Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Perricone-diéta fórum

Perricone-diéta (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

10. emagdi (válaszként erre: 9. - 'szti)
2006. máj. 28. 10:16

igen, a norvég lazac a legjobb minőségű.

nyamm-nyamm:)

2006. máj. 28. 09:50
Tény, hogy mocskos drága, én norvég lazacot szoktam venni, sajnos imádom...
8. emagdi (válaszként erre: 7. - Pevanna)
2006. máj. 28. 09:48
komolyan már a lazacot is hamisítják? nemsemmi. az ember már semminél sem tudhatja, hogy mi az amit megvesz...
7. pevanna (válaszként erre: 2. - Rozsa3)
2006. máj. 27. 22:13

Tényleg finom a lazac, csak oda kell fifyelni vásárláskor. a lazacnál igaz a mondás, olcsó húsnak híg a leve. Nemrég a sajtó is foglalkozott vele, hogy

hamisítják. Vagyis valamivel festik az olcsóbb hozzá hasonló husu halat. Gondolom ételfestékkel. Mi évente egyszer, karácsonykor eszünk lazacoz. diétához kevés.

2006. máj. 27. 21:33

tegnap felbuzdulva a dolgon elmentem az ikeába, vettem szeletelt lazacot. aranyárban van, a sima 900 ft, a füstölt 1200. (kb 6 vékony szelet)

mondjuk az igaz, hogy legalább finom:))))

2006. máj. 26. 11:12
ja, közben látom, hogy 3 napos :)
2006. máj. 26. 10:17

elolvastam, nekem nagyon tetszik ez a diéta, mert a húsok közül leginkább a halakat szeretem! bár CSAK lazacot enni elég uncsi lehet.

jó lenne egy mintaétrendet is olvasni, meg hogy mennyi ideig kell csinálni a diétát, hogy valami hatása legyen?

majd ha lesz időm rákeresek a neten, biztos van róla sok cikk:))

2006. máj. 26. 08:48
Nekem nagyon tetszik, egyedül csak a pénz oldala tart vissza...én még a szüleimen élek.:)
2006. máj. 26. 08:21

Valóban igen drága diéta, de ami mellette szól az ütős. Persze legyen rá pénze az embernek. Különben egy nagyon fínom, kellemes hétvégét lehet kitalálni. P-Sz-V.

Engem csábít:) Kapok-e szép friss lazacot.

Akit érdekel, annak ajánlom, az Ikea shopban lehet kapni 1/4 kg fűszerezett mélyhűtött lazacot, kb. 500.- úgy emlékszem. Nagyon fínom grillezve, és a napi húsadagot is fedezi.

2006. máj. 26. 07:19
A bőr általában nem képes követni a gyors fogyás okozta alakváltozást, csökken a tónusa, a néhai zsírpárnák helyén petyhüdtté válhat. Erre a problémára Nicholas Perricone, bőrgyógyász dolgozott ki egy teóriát, ami mára divatos fogyókúra lett.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook