Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valaki tud valamit a Rezia nevű fogamzásgátló tablettáról? Elsősorban a mellékhatásaira lennék kíváncsi, és hogy megbízható-e? fórum

Valaki tud valamit a Rezia nevű fogamzásgátló tablettáról? Elsősorban a mellékhatásaira lennék kíváncsi, és hogy megbízható-e? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
31. Zsuu:)
2012. szept. 22. 08:56

Sziasztok!

Most tartok az első levélnél és már 2 placebo tablettát bevettem.Tegnap megjött,viszont érzem,hogy nem nagyon,de kicsit fáj a hasam...én eddig nagyon görcsöltem amíg nem szedtem gyógyszert,abban reménykedtem,hogy most elmúlik...enyhült,de nem múlt el teljesen eddig még...:( Egyébként ami még változott,hogy eddig nem volt elővérzésem,most pedig igen és ahogy látom a mennyiség kevesebb.Kíváncsi vagyok,hogy hogy fog lezajlani ez a pár nap.Eddig ezek az észrevételeim.

2012. szept. 8. 03:47

Sziasztok!

Én az elmúlt 10 évben Marvelon-t szedtem (libidó csökkenés miatt :( ), és most váltok át a Rezia-ra, de egy hónap gyógyszermentes "szünetet" tartottam. Nagyon kiváncsi vagyok mik lesznek a tapasztalatok ezzel az új gyógyszerrel. Nekem a dokim azt mondta, hogy a menstruáció utolsó napjaiban kezdjem el szedni, ne az leső napon...

29. helga555 (válaszként erre: 25. - Lviki21)
2012. szept. 6. 12:54
Én híztam 4 kőkemény kilót és erősebb fájdalmaim vannak, mint az előző gyógyszerem-Symicia- szedésekor. Igazából már a 4. levelemnél járok, nagyon nem voltam tünetmentes, de megszokta úgymond a szervezetem. Jó egészséget kívánok! :)
28. Zsuu:)
2012. aug. 30. 20:49
Én hétfőn kezdtem el szedni,de ugyanúgy 2-3 nap után múlik a menstruációm mint eddig...a görcsök pedig enyhültek és csak addig tartottak,amíg a gyógyszer fel nem szívódott a szervezetemben...gondolom amikor legközelebb megjön,akkor már nem fog fájni a hasam,legalábbis remélem...mást eddig nem tapasztaltam...
2012. aug. 30. 10:47

Sziasztok!

Én is Reziát kaptam, a 12. bogyónál tartok, de még mindig van vérzésem. Nagyon kevés, meg nem is erős, de minden nap azóta, hogy elkezdtem szedni.

Tapasztalatok? Keressem fel a dokimat, vagy várjak még az első levél végéig legalább?

Köszi a válaszokat!

2012. aug. 28. 19:54

Sziasztok!

Én is ezt kaptam, egyáltalán nem jött be, két havi adag után a mellékhatások 80 százalékát észrevettem magamon, úh abba is hagytam.

Egy havi adag megmaradt, el sem kezdtem, ha valakit érdekel szóljon, megbeszéljük.

2012. aug. 26. 20:41
Sziasztok én nekem is ezt írta fel a nőgyógyászom!Én nem a közösülés miatt akarom elkezdeni szedni hanem azért mert nekem nagyon nagyon szokot görcsölni a hasam amikor megjön és1-3 nap a legerőseb gyógyszerből szedek be 3-4 ami műtét utána fájdalmakra van!Mik a tapasztalatok ha elkezdem szedni elmúlik a görcsölésem?És én hízékony tipus vagyok valaki tapazstalt súlygyarapodásra?
2012. aug. 25. 14:48
Szerdán délu nekem is megjött :))))) Amúgy én nem szedem a zöld tablettákat, állítólagosan-mivel ugye hormonmentes-az azért van, hogy szokjuk, nekünk bogyót kell minden nap bevenni. Kihasználom a 4 nap "szabadságom". :)
23. Lorkaa (válaszként erre: 22. - Zsuu:))
2012. aug. 25. 13:31
Másnap a fehéret kellett elkezdeni... Mivel így lett egy zöld kiesés, majd ha ahhoz érek, az első napon ki kell hagyni... Megnyugtatott a doki, hogy nem lesz ettől semmi gond... :)
22. Zsuu:) (válaszként erre: 21. - Lorkaa)
2012. aug. 23. 21:20
Nincs mit! :) Egyébként mi volt a teendő?
21. Lorkaa (válaszként erre: 19. - Zsuu:))
2012. aug. 23. 18:46
Így tettem, meg is oldódott a dolog... Köszönöm szépen a választ! :)
20. bloody
2012. aug. 23. 18:25
Na nekem ma hála istennek megjött :) holnap kezdem a második levelet.
19. Zsuu:) (válaszként erre: 18. - Lorkaa)
2012. aug. 23. 15:18
Ha most kezded el szedni,akkor a fehéret kellett volna!A zöldhöz akkor fogsz érni,amikor a következő menstruációdnak meg kell jönnie és nagy valószínűséggel akkor fog megjönni,amikor a zöld tablettákat szeded,az alatt a 4 nap alatt vmikor...hívd fel a dokidat,hogy ebben az esetben mi a teendő!:)
18. Lorkaa
2012. aug. 22. 23:24
Sziasztok! Én ma kezdtem el szedni a Rezia gyógyszert! Ma jött meg a menstruációm és a zöldet vettem be, mert eleinte így értelmeztem ezt a 24+4es dolgot, viszont azóta olvasgattam róla többet és eléggé elbizonytalanodtam... A fehéret kellett volna bevenni a vérzés első napján??? Előre is köszönöm a segítséget!
17. bloody
2012. aug. 22. 15:47
Szerintem ez a nagy meleg is befolyásolja a szervezetet, megviseli, mert nekem pl a júniusi hónap teljesen kimaradt és akkor nem szedtem még semmilyen gyógyszert sem. Úgyhogy szerintem most is csak ez lehet a gond.
2012. aug. 22. 12:43
Sziasztok! Nekem sem jött meg, pedig holnap este kell elkezdenem szedni a következő levelet, számszerint a 3.-at. Kezdek kicsit ideges lenni, mert eddig minden rendben volt,és a gyógyszernek sem volt nagymértékű káros hatása. Pár kiló, pár pattanás az arcomon. Csak jöjjön meg...
15. bloody
2012. aug. 22. 10:42
A bőrömön nem érzek változást. És hízni sem híztam tőle, de ez embertől is függ szerintem, de bevált eddig, ha megjön akkor meg minden rendben lesz :)
14. lexi21
2012. aug. 22. 10:22
És a bőrötökre milyen hatással van? Pattanásokkal hogy álltok?
13. bloody (válaszként erre: 10. - Ndzsi76)
2012. aug. 21. 23:03

Szia!

Én most tartok a második placebo tablettánál, és még nekem sem jött meg, de én is érzem a menstruáció előtti tüneteket :) szóval csak nem lesz itt gond, ráparázunk és az idegesség miatt késik...

Sziaa R

2012. aug. 20. 22:12
Ja, akkor már megosztom én is a tapasztalatokat a tablettával kapcsolatban. Mióta szedem, néha fáj egy kicsit a hasam, ilyet a gyógyszerszedés előtt nem tapasztaltam. És csökkent a libidóm, de ez nálam sajnos minden fogigátló gyógyszerrel így van. :-( De nem volt közti vérzésem, nem voltak migrénjeim (én eléggé fejfájós vagyok...), szóval elviselhetetlen mellékhatás nem volt.
11. Zsuu:)
2012. aug. 20. 21:46

Sziasztok!

Én holnap megyek kiváltani,remélem beválik!Engem is érdekelnének a tapasztalatok!

2012. aug. 20. 21:28

Sziasztok!

Én az előző mensim első napja óta, vagyis 1 cikluson át szedtem már a Rezia tablettát. A ciklus alatt a mensin kívül nem volt vérzésem, viszont most kb. 10 perce vettem be a 4. placebo tablettát, és még mindig nem jött meg. :-( Elvileg nem lehetek terhes, hiszen minden tablettát bevettem a kellő időben. 2 napja görcsöl a hasam, fáj a fejem, mint mikor meg szokott jönni, csak nem jön meg. Ideges vagyok... :-( Volt már más, aki így járt, és esetleg késett a mensije emellett a tabletta mellett?

2012. aug. 14. 11:20

Sziasztok!

Tegnap írta fel az orvos a Rezia fogamzásgátló gyógyszert és azt szeretném kérdezni tőletek, hogy azóta van-e bármilyen mellékhatás amit észleltetek?

Előre is köszi!

2012. júl. 30. 18:01
Megjött az első gyógyszeres vérzésem a 3. placebós napon. Nagyon minimális a mennyisége, de már öt napja tart. Remélem nem az lesz ezzel a gyógyszerrel is mint az előzővel, hogy hetekig vérezgetek.
2012. júl. 13. 14:22
Nekem is van már egy kis tapasztalatom.Az első levél 13. szemnél tartok és egyenlőre barnásan pecsételk folyamatosan az első szemtől. Kiváncsi leszek, hogy elmúlik-e vagy ez a levél már így telik el, illetve, hogy mi lesz a következő levélnél.
2012. jún. 29. 08:07
Nekem már van tapasztalatom , igaz, csak 1 hónap telt el, amióta szedem. Előtte 9 hónapig Simyciát szedtem. A tablettaszedés 21. napján jelentkezett áttöréses vérzés, minimális.Nem nagyon tudom mire vélni, de nem aggódom. Még van 3 tabletta, utána jön a 4 db. placebó. Majd kiderül a többi.
5. 4e4d405104 (válaszként erre: 1. - Netty8)
2012. máj. 30. 10:20
Ne ronts elefánttal a porcelánboltba- a finom hormonrendszerbe. Természetes módszerekkel ismerkedj!
2012. máj. 30. 08:02
Ez annyira új, hogy még szerintem nincs tapasztalata senkinek. A patikákban is most volt még a termékismertető. Összetételre megegyezik a Symiciával. De a Reziában van placebo tabletta. Olyanok számára készült, akik a tablettaszedési szünetben "hajlamosak" elfelejteni az új csomag megkezdését.
2012. máj. 21. 22:44
Köszönöm! Valaki esetleg szedte már, mit tapasztalt?
2012. máj. 21. 15:27
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook