Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen elöltöltős mosógépet ajánlanátok? fórum

Milyen elöltöltős mosógépet ajánlanátok? (tudásbázis kérdés)


10. nMucus
2012. máj. 20. 16:01

Köszi szépen mindenkinek a választ! :)

Egyre jobban hajlok efelé az Indesit felé..:)

9. ujlany (válaszként erre: 1. - NMucus)
2012. máj. 20. 11:49

Nekem majdnem ilyen van, csak az 1400 fordulaton centrifugaz.

En az 1000-s fordulatot kevesnek talalom, de ez ugye egyen fuggo.

Egyebkent szuper mosogep, van belole megegy a moso-szarito kombinacio. Az is nagyon szuper, semmi gondom veluk.

Ha barmikor ujat kell vennem, az is Indesit lesz.

2012. máj. 20. 10:11
A Whirlpool nekünk se jött be, most pár hónapja LG van, ezzel nagyon meg vagyunk elégedve, csendes inverteres motorja van, amire 10 év garanciát is adtak. Sok program van benne és 7 kg ruha mehet bele, A++ energiaosztályú. Ami még pluszban aranyos benne, hogy a mosás végén zenél is:)
2012. máj. 20. 09:53
Nekem is Candy van jópár éve. 6 kg ruha fér el benne, sokat tud és jól dolgozik. Csak ajánlani tudom.
6. r-iett (válaszként erre: 1. - NMucus)
2012. máj. 20. 09:43
Egy kicsi indesit gépem van...kb 6 éves és azon kívűl,hogy lassan 4 embernek már nagyobb kell az ég világon soha semmi baj nem volt vele.
2012. máj. 20. 09:39
Nekünk Candy van, nagyon meg vagyok vele elégedve, én csak ajánlani tudom, negatív tapasztalatom még nem volt vele, kb 4 éve van meg.
2012. máj. 20. 09:36

fagor


amit a régi lakásomban hagytam, máig működik, 9 éves

2012. máj. 20. 09:28

Szia!

Negatív tapasztalatom a whirlpool mosógéppel van , szerintem nem szabad megvenni, mi nagyon sokat szenvedtünk vele. A tesómnak is az van ő jelenleg havonta szerelteti annyira gáz. Olyan 3 évet bír aztán vége.

Jelenleg nekem egy siemens van és nagyon meg vagyok vele elégedve. De nem tudom hogy ezt forgalmazzák-e Magyarországon. a Candy gépek is igen strapabíróak. Sajnos az Indesit márkát nem ismerem, de amit a google mutat róla az elég meggyőző

2012. máj. 20. 09:24

BEKO


én imádom!!!!1éve van meg és jóóó

2012. máj. 20. 09:15

A közeljövőben mosógépet szeretnénk vásárolni. A hely kialakítás miatt csakis elöltöltős jöhet szóba. Ti melyiket ajánlanátok? Melyiket érdemes megvenni, illetve melyiket nem?

Esetleg van valakinek tapasztalata az Indesit IWSC5105 mosógépről?

Előre is köszönöm a segítséget! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook