Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A nő udvariasan hogy utasítja vissza a férfit? fórum

A nő udvariasan hogy utasítja vissza a férfit? (beszélgetős fórum)


1 2 3
88. boyy (válaszként erre: 87. - Ad0b329974)
2012. máj. 23. 06:52

A 82. hozzászólásod elejét kicsit cinikusnak éreztem de ebből az utolsó válaszodból kiindulva kicsit elhamarkodottan ítéltem.

El kell ismernem te nagyon erős vagy lelkileg mert ez aztán grand amour lehetett.Te ezek szerint hiszel a reinkarnációban? Te közeledsz most már efelé a férfi felé?

most azt kell eldönteni melyiknek adsz teret..a félelmednek vagy a vágynak? ez egy igazán jó kérdés.Tudod én alapból egy igen racionális emberke vagyok olyan értelemben hogy rendben elfogadom a helyzetet(még ha én ettől igazán prímán is érzem magam) ugyanakkor ha még mindig az ex-e jár a fejében akkor miért mondott/tett olyan dolgokat (amiket lehet hogy én értettem félre) melyekkel azt sugallta,hogy nem hagyom teljesen hidegen,mert azért azt nem hiszem ,hogy összekeverném a kedvességet a vonzalommal,bár már nem merem 100%ig ezt kijelenteni.(úgy emlékszem erről valamelyik téma elején mintha írtam volna)


Közben még midig azon jár az agyam amit írtál,mélyen elgondolkodtató,ugyanakkor eszembe jut a mondás talán így hangzik valahogy:Ne fuss olyan busz után ami nem vár meg.(csak ugye ez a gyakorlatban nem ilyen egyszerű

87. ad0b329974 (válaszként erre: 86. - Boyy)
2012. máj. 22. 16:47

az ember nagyon mindenre képes és nagyon sok olyan dolgot kibír,amiről azt hitte idáig,hogy nem tud..


nekem volt egy hosszú kapcsolatom.olyan szerelmes voltam ,hogy azt el se lehet mondani...minden rezdülését éreztem..és ezt úgy hidd ahogy mondom.teljesen egy hullámhosszon voltunk ha meghallottam a hangját görcsberándult a gyomrom,elég volt ha rámnézett vagy hozzámért olyan szívdobogásom volt...kipirultam...azt hittem soha nem lesz vége...de képes voltam túltenni magamat rajta..úgy hagytam ott,hogy végtelen szerelemben voltam..1,5 -2 évig kinlódtam...ezért vagyok itt a hoxán is lelki bánatomban keveredtem ide.nem ezen a portálon hanem valahol máshol kezdtem el életemben először fórumozni..olyanokat találtam,akik hasonló cipőben jártak,mint amiben én voltam..és felnyitották a szememet mi miért történt.volt egy 40-es pasi,aki tudta min megyek keresztül és jó volt hallani,hogy adott helyzetben egy férfi miért viselkedik úgy ahogy,megtudtak nekem dolgokat magyarázni..olyanokat mondtak,amikre én egyáltalán nem is gondoltam volna..mert én nő vagyok..nem tudhatom,hogy egy férfinak mi járhat a fejében.mint ahogy ti se tudjátok,hogy hogyan gondolkozik egy nő...na egy a lényeg...életemben először kipanaszkodtam magam..és megértésre találtam és azt is el kellett fogadnom,hogy nem vagyunk egyedül.


sokszor bántják az embert ilyen olyan problémák..de soha nem vagyunk egyedül,nem velünk történik meg először és nem velünk utoljára.

ha bánt valami el kell mondani..meghallgatni a többieket is és úgy cselekedni,ahogy a legjobbnak látod.


nézd meg..én is itt vagyok..megvagyok...a családom 4 hónapig azt se tudta,hogy mi nem vagyunk már együtt a barátommal..nem mutattam,tartottam magamat.pedig legszívesebben meghaltam volna.


mostanra elértem arra pontra.hogy igen..kell nekem valaki..valaki más..akit nekem rendelt az ég.mert hiába a szerelem..van úgy,hogy adott életben nem hivatott nekik az együttélés..nem adatik meg.nagyon sok mindent megbántam,amit nem tettem meg..de azt az egyet soha,hogy megismertem.annak úgy kellett lennie.


akit meséltem az elején...azt se vettem észre az idén januárig,mert még le voltam kötve lélekben.. hiába próbálkozott,nem kellett.


most meg várom,hogy merjen lépni..közeledni.

ha összeszedi magát és még kellek neki,akkor lesz a dologból valami,ha meg nem nem...de akkor tudni fogom,hogy ő se az aki nekem az igazi lenne.


ezért mondom..nem kell belebetegedni az életbe...éljél..erősebb vagy mint hinnéd.

az akarat nagy úr...mikor eldöntesz valamit..elhatározod magadat,akkor minden gondolatod akörül fog forogni,hogy azt a valamit végrehajtsd.

most a szerelmed minden gondolatod..akarod de ugyanakkor félsz is...most azt kell eldönteni melyiknek adsz teret..a félelmednek vagy a vágynak?

86. boyy (válaszként erre: 85. - Boyy)
2012. máj. 22. 16:09
soha nem hittem volna hogy így el tudom hagyni magam és hogy egy dolog ennyire tud bántani ott belül.
85. boyy (válaszként erre: 84. - Ad0b329974)
2012. máj. 22. 16:08
erről én is hallottam és volt olyan dolog ami után tényleg jobb volt,nem ellenszegülésből de én nem érzem ezt most.
84. ad0b329974 (válaszként erre: 83. - Boyy)
2012. máj. 22. 15:56
figyelj csak..sokszor csak elmondani is jó,ami bántja az embert..könnyít a lelkén..
83. boyy (válaszként erre: 82. - Ad0b329974)
2012. máj. 22. 15:52

most nem azért írtam,hogy aztán repkedjenek itt a nagy arany igazságok csak ezt érzem.és tudom,hogy te sem azért írtad.majd meglátjuk mi lesz a vége.

és azt én is remélem hogy nem lesz doki a vége

82. ad0b329974 (válaszként erre: 81. - Boyy)
2012. máj. 22. 15:43

egyem a szivedet..szerelmes vagy ,társra vágysz..vágysz a másik feledre..

hajjaj...erre szoktam én azt mondani,hogy nehéz az élet.

de nehogy belebetegedjél ebbe..azt nem szabad.


úgy szeretnék valami okosságot ,meg bíztatót mondani neked..de nem tudok.


de az az egy biztos,ha egymásnak vagytok rendelve...egymáséi lesztek..lehet még nincs itt az ideje...légy türelmes..tudom,hogy könnyű ezt mondani...más egy helyzetet megélni meg más kívülállóként osztani az észt.

81. boyy (válaszként erre: 80. - Ad0b329974)
2012. máj. 22. 13:16
Köszi a jó tanácsokat nem mondom hogy nem fogadom meg(az a baj hogy nagyon elfoglalt meg nem is akarok a nyakára járni) de ma délelőtt rengeteget töprengtem rajta és sztem el kell engednem.miközben ezt írom gombóc van a torkomban, az agyam azt mondja hogy engedjem el(már sokan mondták, hogy teljesen szétszórt,levert vagyok és hogy a koncentrációm tegnap ahogy bóklásztam a városban, amikor összefutottam velük akkor is ezen a dolgon járt az agyam és meg is jegyezték hogy jó szarul nézek ki.úgy is éreztem magam ha ők nem köszönnek rám simán el megyek mellettük .tiszta zombi kinézetem lehetett.) meg nagyon durván elkezdtem őszülni és tudom hogy nem ér ennyit de félek hogy belebetegszem) viszont a szívem az majd meg szakad.sokan mondják,hogy kössem le magam sporttal,hobbival meg hogy ott van a család,barátok persze ez igaz de van amit ők sem adhatnak meg (itt nem pont a szexre gondolok),meg lesz majd más persze nem dacoskodok hogy azért sem keresek mást csak ha valaki a te szemedben szép +tők jól megértitek egymást,az értékrendetek is hasonló és persze annyira bele vagy esve mint jelen esetben én akkor ez nehéz.Most lehet hogy nagyon messzire megyek ezzel a kijelentésemmel de manapság mikor az ember ennyit robotol akkor pont ezek a dolgok miatt csinálja.legalábbis én
80. ad0b329974 (válaszként erre: 79. - Boyy)
2012. máj. 22. 09:54

jaj..értem..

de ne írd le ezt a kapcsolatot előre.van az úgyhogy a szerelem egyszerűen magától kialakul..annak ellenére,hogy akarná az ember...ha sok a közös témátok..jól eltudtok beszélgetni egymással szerintem ebből bármi lehet..azt mondtad írt emailt is..na..fel a fejjel!

hívd el valahová..nem kell,hogy konkrét randi kinézete legyen a dolognak..


figyelj..az emberek szeretik égetni a másikat,holott lehet kérdeznének ilyen -olyan dolgokat csak nem mernek és inkább kicikizik azokat ,akik meg mernek.

meg másik..mindent el kell kezdeni egyszer valahol.az ember bötéskedik..de majd belejön.

azt szokták mondani,hogy senki se az anyjában tanulja meg..na ez a nagy valóság ,síkhülyén jövünk a világra és menet közben tanuljuk az életet.

79. boyy (válaszként erre: 78. - Ad0b329974)
2012. máj. 22. 09:19

Igen ezt jó hallani,csak sok tapasztalatom van azzal kapcsolatban,úgy is mondhatnám hogy azt vettem észre hogy ciki kérdezni témától függetlenül,sajnos a baráti társaságomban is fel lelhető ez.


azt arra írtam, hogy még mindig az exe jár néha a fejében és így nem sokk értelme van próbálkozni.

78. ad0b329974 (válaszként erre: 76. - Boyy)
2012. máj. 22. 08:18

azon percen levágtam,hogy Te vagy az..idefigyeljél..nem ciki kérdezősködni..azért vagyunk itt.

meg láttam a másik kiírt fórumtémáid is.


figyeljél..férfi vagy..a férfi kezdeményez , legyen önbizalmad.

sose féljél attól,hogy kikosaraznak..mert akkor mi van?ha valaki,bárki nőnemű egyed kinevet..az a saját szegénységi bizonyítványa,az olyannal neked nincsen dolgod.

de ha sose mersz,nem próbálkozol akkor hogyan lehetne tapasztalatod?


minden embernek meg a maga párja,akivel összhangba tud kerülni.ha valakinek elsőre összejön,jó..de ha nem?akkor menni kell és keresgélni,próbálkozni.

nincs azzal baj,hogy tapasztalatlan vagy..legyél mindig önmagad..nem kell megjátszani a nagy "macho-t"

én például gyűlölöm a nagyképű,arrogáns palikat,akik túl vannak magukon.

a pasik amúgy is megjátsszák magukat egymás között,hogy ki az "alfahím"

nem kell ilyennek lenni..nem kell mindenkinek megfelelni.


ahhoz,hogy határozott ,kiforrott férfi váljék belőled végig kell menni dolgokon,meg kell élni szituációkat. nézd meg a 40-50-es pasikat...mernek gátlástalanul flörtölni,mert nincs tétje a dolognak..általában foglaltak és megint általában csak a szájuk jár..korban hol vagy te még ehhez?


nem kell elkenődni az első úgynevezett kudarcnál..ez nem az..csak te éled meg annak.

a fiúk később érnek és ezért jó az,ha legalább 5 év korkülönbség van egy pár között.összeérnek.mondjuk ez csak az én véleményem,de így látom.


most amúgy miért mondtad,hogy már mindegy..történt valami?

77. boyy (válaszként erre: 76. - Boyy)
2012. máj. 21. 23:45
a másik:matty is én vagyok csak volt egy hasonló kérdésem és nem akartam ugyanazzal a névvel kérdezni.
76. boyy (válaszként erre: 75. - Ad0b329974)
2012. máj. 21. 23:42

20+ de miért fontos ez?

ebben a párkapcs témában nagyon tapasztalathiányos vagyok.

75. ad0b329974 (válaszként erre: 74. - Boyy)
2012. máj. 21. 23:32
bocsássál már meg nekem..de megmondanád hány éves vagy?nem akarlak bántani..privátban is írhatod.
74. boyy (válaszként erre: 73. - Ad0b329974)
2012. máj. 21. 23:28
haverom találkozott vele (később én is velük)és mondta hogy beszélgettek és mikor felkerült a szo mondta a lány hogy néha még néhagondol a volt barátjára vagy ilyesmit hogy még mindig benne van a volt barátja (nem emlékezett pontosan hogy-hogy mondja) pdig kb másfél éve szakítottak mert a barátja közölte vele h nem szereti és azóta már van más bartátnője
73. ad0b329974 (válaszként erre: 72. - Boyy)
2012. máj. 21. 22:56
hm?ezt most ,hogy érted?
72. boyy
2012. máj. 21. 22:02
köszi de már mindegy.
71. 25d4b44717 (válaszként erre: 70. - Ad0b329974)
2012. máj. 21. 18:44
Ámen:-)
70. ad0b329974 (válaszként erre: 60. - Ac3fa30e90)
2012. máj. 21. 18:22

isten az égben!hallelujja!


így mi nem tudjuk érzékelni,hogy mi zajlik kettő ember között...csak találgatunk..

menjél..a nők szeretik a "kisbirákat"..mert aranyosak..

szívemből remélem,hogy meg mered lépni a dolgot...sok szerencsét!

69. ac3fa30e90 (válaszként erre: 68. - 25d4b44717)
2012. máj. 21. 10:20
nem azt mondtam hogy nem teszek semmit.
68. 25d4b44717 (válaszként erre: 67. - Ac3fa30e90)
2012. máj. 21. 10:19

Ésakkormilenne?

Ami most attól jobb,mert nemlennél bizonytalanságban:-)

2012. máj. 21. 10:06

Hát már mit is mondtál meg? Tudom emlékszem.


Na csak akkor esek majd pofára ha szimplán kedvességből írta.

2012. máj. 21. 10:03
:)
65. 25d4b44717 (válaszként erre: 60. - Ac3fa30e90)
2012. máj. 21. 09:42

Látod,mondtam én:-)

Eléggé ismerem a nőket:-) Lépj! !!

64. ac3fa30e90 (válaszként erre: 63. - 9536810fa1)
2012. máj. 21. 09:15
Te vagy a nő neked kell tudni :)
63. 9536810fa1 (válaszként erre: 62. - Ac3fa30e90)
2012. máj. 21. 07:59
... hja, bocs, lehet, hogy tévedtem... a kisbirkákat kedvelik a nők... vagy mégsem? ;))
2012. máj. 21. 07:22
Birka vagyok de nem ennyire.
61. 9536810fa1 (válaszként erre: 60. - Ac3fa30e90)
2012. máj. 21. 07:20
Miben reménykedsz... hogy térden állva fog könyörögni, hogy hívd már meg egy fagyira...? áááááááááááááááááááááááá .... főbe lövöm magam azonnal! :DDDD
2012. máj. 21. 06:55

Helyes,nem is szabad.


Most olvasom az e-mail-jeimet és írt.Ráadásul olyan dolgokról melyekről beszélgettünk.megengedem magamnak,hogy reménykedjek.

59. 67c816cf2e (válaszként erre: 58. - Ac3fa30e90)
2012. máj. 21. 06:47
Nem olvastam végig a fórumot, megmondom őszintén! Ritkán teszek ilyet! :)))
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook