Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen idézetet küldhetnék Németországban élő barátnőmnek, ami valami olyasmi hogy a barátság a távolság ellenére megmarad, stb? fórum

Milyen idézetet küldhetnék Németországban élő barátnőmnek, ami valami olyasmi hogy a barátság a távolság ellenére megmarad, stb? (tudásbázis kérdés)

2012. máj. 21. 15:47
Ha valaki tud még esetleg,örömmel fogadom.:)
2012. máj. 21. 15:35
Köszönöm!:)
2012. máj. 20. 18:02

"És ezt soha nem kérem, de mindig reméltem,

Hogy tovább él az emlékem a barátaim lelkében."

Children of Distance

2012. máj. 20. 18:00

"Ismerni egy embert, kivel a távolság és a kimondatlan gondolatok ellenére is úgy érzed, megértitek egymást - a földet ez virágoskertté változtatja, mert Ő az én barátom!"

Johann Wolfgang von Goethe

2012. máj. 20. 17:56

"A búcsú sohasem jó, de jól tudom, a barátok nem örökre búcsúznak, csak elköszönnek arra a rövid időre, míg újból találkoznak. És az idő szédületes sebességgel rohan, úgy, hogy észre sem vesszük, mennyi telik el belőle, mikor legközelebb találkozunk, egy pillanat vagy ezer év. A búcsú ettől megnyugtatóan szép lesz."

J. J. Stalter

2012. máj. 20. 17:13
Milyen idézetet küldhetnék Németországban élő barátnőmnek, ami valami olyasmi hogy a barátság a távolság ellenére megmarad, stb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook