Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kellemtlen érzés fórum

Kellemtlen érzés (beszélgetős fórum)


2012. jún. 5. 22:29
lányok! 7 éve élek pesten és legalább 12 nőgyógyásznál jártam! a legjobban a lázár erika húzott le! Voltam a honvédban a kerületi sztk banmagánrendelésen a 7 kerba a 4 kerbe a 14 kerbe sőt a Jhan Ferencbe úgyhogy el vagyok keseredve!
2012. máj. 31. 22:30

És azt elvégezte az orvos?

Mert muszály neki kideríteni és megmagyarázni,hogy mi ez és mitől van?

De sajnos a mai orvosok hozzáállása szörnyű.

Szó szerint lerázzák az embert csak hagyja őket békén

2012. máj. 31. 16:04
Valami bakteriális fertözés is lehet amit csak kenet tenyésztésböl tudnak kimutatni.
2012. máj. 31. 15:43

és nem is mondott semmit,nem adott rá választ?

Akkor menj el másikhoz is,mert valami csak nem jó.

2012. máj. 30. 16:37
elmentem orvoshoz! csinált ultrahangot, kívül belül! megnyomkodott! minden rendben van! se gyulladás se gyerek! én ezt nem értem! :(
2012. máj. 20. 23:04

Minél hamarébb menj orvoshoz,mert lehet ciszta is ami nyom belüről,de lehet akár egy béby is.

Nekem a terhességem elején volt ilyen érzés,mint ha tele lennék odabent.


De mindenképp orvoshos és rövid időn belül.

Ezzel nem szabad játszani,hisz bármi lehet és ugye a nőknek ez a legérzékenyebb részünk.

Menj orovoshoz mihamarébb

5. timycat (válaszként erre: 4. - Pimpinkin)
2012. máj. 20. 22:55
Felfázás? Nekem akkor szokott kevesebb lenni a menzesz és feszülni hólyagnál szex közben
2012. máj. 20. 22:52
gyulladás nem hiszem vigyázok rá nagyon! nem szedek gyógyszert. én is gondoltam a szárazságra és vettem direkt gyógyszertárba parfüm mentes sikosítót és semmi. Nem a külső dolgok fájnak hanem belül feszül alhas tájékon. Nem tudom mi lesz de meg vagyok ilyedve eléggé!
2012. máj. 20. 22:02
Szia! Gyszert szedsz? Mikor együtt vagytok, nem lehet hogy száraz vagy ott lennt?
2012. máj. 20. 22:01
GYulladás esetleg..
2012. máj. 20. 21:59

Sziasztok!

Két gondom is lenne és várom a véleményeket vagy a tapasztalatokat, már kértem időpontot a nőgyógyszhoz de még egy hónap mire bejutok.

Az lenne az egyik gond, hogy kb az elmúlt 5 alkalommal, a régi megszokot 4-5 nap helyett kb 2 napot menstruálok és az is nagyon gyenge. A másik gond, hogy kb ettől az időtől kezdve mindig fáj mikor együt vagyunk a férjemmel, olyan feszülő nagyon kellemtlen érzés. Ha van valakinek ötlete ossza meg légyszi! üdv

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook