkori elbutulás miatt elveszítette az ítélőképességét.Van beleszólásotok az életvitelébe, mert a pénz összespórolása,és elvesztése az egész családot érinti.Akadályozzátok meg hogy egyik ügyeskedő hölgy se tudja kifosztani a szüleidet.
7. 2a69f78972 (válaszként erre: 1. - Sargareka)
2012. máj. 22. 15:35
Édesanyád???
2012. máj. 22. 14:49
Sehogy. A gyerekeink életébe se szólhatunk bele, ha már felnőttek, hátmég a szüleinkébe. Lehet, hogy nem is annyira a gyerekeid erkölcseit félted, mint a szüleid spórolt pénzét?
2012. máj. 22. 14:36
Sehogy...,lehet,hogy most szerelmes csak igazán!:)
2012. máj. 22. 14:34
Szia!Csatlakozom a többiekhez..sehogy!!Szerintem ez előre látható volt,hogy sem apukádnál,sem pedig a hölgynél nem mész semmire!Talán idővel rájön,hogy mire megy ki a játék!
2012. máj. 22. 14:23
Megállítani? Sehogy. Felnőtt emberek, saját döntésekkel, nem kisgyerekek. Azt azért nem gondolnám, hogy a kicsi gyerekeid erkölcsei látnák kárát ennek a dolognak, mivel egyrészt ez nem ettől függ, másrészt pedig nem is igen fogják ők fel, hogy mi történik a nagyapjukkal.
2012. máj. 22. 13:08

Sehogy... A megcsalásról csak egy példa....

Ifjú házasok nászúton. Egy nő megtudta, hogy az ifjú feleség hol tartózkodik, de azt nem, hogy férjhez ment... Szóval felhívja és közli vele, hogy a férje éppen x helyen van a szeretőjével, azaz a férjével... A feleség közölte, hogy igen tudom, éppen itt fekszik mellettem, mert nászúton vagyunk...

Egy falu mindent tud... Azt is, ami meg se történt.

2012. máj. 22. 12:02

Januarban teljesen veletlenul tudtuk meg, hogy apanknak , akinek komoly alkoholproblemai es is vannak, szeretoje van.

Errol a norol mivel szemelyesen ismerem, eleg tudni, hogy hazas, de a ferjetol aki mellesleg sulyos beteg, kulon el, elettarsi kapcsolatban el egy masik ferfival, hatalmas tartozasai vannak, es mindekozben kapcsolata van legalabb meg 2 masikkal.

Szoval minden arra utal hogy csak a szuleim sporolt penzere hajt, (apank ugy tudja hogy agydaganata van es kezelesre kell a penz), de a gyerekei es a testvere semmit sem tudnak az allitolagos "betegsegerol".

probaltuk csaladon belul lerendezni a dolgot es meggyozni hogy hagyjon fel ezzel a kapcsolattal, de semmire sem mentunk, idovel elkezdtunk hatni a masik felre is, de sikertelenul.

mivel nekem ket pici gyerekeim van, egy haztartasban elunk, felek, hogy a gyerekek erkolcsei banjak majd.

mind a mai napig talalkozgatnak, es mivel kis faluban elunk, errol mindenki tud, es eleg kellemetlen a helyzet igy....

Van valakinek valami otlete hogy allithatnank meg oket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook