Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan cserkésszem be ezt a férfit? fórum

Hogyan cserkésszem be ezt a férfit? (beszélgetős fórum)


2012. máj. 20. 20:20
mond meg neki hogy lakást már találtál, most férjet keresel tud e benne segiteni:D
21. Lencsy (válaszként erre: 18. - 2fba804d68)
2012. máj. 20. 19:22
Ahha ..értelek ! Mondjuk a munkaköri leírásában a hozzádérés biztosan nincs benne :) Apró célzásokat próbálj meg tenni arra utalva , hogy a barátod nem a barátod . Próbálj meg nem lefagyni a közelében hanem kacérkodni, felhívni még jobban a figyelmét !
20. 9536810fa1 (válaszként erre: 19. - 2fba804d68)
2012. máj. 20. 16:45

Nincs párkapcsolatban?

Ha nincs, akkor bármi megengedett, ami Te vagy... ha FB-on jelölöd, és ráírsz, azzal sincs semmi gond... ha felhívod, valami aprócseprő hüleség miatt, az se gond... nem értem, miért csak azokkal az emberekkel kommunikálunk, akihez hozzá akarunk menni. Az hogy vannak férfiak és nők egy dolog, de ez mind emberből van, az emberek pedig nagyon sokféle kapcsolatban lehetnek egymással.. ismerős, haver, barát, szomszéd, kolléga, a jegyszedő a buszon, szerető, szerelmes... stb. ... és mind kommunikálhat egymással... szerintem.

Nem tudom, miért kell görcsölni egy megismerkedéssel. :) (vagy ezt már a kor és a tapasztalat mondatja velem? :))

19. 2fba804d68 (válaszként erre: 17. - 292ed2b54e)
2012. máj. 20. 16:34
És ha bejelölném a facebookon, az szerintetek nyomulás? Elég sok ilyen nevű ember van, nem kis nyomozásba került, mire megtaláltam... És akkor ezt egyből levágná.
18. 2fba804d68 (válaszként erre: 15. - Lencsy)
2012. máj. 20. 16:32
Hát van több is. Bár nagyon határozott ember, aki elég hangosan beszél, ha én kérdezek vmit, félszegen mosolyodik. Próbál hozzámérni, eddig minden alkalommal sikerült is neki. Viszonylag nagy területen is mindig olyan közel áll, hogy zavaró lenne, ha nem érdekelne az ember. És ha azt hiszi nem látom, de a szemem sarkából láttam, hogy hosszabb ideig bámul. Meg érdeklődni próbál a kérdéseivel, próbál velem beszélgetni, de amikor a közelében vagyok, sajnos megfagyok, hogy nehogy észrevegye rajtam, így nem sok sikerrel tud velem beszélgetni.
17. 292ed2b54e (válaszként erre: 5. - Aville)
2012. máj. 20. 15:50

Aville! Ez tök jó terv szerintem!

Nuki! Ezt a tanácsot fogadd meg, és tuti kiderül, mit akar a srác.

16. f1e23b97ee (válaszként erre: 14. - 2fba804d68)
2012. máj. 20. 15:40
Véletlenül nem Te vagy aki jeleket küldesz neki, csak a mámortól úgy látod mintha ő tenné ezt ? :-))
15. Lencsy (válaszként erre: 14. - 2fba804d68)
2012. máj. 20. 15:17
Értem, akkor még is mik a jelek amiből arra következtetsz ?
14. 2fba804d68 (válaszként erre: 9. - Lencsy)
2012. máj. 20. 15:16
De ez nem nyomul és nem bájgúnáros. Főleg, hogy ott a "párom", és nem is velem tárgyal, hiszen én alig tudok értelmeset kérdezni is...
2012. máj. 20. 15:13
Te jó ég! Mivé lett ez a világ. Sajnálom a pasidat.
12. Lencsy (válaszként erre: 10. - F1e23b97ee)
2012. máj. 20. 14:19
Pontosan így van :) Ezért tanulnak , erre tanítják őket ! Persze ettől még nem állítom, hogy nem vibrálhat köztük valóban a levegő ..mert ilyen is megesik, de én nem dőlnék be neki , pláne nem kezdeményeznék .
11. f1e23b97ee (válaszként erre: 10. - F1e23b97ee)
2012. máj. 20. 14:11
hogy az összes olyan személy... - bocsánat így kerek a mondat.
10. f1e23b97ee (válaszként erre: 9. - Lencsy)
2012. máj. 20. 14:10
Egyetértek Veled. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy az olyan személy aki üzletet akar kötni ilyen , de sokkal könnyebb széles mosoly és egy kis kacérkodás keretében eladni valamit, mint mogorván. Főleg akkor, ha az ellenkező nem képviselőjének kínál valamit.
9. Lencsy (válaszként erre: 8. - Aville)
2012. máj. 20. 14:05
Húúú ha minden kapcsolat létrejönne amit úgy érzünk teli lenne a világ vidám emberekkel :) Persze ..adjon jelet , azzal nem veszíthet és még akár igaz is lehet a vonzalom ..én csak, mint eshetőség tértem ki a dologra, mert az ilyen bevigyorgó üzlethajhász pasikat asszem nem kell bemutatni :) A barátnőm autót szeretett volna venni ..az eladó kishíján a szemével vetkőztette annyira nyomult látszólag ..holott csak egy jó üzletre hajtott :)
8. Aville (válaszként erre: 6. - Lencsy)
2012. máj. 20. 14:01

Azért egy nő azt érzi. Én is mindig megérzem, még akkor is, ha nekem nem tetszik a férfi, h nem közömbös, nem úgy néz rám stb.

De ha meg mégsem, és ad neki egy apró, nem tolakodó jelet, abban nincs semmi. Mit veszíthet? Egy ingatlanost. Na, bumm, annyi van!!! Még ráadásul üzleti kapcsolat sem lesz köztük, mert nem az ő lakását veszik ki.

2012. máj. 20. 13:56
Amúgy nagyon nem is csodálom, h nem mozdul rád, ha azt gondolja, h együtt vagytok a sráccal. Nem csak a saját, hanem az iroda renoméját is elég erősen csökkentené egy féltékenységi balhé. Szóval muszáj valahogy a tudtára adnod, h zöld a tábla! Mert ha be is jössz neki, és nem tudja, h nem vagy együtt a sráccal, és komolyan veszi a munkáját, akkor nem lép. Mert nem léphet.
6. Lencsy (válaszként erre: 1. - 2fba804d68)
2012. máj. 20. 13:54
Nem lehet, hogy félreértelmezed és nem közeledik , csak kedves meg előzékeny meg bevigyorgó..mert az a dolga, hogy ki tudja adni a lakást ? ;) Nagyot lehet így pofára esni ..
2012. máj. 20. 13:07

Vmi ürüggyel a lakások kapcsán hívd fel, vmi kérdéssel, vagy hogy megnéznél még egy lakást vagy vmi ilyesmi és említsd meg neki mellékesen, h a VOLT párod így meg úgy. Mondhatod neki, hogy: - A volt páromnak, Gábornak, tudod, akivel a lakásokat nézegetjük, fontos, hogy különnyíló szobák legyenek. - És ha bevállalós vagy, itt folytatod - Mindenki furán néz ránk, h együtt költözünk, h szakitottunk már, de most gazdasági szempontbol ez a legjobb, meg jól kijövünk egymással. Szóval meg tudnám nézni még egyszer azt az "xy" utcai lakást?

Magaslabda innentől neki. Ha nem csapja le, akkor vagy töketlen vagy nem érdekled. Sok szerencsét!

4. 342402de6d (válaszként erre: 3. - 2fba804d68)
2012. máj. 20. 13:04
Nem akadály hidd el!!Ha valaminek meg kell történnie meg is fog!!!
3. 2fba804d68 (válaszként erre: 2. - 342402de6d)
2012. máj. 20. 12:55
Értem, de a volt párommal lát mindig. Ez elég nagy akadály.
2012. máj. 20. 12:50
van amikor semmit sem kell tenni...és még is lesz VALAMI....
2012. máj. 20. 12:43
Albérletbe készülök költözni a volt barátommal, rövid távra, anyagi okok miatt vele, de teljesen jóban vagyunk. A lakásokat ketten nézegetjük, egy ingatlanos társaságában, aki teljesen a férfi ideálom, külsőre-belsőre is, és én sem vagyok neki közömbös, persze nyíltan nem lép fel, hisz a párommal lát, de vannak erre utaló jelek. A jobb lakásokat már megnéztük, de a volt barátom egy másik iroda lakását szeretné mindenáron kivenni, így nem vszínű, hogy látom még az ingatlanost. Nem vagyok sem nyomulós, sem kezdeményező fajta, vmi női praktikával akarnám becserkészni és tudtára adni, hogy szabad az út, de egyszerűen semmi nem jut eszembe. Még az is lehet, hogy van párja, nem tudhatom, így főleg nem akarok beégni. Lakást nem nézhetek vele egyedül, hiszen ketten költöznénk és sztem átlátszó is. Nincs vmi ötletetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook