Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Érdemes légzésfigyelőt venni? fórum

Érdemes légzésfigyelőt venni? (tudásbázis kérdés)


2014. febr. 10. 08:59
nem
2012. máj. 20. 13:23
Egyetértek! Szerintem is érdemes venni, vagy bérelni! Most 8 hónapos, de még mindig bekapcsolom. Ha sötét van a szobájában, alszik, mikor benézek csak látom, h a zöld villan, és tudom, hogy minden rendben : ) voltunk az elsősegély tanfolyamon is, hogy mit kell csinálni, ha valami történne (de ne kelljen használni soha!)
2012. máj. 20. 11:39
Szerintem is érdemes!Mi is elég sokáig használtuk,sokkal nyugodtabbak voltunk tőle,nem kellett mindig azt figyelni éjjel is hogy lélegzik-e....és ha elfelejt levegőt venni akkor a gép figyelmezteti és erre felkel a kicsi...szóval szerintem jó dolog!
15. youlcsi (válaszként erre: 1. - -Bigyóné-)
2012. máj. 19. 21:24

szia!

mi kölcsön kaptuk, de egy percig nem volt benne a kiságyban. engem frusztrált, hogy egyfolytában arra kell majd füleljek, hogy vajon csipog-e. én így voltam nyugodtabb... de ha téged megnyugtat, mindenképpen szerezz be egyet, mert különben ha baj lesz, nem fogsz tudni elszámolni a lelkiismereteddel, hogy de mégis kellett volna.


egyébként nálunk a kórházban mondja a gyermekorvos, ha szükséges mindenképpen... sőt! haza sem engedik a babát, ha nincs légzésfigyelő (számlája, bérlési papírja)

2012. máj. 19. 17:37
Ha megteheted szerintem vegyél, a mi első babánknál először nem akartunk venni mert mindenki azt mondta teljesen felesleges mert egészséges aztán a barátnőmnek már nem kellett és ide adta mondom akkor rendben. Rá egy hónapra két- három éjszaka be is jelzett de hála az égnek mikor megmozgattam a kicsit újra vett levegőt utána azonnal orvos és kiderült túl nagy az orr és a torok mandulája is, ki kell venni, míg a műtétre vártunk addig majd minden éjszaka riasztott mi keltünk és dörzsölni kellett a hátát, hogy vegyen már levegőt, a doki is azt mondta szerencse, h volt légzésfigyelő mert lazán nem vett levegőt, műtét után megszünt a para, de én most a negyediknél is használom, engem megnyugtat főleg megfázós időszakban mivel sajna hajlamosak vagyunk, a légcsőszűkűletre így nyugottabb vagyok:D
2012. máj. 19. 17:31
Igen.
12. Orsi86
2012. máj. 19. 17:25

Érdemes!

Nekem 10 hónapos múlt a fiam,de még mindig használom. Nagyon megnyugtató. Persze akkor van igazán értelme,ha elvégzel egy csecsemő (kisgyerek) újraélesztési tanfolyamat. (A Heim Pálba szokott lenni.)

11. syria (válaszként erre: 2. - -Bigyóné-)
2012. máj. 19. 17:15

Ha makkegészséges a baba, akkor szerintem semmi értelme.

Egészséges kicsiknél szerintem ez túlspilázott reklám.

Két fiút neveltem fel; minden rezdülésükre felébredtem, tehát én voltam a légzésfigyelő csecsemőkorukban. :) Utána meg már nem kell.

2012. máj. 19. 17:15

Nekünk 3 hetes a picink és vettünk. Én is azt mondom, hogy érdemes venni. Persze ha megtehetitek. Bérlést is írták, de ha kiszámolod, x hónap után kifizetett összegből már megvehetted volna. Mi is azért vettük meg, mert eleve több babát szeretnénk. Inkább egy összegben kifizettük, mint hogy bérlésre havonta, amiből szintén meg tudtuk volna venni.

Első gyerekes anyukaként megnyugtat, hogy van. Enélkül lehet ott se merném hagyni még most szegényt egyedül...

2012. máj. 19. 17:14
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. máj. 19. 17:11

Igen érdemes venni!

Föleg ha anyagilag megtehetitek!

2012. máj. 19. 17:04
szia. nekunk van, mar egy eves mult a fiam, de meg mindig bekapcsolom. engem megnyugtat a tudat, hogy valami figyeli a legzeset. mikor kisebb volt, meg igy is sokszor ejjel felebredtem megnezni, hogy szuszog-e :)
2012. máj. 19. 17:02
Az én kisfiam most 3éves, és nem volt neki. Nem is tudtam hogy ilyen létezik, nem szólt senki, én meg első gyerekes anyukaként nem is gondoltam hogy szükséges lehetne(nekünk se volt csecsemőként alapon). Én azt mondom, ha megtehetitek anyagilag hogy vegyetek vagy béreljetek, akkor ne habozzatok. Inkább legyen felesleges úgymond, mintsem egy esetleges baj(Isten ne adja) esetén ne legyen. Ha Balázsnak lesz majd esetleg kistestvére én is be fogok szerezni egyet, most hogy már tudok róla, és rengetegen dícsérik!:)
2012. máj. 19. 16:59
Venni nem,de bérelni,vagy kölcsönkérni igen.
2012. máj. 19. 16:57
Ha kiságyában fog aludni és téged megnyugtat, akkor mindenképp.
2012. máj. 19. 16:56
Igen,érdemes.Akkor is ha nem koraszülött,vagy beteg babáról van szó. Sokan érvelnek azzal,hogy dehát ők is felnőttek nélküle.Ha már rendelkezésre áll egy ilyen eszköz,nem érdemes megkockáztatni,hogy a mi babánk lesz-e az a 100-ból egy akin segített volna.
2012. máj. 19. 16:53
Érdekelne,hogy érdemes légzésfigyelőt venni? Vagy csak amolyan divat mostanság! Tanácsokat kérek tőletek!
2012. máj. 19. 16:51
Érdemes légzésfigyelőt venni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook