Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyes után közvetlen táppénz. Lehetséges? fórum

Gyes után közvetlen táppénz. Lehetséges? (tudásbázis kérdés)


2012. máj. 21. 17:42

Sziasztok!


Azt szeretném tőletek megkérdezni, hogy máj 18-án lejárt a gyesem.Máj 19-vel mehetek e táppénzre?Jogilag vajon ez elfogadott?kapok e egyáltalán valamit?Táppénz alatt elküldhetnek e a munkahelyemről?Bár most nekem a célom az lenne hogy elküldjenek.Mennyire veszik figyelembe, hogy gyes után van e védettség vagy se?Dolgozni semmiképp nem szeretnék mert nem is tudok mivel 400km van az akkori munkahelyem és a mostani lakásom közt.De ők javasolták, hogy gyes után közvetlen menjek el táppénzre.A szabimat nem adják ki mert ahhoz fel kellene utaznom egy orvosi igazolásért, mert azt csak a munkáltató orvosa adhatja ki.Táppénzre meg azért szeretnék elmenni június elején lesz a nagy felmondások ideje és hátha én is közte lennék mert akkor kapnék egy kis pénzt és nem mindegy hogy ők mondnak fel vagy nekem kell.Várom segítségeteket!Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook