Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan szedjem a fogamzásgátlót, hogy a nyaraláson ne jöjjön meg pont a menstruációm? fórum

Hogyan szedjem a fogamzásgátlót, hogy a nyaraláson ne jöjjön meg pont a menstruációm? (tudásbázis kérdés)


2012. máj. 20. 21:09
Köszönöm a tájékoztatást mindeninek aki válaszolt nekem
5. katie_rose (válaszként erre: 1. - Ildikó29)
2012. máj. 20. 12:31
Moncsicsi jól mondta, majd amikor már a nyaralás előtti gyógyszerszünetet tartanád,akkor ne tartsd, hanem kezdd el a következő levéllel. Szedd végig és majd csak utána tartsd a szokásos 1 hetes szünetet. Régen többször csináltam hasonló okok miatt. Semmi következménye nem volt. Nem borult fel a ciklusom sem.
2012. máj. 20. 09:20
le van írva a gyógyszer tájékoztatójában, hogy lehet eltolni!
2012. máj. 19. 23:44
Ne hagyj szünetet a két havi adag közt és már meg is van oldva
2012. máj. 19. 23:40
tudom, hogy számoljak utána mikor esedékes de még májusra se jelentkezert eddig nincs partnerem jelenleg 6 hónaja tehát terhes nem vagyok és aug 14 és26 tengerpartra megyek nyaralni és nem szeretném ha bwz időbe megjönne a mensim mert máskor nem lesz időm elmeni ide anyagiak miattés nem szertnék kihagyni ezt az alkLNAT A HORVÁTOKHOZ 25500/FŐ ÉS EBBE MINDEN BENNE VAN SZÁLÁS ÉTKEZÉS STB MOZGÁSKORLÁTOZOTT VAGYOK TUDOM DOKI? de ezen kivűl tudtok valamit javasolni a mensim rendszeres és rendben van mindig
2012. máj. 19. 23:33
Hogyan szedjem a fogamzásgátlót hogy aug 14 és 26 között ha esedékes se jöjön meg mert kirándulni megyek viz mellé?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook