Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Londoni magyarok segítsetek! fórum

Londoni magyarok segítsetek! (beszélgetős fórum)

2013. ápr. 3. 19:48

Sziasztok,

tudnátok nekem segíteni abban, hogy Londonból hogy jutok el Manchesterbe? Melyik pályaudvarról indul a vonat, milyen időközönként, hány megálló illetve hogy mennyibe kerül a return jegy?

Előre is köszi mindenkinek!

17. slofegly (válaszként erre: 12. - Yaweb)
2012. jún. 21. 11:21
Tegnap voltam a nagykovetsegen en is ugyet intezni. Nagyon nagy csalodas volt szamomra az a merhetetlen bunkosag es negativ hozzaallas, amivel "dolgoznak". En tudtam a valaszt olyan kerdesekre, amikre ok nem, raadasul ami egy kicsit is nem tartozik a nagykovetseghez, azt azonnal haritjak, es rosszindulatuan, lekezeloen viselkednek, teljesen hulyenek nezik az embert. Egy anyuka a babajaval ment, es sirva jott ki, annyira bunkon beszeltek vele, pedig csak informaciot akart kerni arrol, hogyan anyakonyveztethetne a babajat otthon. Szinte kinevettek, hogy mi az, hogy nem nezett utana az interneten, mikor minden informacio fent van. Elmondta kedvesen, mosolyogva, vidaman, hogy epp setalt egyet a picivel a jo levegon, es gondolta, otthon nincs internetuk, elsetalnak ide, megkerdezi. Sirva hagyta el az epuletet. Felhaborito, hogy hogy viselkednek csakmert ok az irodaban ulnek egesz nap es ugyerzik, hogy ettol hatalmuk van masok felett. Megbotrankoztato...
16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 15. - Babica70)
2012. máj. 21. 23:08
Örülök neki, minden jó, ha a vége jó. :)
2012. máj. 21. 23:05
Koszonom mindenkinek,igaz hogy egy lepukkant hostelben,de a nagykovetsegtol 40perc setara talaltunk szallast. Holnap mar utazhatnak is haza. Meg is vettem a repjegyet nekik es mindent elinteztunk. Hal istennek az egyszeri utazasra szolo ideiglenes utlevel nagyon hamar elkeszult.
2012. máj. 21. 22:39

Szia!


Sikerült szállást találni? Remélem mostanra megoldódott már!

2012. máj. 21. 08:49
Koszonom mindenkinek a segitseget. Ugy nezki talaltunk egy olcso hostelt. Egy ora mulva kiderul.
12. Yaweb
2012. máj. 21. 07:28

Sikerult valamit talalni?

Remelem, a kovetsegen segitenek nekik. En most veszekedtem veluk,mert olyan bunkok,mint a fold :(

11. arrival (válaszként erre: 10. - Babica70)
2012. máj. 21. 01:16
Biztosan sikerul talalniuk valamit, minden rendben lesz!
2012. máj. 21. 01:12
Koszi Arrival!!! Nezem oket.
2012. máj. 21. 00:43
2012. máj. 21. 00:43

[link]


Itt ezek meg olcso hotelek, en is laktam ilyenekben tobb orszagban is, teljesen jok, foleg par napra, es olcsok is viszonylag.

7. babica70 (válaszként erre: 6. - Arrival)
2012. máj. 21. 00:16
Nezem,koszi
2012. máj. 21. 00:08

Szia, itt erdeklodj:



[link]


[link]


Nezd meg ezeket az oldalakat, itt magyarok adnak ki szobakat.

5. babica70 (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2012. máj. 21. 00:04
Koszi, nezem
2012. máj. 21. 00:03
Probalokfolyamatosan,de egyenlore semmi. Haza akarnak menni es ideglenes utlevel kell az unokamnak.3-5nap az atfutasi ido. nem ismerik Londont a Viktoria buszallomasra erkeznek holnap reggel 7-fel 8 korul. Egyenesen mennek a nagykovetsegre az utlevelet intezni.
2012. máj. 21. 00:01

[link]


Itt lehet nézni Londoni helyeket. Drukkolok Nektek.

2012. máj. 20. 23:56

Nagyon sajnálom, ami veletek történt. :S


Esetleg próbálj addig is valami olcsó motelt nézni a neten, amíg nem lesz segítség. Elég lepukkadtak, de párnapot átvészelhetnek ilyenben.

2012. máj. 20. 23:45
A fiamek hetfon reggel erkeznek Londonba. Le volt beszelve egy magyar nenivel,hogy nala fizetseg elleneben lakhatnak 3-5napot,de kb 1oraja lemondta. Nagyon surgosen szallasra lenne szukseguk, termeszetesen fizetseg elleneben. Egy 3eves es egy 9eves kisgyerek is van veluk. Kerlek benneteket aki tud segitsen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook