Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Trükkök, praktikák spórolásra/ Ki és hogyan éli túl a hó végét? Kinek milyen trükkje van, hogy hó végén is maradjon pénz a családi kasszában fórum

Trükkök, praktikák spórolásra/ Ki és hogyan éli túl a hó végét? Kinek milyen trükkje van, hogy hó végén is maradjon pénz a családi kasszában (beszélgetős fórum)

Figyelem! Ez a fórum összevonásra került, így ezen a linken folytatódik:
Hónap végi spórolás: nagyanyáink és saját ötleteink:

2012. máj. 21. 10:36

Sziasztok!!!


Szeretnék feldobni egy jó kis csevegős témát, hogy ne csak "csevegjünk", de tanuljunk is egymástól.Legfőképpen mi nő vagyunk jelen ezen az oldalon, és mint tudjuk, mi vagyunk a családi pénzügy miniszterek is.Én is állandóan számolok, spórolok, bevásárló listát írok, reklám újságokat bújok, összehasonlítok, de több deviza hitelt is törlesztek, és egyszerűen idegbeteg vagyok, hogy már 21-e van, és csak 1000 ft-om van hó elejéig. Ez azért aggasztó, mert 2 gyereket is nevelünk, és mindig kell valami. Ilyenkor jön a vatera. Valamit el kell adni. És a bizonytalanság. Vajon pénzzé tudok tenni valamit? És általában jóvalár alatt eladok valamit, csak hogy "kihúzzuk" GYED-ig. Biztosan van még rajtam kívül az országban ilyen nő, anya, aki ezzel a gonddal küzd:((

Ha nincs, annak is örülök, akkor ossza meg velem valaki, hogyan csinálja!!!!

Szóval, a viccet félretéve, osszunk meg egymással praktikákat, ki és hogyan ossza be a család jövedelmét, hogy hó végére is maradjon!!!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook